U17: Krutá porážka na Slavii

12.10.2022 13:57   Jan Šindelář

Výsledek 5:1 úplně neodpovídá dění na hřišti.

V dalším zápase jsme narazili na velkého favorita celé soutěže, Slavii. Udělali jsme pár změn v sestavě a chtěli soupeře překvapit.

Během úvodních minut jsme si zvykali na rychlé herní tempo domácích. Po úvodní patnáctiminutovce jsme se do hry dostali i my a měli více šancí než Slavia. Bohužel naše řešení finální fáze nebylo ideální, a tak se ujala pouze střela Smrčka, který vyrovnával na 1:1. Když jsme soupeře včas a důrazně dostupovali, získávali jsme míče a byli nebezpeční. Jakmile jsme jejich hráčům dali jen píď prostoru, dokázali nás svou velkou individuální kvalitou přehrát. Do poločasu přidali domácí ještě dvě branky, přičemž především ta ve 45. minutě na 3:1 nás hodně bolela.

Do druhé půle jsme vstoupili stejně aktivně a hrál se rychlý, pohledný fotbal nahoru - dolů. Postupem času nám ovšem docházely síly a domácí nás zatlačili na vlastní polovinu. My jsme podnikali nebezpečné brejky, ale bez efektu. Konečné skóre 5:1 je pro nás ale krutým obrazem situace, ve které se nacházíme.

SK Slavia Praha B - FC Tempo Praha 5:1 (3:1)