U13: Dvanáct kusů v Litvínově

25.10.2022 12:24   David Perl

Tempáci splnili počtem branek týmový úkol.

Kluci měli do zápasu jednoznačný týmový úkol a to gólově minimálně dorovnat partu, co hrála v sobotu proti Stodůlkám (výhra 10:2). Na momentální počasí skvělém trávníku, nad kterým se ne a ne zvednout mlha, však nejdřív hrozili domácí. Dvě šance z našich nedůsledností však pochytal Davído a přeci jenom jsme se první třetinu soustředili hlavně na dobývání domácí branky. V 18. minutě si otevřel střelecký účet Oli, ale víc jsme v prvních třiceti minutách nestihli.

O pauze jsme řešili hlavně koncentraci na předfinální řešení. Takové ty průnikovky, doteky, které když se povedou, máte vyhráno a můžete jít skoro slavit. Druhá třetina byla v tomhle už mnohem lepší a gólů přibývalo. Těší nás, že všichni kromě Davída v bráně dali gól nebo ho připravili. Těší nás, že spousta z nich byla po hezkých akcích. Za zmínku stojí třeba ta, kdy Davído v bráně rozehrál na Matese, ten posunul do běhu Megírovi, který přes šířku hřiště poslal míč šajtlí Krýšovi přímo do běhu. Proti němu vyběhl brankář, a tak ho Krýša z první přeloboval. A určitě byla fajn i různá paleta rohů, na kterých jsme teď pár tréninků dělali. Týmový cíl se tedy po velmi dobrém výkonu povedlo splnit.

FŠ Litvínov - FC Tempo Praha 0:12 (:)