FC Tempo Praha

Tabulky

Historické ročníky: Vyberte tým:

Kola

| 0 |

Celková tabulka

Pořadí Tým Z V R P GV GO Body Příští soupeři Akt. forma
1 FC Slavia Karlovy Vary 0 0 0 0 0 0 0 Litvínov, Kladno, Chomutov
2 FC Tempo Praha 0 0 0 0 0 0 0 Meteor, Slavia, Ústí
3 FK Baník Most - Souš 0 0 0 0 0 0 0 Neratovice, Sokolov, Teplice
4 FK Baník Sokolov 0 0 0 0 0 0 0 Teplice, Most, Litvínov
5 FK Junior Děčín 0 0 0 0 0 0 0 Chomutov, Meteor, Slavia
6 FK Meteor Praha VIII 0 0 0 0 0 0 0 Tempo, Děčín, Vyšehrad
7 FK Slavoj Vyšehrad 0 0 0 0 0 0 0 Kladno, Chomutov, Meteor
8 FK Teplice 0 0 0 0 0 0 0 Sokolov, Ústí, Most
9 FK Ústí nad Labem 0 0 0 0 0 0 0 Slavia, Teplice, Tempo
10 Fotbal Neratovice - Byškovice 0 0 0 0 0 0 0 Most, Litvínov, Kladno
11 FŠ Litvínov 0 0 0 0 0 0 0 K.Vary, Neratovice, Sokolov
12 Junior Chomutov 0 0 0 0 0 0 0 Děčín, Vyšehrad, K.Vary
13 SK Kladno 0 0 0 0 0 0 0 Vyšehrad, K.Vary, Neratovice
14 SK Slavia Praha 0 0 0 0 0 0 0 Ústí, Tempo, Děčín

Kola

| 0 |

Celková tabulka

Pořadí Tým Z V R P GV GO Body Příští soupeři Akt. forma
1 ČAFC Praha 0 0 0 0 0 0 0 Uhříněves, Strašnice, Radotín
2 FC Háje Jižní Město C 0 0 0 0 0 0 0 Kunratice, Junior, Chabry
3 FC Tempo Praha C 0 0 0 0 0 0 0 Kolovraty, Chabry, Uhříněves
4 FK Újezd nad Lesy 0 0 0 0 0 0 0 Strašnice, Radotín, Kunratice
5 FK Union Strašnice 0 0 0 0 0 0 0 Újezd, ČAFC, Kolovraty
6 SC Olympia Radotín 0 0 0 0 0 0 0 Xaverov B, Újezd, ČAFC
7 SC Xaverov Horní Počernice B 0 0 0 0 0 0 0 Radotín, Kunratice, Junior
8 SK Čechie Uhříněves 0 0 0 0 0 0 0 ČAFC, Kolovraty, Tempo C
9 SK Dolní Chabry 0 0 0 0 0 0 0 Junior, Tempo C, Háje C
10 SK Slovan Kunratice 0 0 0 0 0 0 0 Háje C, Xaverov B, Újezd
11 Sokol Kolovraty 0 0 0 0 0 0 0 Tempo C, Uhříněves, Strašnice
12 TJ Junior Praha 0 0 0 0 0 0 0 Chabry, Háje C, Xaverov B

Legenda: Z - počet odehraných zápasů, V - počet vyhraných zápasů, R - počet remíz, P - počet prohraných zápasů, GV - góly vstřelené, GO - góly obdržené, GR - gólový rozdíl, Příští soupeři - soupeři pro příští tři zápasy, tučně jsou označeny domácí zápasy.