FC Tempo Praha

Tabulky

Historické ročníky: Vyberte tým:

Kola

| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |

Celková tabulka

Pořadí Tým Z V R P GV GO Body Příští soupeři Akt. forma
1 FC Tempo Praha 6 5 0 1 65 18 15 K.Vary, Neratovice, Sokolov PVVVV
2 FK Ústí nad Labem 6 5 0 1 46 16 15 Neratovice, Sokolov, Most VPVVV
3 FK Baník Sokolov 6 4 0 2 61 18 12 Slavia, Ústí, Tempo VVVPV
4 FK Teplice 5 4 0 1 45 12 12 Děčín, Kladno, Vyšehrad VVVPV
5 FC Slavia Karlovy Vary 6 3 2 1 28 21 11 Tempo, Děčín, Vyšehrad RVVRP
6 Junior Chomutov 5 3 1 1 33 9 10 Litvínov, Kladno, Teplice VRVPV
7 Fotbal Neratovice - Byškovice 6 3 0 3 32 25 9 Ústí, Tempo, Děčín PVVPP
8 FK Meteor Praha VIII 6 3 0 3 31 25 9 Most, Litvínov, Kladno VVPVP
9 SK Kladno 5 3 0 2 23 25 9 Teplice, Chomutov, Meteor VVPPV
10 SK Slavia Praha 5 2 1 2 36 19 7 Vyšehrad, Sokolov, Most PVPRV
11 FŠ Litvínov 6 1 0 5 8 37 3 Chomutov, Meteor, Slavia PPVPP
12 FK Slavoj Vyšehrad 5 0 0 5 9 52 0 Slavia, Děčín, Teplice PPPPP
13 FK Baník Most - Souš 4 0 0 4 5 65 0 Meteor, Slavia, Ústí PPPP
14 FK Junior Děčín 5 0 0 5 5 85 0 Teplice, Vyšehrad, K.Vary PPPPP

Tabulka doma

Pořadí Tým Z V R P GR Body
1 FK Baník Sokolov 4 3 0 1 36 9
2 Junior Chomutov 3 2 1 0 14 7
3 FC Tempo Praha 2 2 0 0 35 6
4 FK Ústí nad Labem 2 2 0 0 14 6
5 SK Kladno 2 2 0 0 8 6
6 Fotbal Neratovice - Byškovice 3 2 0 1 6 6
7 FC Slavia Karlovy Vary 3 2 0 1 3 6
8 FK Meteor Praha VIII 3 2 0 1 3 6
9 SK Slavia Praha 3 1 1 1 12 4
10 FK Teplice 2 1 0 1 4 3
11 FK Slavoj Vyšehrad 2 0 0 2 -19 0
12 FK Junior Děčín 2 0 0 2 -19 0
13 FŠ Litvínov 4 0 0 4 -22 0
14 FK Baník Most - Souš 3 0 0 3 -30 0

Tabulka venku

Pořadí Tým Z V R P GR Body
1 FK Teplice 3 3 0 0 29 9
2 FK Ústí nad Labem 4 3 0 1 16 9
3 FC Tempo Praha 4 3 0 1 12 9
4 FC Slavia Karlovy Vary 3 1 2 0 4 5
5 Junior Chomutov 2 1 0 1 10 3
6 FK Baník Sokolov 2 1 0 1 7 3
7 SK Slavia Praha 2 1 0 1 5 3
8 FK Meteor Praha VIII 3 1 0 2 3 3
9 Fotbal Neratovice - Byškovice 3 1 0 2 1 3
10 FŠ Litvínov 2 1 0 1 -7 3
11 SK Kladno 3 1 0 2 -10 3
12 FK Slavoj Vyšehrad 3 0 0 3 -24 0
13 FK Baník Most - Souš 1 0 0 1 -30 0
14 FK Junior Děčín 3 0 0 3 -61 0

Tabulka podzimu

Pořadí Tým Z V R P GR Body
1 FC Tempo Praha 6 5 0 1 47 15
2 FK Ústí nad Labem 6 5 0 1 30 15
3 FK Baník Sokolov 6 4 0 2 43 12
4 FK Teplice 5 4 0 1 33 12
5 FC Slavia Karlovy Vary 6 3 2 1 7 11
6 Junior Chomutov 5 3 1 1 24 10
7 Fotbal Neratovice - Byškovice 6 3 0 3 7 9
8 FK Meteor Praha VIII 6 3 0 3 6 9
9 SK Kladno 5 3 0 2 -2 9
10 SK Slavia Praha 5 2 1 2 17 7
11 FŠ Litvínov 6 1 0 5 -29 3
12 FK Slavoj Vyšehrad 5 0 0 5 -43 0
13 FK Baník Most - Souš 4 0 0 4 -60 0
14 FK Junior Děčín 5 0 0 5 -80 0

Tabulka jara

Zatím žádná data

Kola

| 1 | 2 | 3 | 4 |

Celková tabulka

Pořadí Tým Z V R P GV GO Body Příští soupeři Akt. forma
1 FC Tempo Praha C 3 3 0 0 34 3 9 Strašnice, Radotín, Kunratice VVV
2 TJ Junior Praha 4 3 0 1 38 17 9 ČAFC, Kolovraty, Tempo C VVPV
3 SC Xaverov Horní Počernice B 3 2 0 1 17 10 6 Háje C, Chabry, Újezd VPV
4 SK Slovan Kunratice 3 2 0 1 15 8 6 ČAFC, Kolovraty, Tempo C VVP
5 FK Union Strašnice 3 2 0 1 26 24 6 Tempo C, Uhříněves, Chabry VVP
6 Sokol Kolovraty 3 2 0 1 17 16 6 Radotín, Kunratice, Junior PVV
7 FK Újezd nad Lesy 4 2 0 2 24 27 6 Háje C, Xaverov B, Chabry PVVP
8 SC Olympia Radotín 3 1 0 2 14 13 3 Kolovraty, Tempo C, Uhříněves PPV
9 FC Háje Jižní Město C 3 1 0 2 13 15 3 Xaverov B, Újezd, ČAFC PPV
10 ČAFC Praha 3 1 0 2 13 24 3 Kunratice, Junior, Háje C VPP
11 SK Čechie Uhříněves 3 0 0 3 5 22 0 Chabry, Strašnice, Radotín PPP
12 SK Dolní Chabry 3 0 0 3 0 37 0 Uhříněves, Xaverov B, Strašnice PPP

Tabulka doma

Pořadí Tým Z V R P GR Body
1 TJ Junior Praha 3 3 0 0 25 9
2 SC Xaverov Horní Počernice B 2 2 0 0 9 6
3 FC Tempo Praha C 1 1 0 0 11 3
4 FK Union Strašnice 1 1 0 0 6 3
5 SK Slovan Kunratice 1 1 0 0 2 3
6 FC Háje Jižní Město C 2 1 0 1 1 3
7 FK Újezd nad Lesy 2 1 0 1 0 3
8 Sokol Kolovraty 2 1 0 1 -2 3
9 ČAFC Praha 2 1 0 1 -5 3
10 SC Olympia Radotín 1 0 0 1 -2 0
11 SK Čechie Uhříněves 1 0 0 1 -3 0
12 SK Dolní Chabry 1 0 0 1 -12 0

Tabulka venku

Pořadí Tým Z V R P GR Body
1 FC Tempo Praha C 2 2 0 0 20 6
2 SK Slovan Kunratice 2 1 0 1 5 3
3 SC Olympia Radotín 2 1 0 1 3 3
4 Sokol Kolovraty 1 1 0 0 3 3
5 FK Újezd nad Lesy 2 1 0 1 -3 3
6 FK Union Strašnice 2 1 0 1 -4 3
7 SC Xaverov Horní Počernice B 1 0 0 1 -2 0
8 FC Háje Jižní Město C 1 0 0 1 -3 0
9 TJ Junior Praha 1 0 0 1 -4 0
10 ČAFC Praha 1 0 0 1 -6 0
11 SK Čechie Uhříněves 2 0 0 2 -14 0
12 SK Dolní Chabry 2 0 0 2 -25 0

Tabulka podzimu

Pořadí Tým Z V R P GR Body
1 FC Tempo Praha C 3 3 0 0 31 9
2 TJ Junior Praha 4 3 0 1 21 9
3 SC Xaverov Horní Počernice B 3 2 0 1 7 6
4 SK Slovan Kunratice 3 2 0 1 7 6
5 FK Union Strašnice 3 2 0 1 2 6
6 Sokol Kolovraty 3 2 0 1 1 6
7 FK Újezd nad Lesy 4 2 0 2 -3 6
8 SC Olympia Radotín 3 1 0 2 1 3
9 FC Háje Jižní Město C 3 1 0 2 -2 3
10 ČAFC Praha 3 1 0 2 -11 3
11 SK Čechie Uhříněves 3 0 0 3 -17 0
12 SK Dolní Chabry 3 0 0 3 -37 0

Tabulka jara

Zatím žádná data

Legenda: Z - počet odehraných zápasů, V - počet vyhraných zápasů, R - počet remíz, P - počet prohraných zápasů, GV - góly vstřelené, GO - góly obdržené, GR - gólový rozdíl, Příští soupeři - soupeři pro příští tři zápasy, tučně jsou označeny domácí zápasy.