FC Tempo Praha

Los a výsledky

Vyberte tým:
1. kolo
2.9. 15:00 FK Baník Sokolov - FK Teplice 7:8
23.8. 10:00 FK Baník Most - Souš - Fotbal Neratovice - Byškovice 2:7
23.8. 17:00 FŠ Litvínov - FC Slavia Karlovy Vary 1:5
22.8. 13:30 SK Kladno - FK Slavoj Vyšehrad 9:4
22.8. 10:00 Junior Chomutov - FK Junior Děčín 14:1
22.8. 10:00 FK Meteor Praha VIII - FC Tempo Praha 4:9
22.8. 10:00 SK Slavia Praha - FK Ústí nad Labem 3:6
2. kolo
30.8. 10:00 FK Teplice - FK Ústí nad Labem 5:0
30.8. 17:00 FC Tempo Praha - SK Slavia Praha 5:3
29.8. 10:00 FK Junior Děčín - FK Meteor Praha VIII 3:10
29.8. 10:00 FK Slavoj Vyšehrad - Junior Chomutov 0:11
30.8. 10:00 FC Slavia Karlovy Vary - SK Kladno 9:2
29.8. 14:00 Fotbal Neratovice - Byškovice - FŠ Litvínov 13:1
29.8. 10:00 FK Baník Sokolov - FK Baník Most - Souš 30:0
3. kolo
26.8. 17:00 FK Baník Most - Souš - FK Teplice 2:22
5.9. 10:00 FŠ Litvínov - FK Baník Sokolov 0:8
5.9. 13:30 SK Kladno - Fotbal Neratovice - Byškovice 6:3
5.9. 10:00 Junior Chomutov - FC Slavia Karlovy Vary 2:2
5.9. 10:00 FK Meteor Praha VIII - FK Slavoj Vyšehrad 9:2
5.9. 10:00 SK Slavia Praha - FK Junior Děčín 16:1
5.9. 15:00 FK Ústí nad Labem - FC Tempo Praha 6:4
4. kolo
13.9. 10:00 FK Teplice - FC Tempo Praha 2:3
12.9. 10:00 FK Junior Děčín - FK Ústí nad Labem 0:12
28.9. 14:30 FK Slavoj Vyšehrad - SK Slavia Praha 2:10
13.9. 10:00 FC Slavia Karlovy Vary - FK Meteor Praha VIII 4:2
12.9. 14:00 Fotbal Neratovice - Byškovice - Junior Chomutov 4:3
13.9. 10:00 FK Baník Sokolov - SK Kladno 9:4
13.9. 10:00 FK Baník Most - Souš - FŠ Litvínov 1:6
5. kolo
19.9. 10:00 FŠ Litvínov - FK Teplice 0:8
28.10. 11:00 SK Kladno - FK Baník Most - Souš
20.9. 10:00 Junior Chomutov - FK Baník Sokolov 3:2
19.9. 10:00 FK Meteor Praha VIII - Fotbal Neratovice - Byškovice 3:2
19.9. 10:00 SK Slavia Praha - FC Slavia Karlovy Vary 4:4
19.9. 15:00 FK Ústí nad Labem - FK Slavoj Vyšehrad 12:0
19.9. 10:00 FC Tempo Praha - FK Junior Děčín 33:0
6. kolo
28.9. 14:00 FK Teplice - FK Junior Děčín 23:0
23.9. 15:30 FK Slavoj Vyšehrad - FC Tempo Praha 3:11
26.9. 10:00 FC Slavia Karlovy Vary - FK Ústí nad Labem 4:10
26.9. 14:00 Fotbal Neratovice - Byškovice - SK Slavia Praha 3:10
26.9. 14:00 FK Baník Sokolov - FK Meteor Praha VIII 5:3
7.10. 17:00 FK Baník Most - Souš - Junior Chomutov 0:5
26.9. 13:00 FŠ Litvínov - SK Kladno 0:2
7. kolo
3.10. 13:30 SK Kladno - FK Teplice 4:13
4.10. 10:00 Junior Chomutov - FŠ Litvínov 5:0
3.10. 11:00 FK Meteor Praha VIII - FK Baník Most - Souš 32:0
3.10. 10:00 SK Slavia Praha - FK Baník Sokolov 7:3
3.10. 15:00 FK Ústí nad Labem - Fotbal Neratovice - Byškovice 8:3
4.10. 14:00 FC Tempo Praha - FC Slavia Karlovy Vary 6:2
4.10. 10:00 FK Junior Děčín - FK Slavoj Vyšehrad 1:11
8. kolo
7.10. 15:30 FK Slavoj Vyšehrad - FK Teplice 0:12
11.10. 10:00 FC Slavia Karlovy Vary - FK Junior Děčín 8:3
10.10. 14:00 Fotbal Neratovice - Byškovice - FC Tempo Praha 3:8
10.10. 14:00 FK Baník Sokolov - FK Ústí nad Labem 3:14
10.10. 10:00 FK Baník Most - Souš - SK Slavia Praha 2:15
10.10. 10:00 FŠ Litvínov - FK Meteor Praha VIII 1:7
10.10. 10:00 SK Kladno - Junior Chomutov 1:1
9. kolo
31.1. 00:00 Junior Chomutov - FK Teplice
31.1. 00:00 FK Meteor Praha VIII - SK Kladno
31.1. 00:00 SK Slavia Praha - FŠ Litvínov
31.1. 00:00 FK Ústí nad Labem - FK Baník Most - Souš
31.1. 00:00 FC Tempo Praha - FK Baník Sokolov
31.1. 00:00 FK Junior Děčín - Fotbal Neratovice - Byškovice
31.1. 00:00 FK Slavoj Vyšehrad - FC Slavia Karlovy Vary
10. kolo
7.2. 00:00 FK Teplice - FC Slavia Karlovy Vary
7.2. 00:00 Fotbal Neratovice - Byškovice - FK Slavoj Vyšehrad
7.2. 00:00 FK Baník Sokolov - FK Junior Děčín
7.2. 00:00 FK Baník Most - Souš - FC Tempo Praha
7.2. 00:00 FŠ Litvínov - FK Ústí nad Labem
7.2. 00:00 SK Kladno - SK Slavia Praha
7.2. 00:00 Junior Chomutov - FK Meteor Praha VIII
11. kolo
14.2. 00:00 FK Meteor Praha VIII - FK Teplice
14.2. 00:00 SK Slavia Praha - Junior Chomutov
14.2. 00:00 FK Ústí nad Labem - SK Kladno
14.2. 00:00 FC Tempo Praha - FŠ Litvínov
14.2. 00:00 FK Junior Děčín - FK Baník Most - Souš
14.2. 00:00 FK Slavoj Vyšehrad - FK Baník Sokolov
14.2. 00:00 FC Slavia Karlovy Vary - Fotbal Neratovice - Byškovice
12. kolo
21.2. 00:00 FK Teplice - Fotbal Neratovice - Byškovice
21.2. 00:00 FK Baník Sokolov - FC Slavia Karlovy Vary
21.2. 00:00 FK Baník Most - Souš - FK Slavoj Vyšehrad
21.2. 00:00 FŠ Litvínov - FK Junior Děčín
21.2. 00:00 SK Kladno - FC Tempo Praha
21.2. 00:00 Junior Chomutov - FK Ústí nad Labem
21.2. 00:00 FK Meteor Praha VIII - SK Slavia Praha
13. kolo
28.2. 00:00 SK Slavia Praha - FK Teplice
28.2. 00:00 FK Ústí nad Labem - FK Meteor Praha VIII
28.2. 00:00 FC Tempo Praha - Junior Chomutov
28.2. 00:00 FK Junior Děčín - SK Kladno
28.2. 00:00 FK Slavoj Vyšehrad - FŠ Litvínov
28.2. 00:00 FC Slavia Karlovy Vary - FK Baník Most - Souš
28.2. 00:00 Fotbal Neratovice - Byškovice - FK Baník Sokolov
14. kolo
7.3. 00:00 FK Teplice - FK Baník Sokolov
7.3. 00:00 Fotbal Neratovice - Byškovice - FK Baník Most - Souš
7.3. 00:00 FC Slavia Karlovy Vary - FŠ Litvínov
7.3. 00:00 FK Slavoj Vyšehrad - SK Kladno
7.3. 00:00 FK Junior Děčín - Junior Chomutov
7.3. 00:00 FC Tempo Praha - FK Meteor Praha VIII
7.3. 00:00 FK Ústí nad Labem - SK Slavia Praha
15. kolo
14.3. 00:00 FK Ústí nad Labem - FK Teplice
14.3. 00:00 SK Slavia Praha - FC Tempo Praha
14.3. 00:00 FK Meteor Praha VIII - FK Junior Děčín
14.3. 00:00 Junior Chomutov - FK Slavoj Vyšehrad
14.3. 00:00 SK Kladno - FC Slavia Karlovy Vary
14.3. 00:00 FŠ Litvínov - Fotbal Neratovice - Byškovice
14.3. 00:00 FK Baník Most - Souš - FK Baník Sokolov
16. kolo
21.3. 00:00 FK Teplice - FK Baník Most - Souš
21.3. 00:00 FK Baník Sokolov - FŠ Litvínov
21.3. 00:00 Fotbal Neratovice - Byškovice - SK Kladno
21.3. 00:00 FC Slavia Karlovy Vary - Junior Chomutov
21.3. 00:00 FK Slavoj Vyšehrad - FK Meteor Praha VIII
21.3. 00:00 FK Junior Děčín - SK Slavia Praha
21.3. 00:00 FC Tempo Praha - FK Ústí nad Labem
17. kolo
28.3. 00:00 FC Tempo Praha - FK Teplice
28.3. 00:00 FK Ústí nad Labem - FK Junior Děčín
28.3. 00:00 SK Slavia Praha - FK Slavoj Vyšehrad
28.3. 00:00 FK Meteor Praha VIII - FC Slavia Karlovy Vary
28.3. 00:00 Junior Chomutov - Fotbal Neratovice - Byškovice
28.3. 00:00 SK Kladno - FK Baník Sokolov
28.3. 00:00 FŠ Litvínov - FK Baník Most - Souš
18. kolo
4.4. 00:00 FK Teplice - FŠ Litvínov
4.4. 00:00 FK Baník Most - Souš - SK Kladno
4.4. 00:00 FK Baník Sokolov - Junior Chomutov
4.4. 00:00 Fotbal Neratovice - Byškovice - FK Meteor Praha VIII
4.4. 00:00 FC Slavia Karlovy Vary - SK Slavia Praha
4.4. 00:00 FK Slavoj Vyšehrad - FK Ústí nad Labem
4.4. 00:00 FK Junior Děčín - FC Tempo Praha
19. kolo
11.4. 00:00 FK Junior Děčín - FK Teplice
11.4. 00:00 FC Tempo Praha - FK Slavoj Vyšehrad
11.4. 00:00 FK Ústí nad Labem - FC Slavia Karlovy Vary
11.4. 00:00 SK Slavia Praha - Fotbal Neratovice - Byškovice
11.4. 00:00 FK Meteor Praha VIII - FK Baník Sokolov
11.4. 00:00 Junior Chomutov - FK Baník Most - Souš
11.4. 00:00 SK Kladno - FŠ Litvínov
20. kolo
18.4. 00:00 FK Teplice - SK Kladno
18.4. 00:00 FŠ Litvínov - Junior Chomutov
18.4. 00:00 FK Baník Most - Souš - FK Meteor Praha VIII
18.4. 00:00 FK Baník Sokolov - SK Slavia Praha
18.4. 00:00 Fotbal Neratovice - Byškovice - FK Ústí nad Labem
18.4. 00:00 FC Slavia Karlovy Vary - FC Tempo Praha
18.4. 00:00 FK Slavoj Vyšehrad - FK Junior Děčín
21. kolo
25.4. 00:00 FK Teplice - FK Slavoj Vyšehrad
25.4. 00:00 FK Junior Děčín - FC Slavia Karlovy Vary
25.4. 00:00 FC Tempo Praha - Fotbal Neratovice - Byškovice
25.4. 00:00 FK Ústí nad Labem - FK Baník Sokolov
25.4. 00:00 SK Slavia Praha - FK Baník Most - Souš
25.4. 00:00 FK Meteor Praha VIII - FŠ Litvínov
25.4. 00:00 Junior Chomutov - SK Kladno
22. kolo
2.5. 00:00 FK Teplice - Junior Chomutov
2.5. 00:00 SK Kladno - FK Meteor Praha VIII
2.5. 00:00 FŠ Litvínov - SK Slavia Praha
2.5. 00:00 FK Baník Most - Souš - FK Ústí nad Labem
2.5. 00:00 FK Baník Sokolov - FC Tempo Praha
2.5. 00:00 Fotbal Neratovice - Byškovice - FK Junior Děčín
2.5. 00:00 FC Slavia Karlovy Vary - FK Slavoj Vyšehrad
23. kolo
9.5. 00:00 FC Slavia Karlovy Vary - FK Teplice
9.5. 00:00 FK Slavoj Vyšehrad - Fotbal Neratovice - Byškovice
9.5. 00:00 FK Junior Děčín - FK Baník Sokolov
9.5. 00:00 FC Tempo Praha - FK Baník Most - Souš
9.5. 00:00 FK Ústí nad Labem - FŠ Litvínov
9.5. 00:00 SK Slavia Praha - SK Kladno
9.5. 00:00 FK Meteor Praha VIII - Junior Chomutov
24. kolo
16.5. 00:00 FK Teplice - FK Meteor Praha VIII
16.5. 00:00 Junior Chomutov - SK Slavia Praha
16.5. 00:00 SK Kladno - FK Ústí nad Labem
16.5. 00:00 FŠ Litvínov - FC Tempo Praha
16.5. 00:00 FK Baník Most - Souš - FK Junior Děčín
16.5. 00:00 FK Baník Sokolov - FK Slavoj Vyšehrad
16.5. 00:00 Fotbal Neratovice - Byškovice - FC Slavia Karlovy Vary
25. kolo
23.5. 00:00 Fotbal Neratovice - Byškovice - FK Teplice
23.5. 00:00 FC Slavia Karlovy Vary - FK Baník Sokolov
23.5. 00:00 FK Slavoj Vyšehrad - FK Baník Most - Souš
23.5. 00:00 FK Junior Děčín - FŠ Litvínov
23.5. 00:00 FC Tempo Praha - SK Kladno
23.5. 00:00 FK Ústí nad Labem - Junior Chomutov
23.5. 00:00 SK Slavia Praha - FK Meteor Praha VIII
26. kolo
30.5. 00:00 FK Teplice - SK Slavia Praha
30.5. 00:00 FK Meteor Praha VIII - FK Ústí nad Labem
30.5. 00:00 Junior Chomutov - FC Tempo Praha
30.5. 00:00 SK Kladno - FK Junior Děčín
30.5. 00:00 FŠ Litvínov - FK Slavoj Vyšehrad
30.5. 00:00 FK Baník Most - Souš - FC Slavia Karlovy Vary
30.5. 00:00 FK Baník Sokolov - Fotbal Neratovice - Byškovice
1. kolo
5.9. 10:45 TJ Junior Praha - SK Dolní Chabry 17:0
5.9. 13:00 FC Háje Jižní Město C - SK Slovan Kunratice 1:8
6.9. 17:00 SC Xaverov Horní Počernice B - SC Olympia Radotín 8:3
6.9. 10:00 FK Újezd nad Lesy - FK Union Strašnice 9:11
5.9. 13:30 ČAFC Praha - SK Čechie Uhříněves 5:2
6.9. 15:00 Sokol Kolovraty - FC Tempo Praha C 3:11
2. kolo
11.9. 17:30 SK Dolní Chabry - FC Tempo Praha C 0:12
13.9. 16:00 SK Čechie Uhříněves - Sokol Kolovraty 3:6
12.9. 08:45 FK Union Strašnice - ČAFC Praha 13:7
12.9. 12:00 SC Olympia Radotín - FK Újezd nad Lesy 2:4
12.9. 15:15 SK Slovan Kunratice - SC Xaverov Horní Počernice B 3:1
12.9. 11:00 TJ Junior Praha - FC Háje Jižní Město C 7:4
3. kolo
19.9. 08:30 FC Háje Jižní Město C - SK Dolní Chabry 8:0
19.9. 16:30 SC Xaverov Horní Počernice B - TJ Junior Praha 8:4
20.9. 16:30 FK Újezd nad Lesy - SK Slovan Kunratice 6:4
20.9. 15:00 ČAFC Praha - SC Olympia Radotín 1:9
20.9. 14:30 Sokol Kolovraty - FK Union Strašnice 8:2
18.9. 17:30 FC Tempo Praha C - SK Čechie Uhříněves 11:0
4. kolo
28.9. 16:30 SK Dolní Chabry - SK Čechie Uhříněves 3:5
28.9. 14:30 FK Union Strašnice - FC Tempo Praha C 1:8
2.10. 17:30 SC Olympia Radotín - Sokol Kolovraty 1:2
30.9. 17:00 SK Slovan Kunratice - ČAFC Praha 13:2
26.9. 11:00 TJ Junior Praha - FK Újezd nad Lesy 10:5
29.9. 17:00 FC Háje Jižní Město C - SC Xaverov Horní Počernice B
5. kolo
3.10. 16:00 SC Xaverov Horní Počernice B - SK Dolní Chabry 12:2
4.10. 10:00 FK Újezd nad Lesy - FC Háje Jižní Město C 4:3
4.10. 15:00 ČAFC Praha - TJ Junior Praha 3:16
4.10. 14:00 Sokol Kolovraty - SK Slovan Kunratice 5:5
4.10. 16:30 FC Tempo Praha C - SC Olympia Radotín 5:1
3.10. 15:45 SK Čechie Uhříněves - FK Union Strašnice 5:2
6. kolo
9.10. 16:45 SK Dolní Chabry - FK Union Strašnice 2:6
10.10. 12:00 SC Olympia Radotín - SK Čechie Uhříněves 7:1
11.10. 12:00 SK Slovan Kunratice - FC Tempo Praha C 0:4
10.10. 11:00 TJ Junior Praha - Sokol Kolovraty 3:2
10.10. 08:30 FC Háje Jižní Město C - ČAFC Praha 15:0
10.10. 14:00 SC Xaverov Horní Počernice B - FK Újezd nad Lesy 7:1
7. kolo
28.2. 00:00 FK Újezd nad Lesy - SK Dolní Chabry
28.2. 00:00 ČAFC Praha - SC Xaverov Horní Počernice B
28.2. 00:00 Sokol Kolovraty - FC Háje Jižní Město C
28.2. 00:00 FC Tempo Praha C - TJ Junior Praha
28.2. 00:00 SK Čechie Uhříněves - SK Slovan Kunratice
28.2. 00:00 FK Union Strašnice - SC Olympia Radotín
8. kolo
7.3. 00:00 SK Dolní Chabry - SC Olympia Radotín
7.3. 00:00 SK Slovan Kunratice - FK Union Strašnice
7.3. 00:00 TJ Junior Praha - SK Čechie Uhříněves
7.3. 00:00 FC Háje Jižní Město C - FC Tempo Praha C
7.3. 00:00 SC Xaverov Horní Počernice B - Sokol Kolovraty
7.3. 00:00 FK Újezd nad Lesy - ČAFC Praha
9. kolo
14.3. 00:00 ČAFC Praha - SK Dolní Chabry
14.3. 00:00 Sokol Kolovraty - FK Újezd nad Lesy
14.3. 00:00 FC Tempo Praha C - SC Xaverov Horní Počernice B
14.3. 00:00 SK Čechie Uhříněves - FC Háje Jižní Město C
14.3. 00:00 FK Union Strašnice - TJ Junior Praha
14.3. 00:00 SC Olympia Radotín - SK Slovan Kunratice
10. kolo
21.3. 00:00 SK Dolní Chabry - SK Slovan Kunratice
21.3. 00:00 TJ Junior Praha - SC Olympia Radotín
21.3. 00:00 FC Háje Jižní Město C - FK Union Strašnice
21.3. 00:00 SC Xaverov Horní Počernice B - SK Čechie Uhříněves
21.3. 00:00 FK Újezd nad Lesy - FC Tempo Praha C
21.3. 00:00 ČAFC Praha - Sokol Kolovraty
11. kolo
28.3. 00:00 Sokol Kolovraty - SK Dolní Chabry
28.3. 00:00 FC Tempo Praha C - ČAFC Praha
6.10. 17:00 SK Čechie Uhříněves - FK Újezd nad Lesy 1:3
28.3. 00:00 FK Union Strašnice - SC Xaverov Horní Počernice B
28.3. 00:00 SC Olympia Radotín - FC Háje Jižní Město C
28.3. 00:00 SK Slovan Kunratice - TJ Junior Praha
12. kolo
4.4. 00:00 SK Dolní Chabry - TJ Junior Praha
4.4. 00:00 SK Slovan Kunratice - FC Háje Jižní Město C
4.4. 00:00 SC Olympia Radotín - SC Xaverov Horní Počernice B
4.4. 00:00 FK Union Strašnice - FK Újezd nad Lesy
4.4. 00:00 SK Čechie Uhříněves - ČAFC Praha
4.4. 00:00 FC Tempo Praha C - Sokol Kolovraty
13. kolo
11.4. 00:00 FC Tempo Praha C - SK Dolní Chabry
11.4. 00:00 Sokol Kolovraty - SK Čechie Uhříněves
11.4. 00:00 ČAFC Praha - FK Union Strašnice
11.4. 00:00 FK Újezd nad Lesy - SC Olympia Radotín
11.4. 00:00 SC Xaverov Horní Počernice B - SK Slovan Kunratice
11.4. 00:00 FC Háje Jižní Město C - TJ Junior Praha
14. kolo
18.4. 00:00 SK Dolní Chabry - FC Háje Jižní Město C
18.4. 00:00 TJ Junior Praha - SC Xaverov Horní Počernice B
18.4. 00:00 SK Slovan Kunratice - FK Újezd nad Lesy
18.4. 00:00 SC Olympia Radotín - ČAFC Praha
18.4. 00:00 FK Union Strašnice - Sokol Kolovraty
18.4. 00:00 SK Čechie Uhříněves - FC Tempo Praha C
15. kolo
25.4. 00:00 SK Čechie Uhříněves - SK Dolní Chabry
25.4. 00:00 FC Tempo Praha C - FK Union Strašnice
25.4. 00:00 Sokol Kolovraty - SC Olympia Radotín
25.4. 00:00 ČAFC Praha - SK Slovan Kunratice
25.4. 00:00 FK Újezd nad Lesy - TJ Junior Praha
25.4. 00:00 SC Xaverov Horní Počernice B - FC Háje Jižní Město C
16. kolo
2.5. 00:00 SK Dolní Chabry - SC Xaverov Horní Počernice B
2.5. 00:00 FC Háje Jižní Město C - FK Újezd nad Lesy
2.5. 00:00 TJ Junior Praha - ČAFC Praha
2.5. 00:00 SK Slovan Kunratice - Sokol Kolovraty
2.5. 00:00 SC Olympia Radotín - FC Tempo Praha C
2.5. 00:00 FK Union Strašnice - SK Čechie Uhříněves
17. kolo
9.5. 00:00 FK Union Strašnice - SK Dolní Chabry
9.5. 00:00 SK Čechie Uhříněves - SC Olympia Radotín
9.5. 00:00 FC Tempo Praha C - SK Slovan Kunratice
9.5. 00:00 Sokol Kolovraty - TJ Junior Praha
9.5. 00:00 ČAFC Praha - FC Háje Jižní Město C
9.5. 00:00 FK Újezd nad Lesy - SC Xaverov Horní Počernice B
18. kolo
16.5. 00:00 SK Dolní Chabry - FK Újezd nad Lesy
16.5. 00:00 SC Xaverov Horní Počernice B - ČAFC Praha
16.5. 00:00 FC Háje Jižní Město C - Sokol Kolovraty
16.5. 00:00 TJ Junior Praha - FC Tempo Praha C
16.5. 00:00 SK Slovan Kunratice - SK Čechie Uhříněves
16.5. 00:00 SC Olympia Radotín - FK Union Strašnice
19. kolo
23.5. 00:00 SC Olympia Radotín - SK Dolní Chabry
23.5. 00:00 FK Union Strašnice - SK Slovan Kunratice
23.5. 00:00 SK Čechie Uhříněves - TJ Junior Praha
23.5. 00:00 FC Tempo Praha C - FC Háje Jižní Město C
23.5. 00:00 Sokol Kolovraty - SC Xaverov Horní Počernice B
23.5. 00:00 ČAFC Praha - FK Újezd nad Lesy
20. kolo
30.5. 00:00 SK Dolní Chabry - ČAFC Praha
30.5. 00:00 FK Újezd nad Lesy - Sokol Kolovraty
30.5. 00:00 SC Xaverov Horní Počernice B - FC Tempo Praha C
30.5. 00:00 FC Háje Jižní Město C - SK Čechie Uhříněves
30.5. 00:00 TJ Junior Praha - FK Union Strašnice
30.5. 00:00 SK Slovan Kunratice - SC Olympia Radotín
21. kolo
6.6. 00:00 SK Slovan Kunratice - SK Dolní Chabry
6.6. 00:00 SC Olympia Radotín - TJ Junior Praha
6.6. 00:00 FK Union Strašnice - FC Háje Jižní Město C
6.6. 00:00 SK Čechie Uhříněves - SC Xaverov Horní Počernice B
6.6. 00:00 FC Tempo Praha C - FK Újezd nad Lesy
6.6. 00:00 Sokol Kolovraty - ČAFC Praha
22. kolo
13.6. 00:00 SK Dolní Chabry - Sokol Kolovraty
13.6. 00:00 ČAFC Praha - FC Tempo Praha C
13.6. 00:00 FK Újezd nad Lesy - SK Čechie Uhříněves
13.6. 00:00 SC Xaverov Horní Počernice B - FK Union Strašnice
13.6. 00:00 FC Háje Jižní Město C - SC Olympia Radotín
13.6. 00:00 TJ Junior Praha - SK Slovan Kunratice