U12: Kvalitní příprava s Pardubicemi

27.1.2023 9:14   Jaroslav Teplan

Výborný soupeř si z Tempa odvezl výhru o čtyři branky.

Přípravné utkání s velice kvalitním soupeřem. Vedoucí tým tabulky skupiny D při skóre 225:11. Dvě třetiny "vyrovnaný" zápas při výsledku 2:4. Ve třetí třetině jsme ještě dokázali ustát penaltu a snížit na 3:4, ale soupeř si dokázal vypracovat šance, ale i potrestat chyby, které jsme udělali v obraně, a čtyřmi góly rozhodl o vítězství. Soupeř měl dva tři nadstandartní hráče, kteří nás rychlostně i technicky převyšovali a v podstatě udělali zápas.

Nicméně i my jsme směrem do útoku předvedli řadu kvalitních a zajímavých věcí, se kterými jsme se mohli měřit. V zápase však rozhodovaly obrany, kde byl soupeř důraznější a trochu kvalitnější. Další zajímavostí bylo, že když soupeř ve třetí třetině utekl na rozdíl dvou až tří branek, tak jsme si zápas prohráli i sami v hlavě. Nechtělo se, bolelo to, ale musíme to brát jako další super zkušenost. Kéž bychom mohli sehrát více takových zápasů i v soutěži, kdy je sluníčko a hraje se na trávě.

FC Tempo Praha - FK Pardubice 4:8 (:)