FC Tempo Praha

Los a výsledky

Vyberte tým:
1. kolo
20.8. 10:00 Junior Chomutov - FK Ústí nad Labem 2:9
21.8. 10:00 FŠ Litvínov - FK Hvězda Cheb 15:0
21.8. 10:00 FK Baník Sokolov - FC Slavia Karlovy Vary 9:6
31.8. 10:00 SK Kladno - FK Baník Most - Souš 13:5
21.8. 10:00 SK Roudnice nad Labem - SK Střešovice 1911 12:3
21.8. 10:00 FK Slavoj Vyšehrad - FC Tempo Praha 2:16
20.8. 10:00 SK Slavia Praha - FK Teplice 7:2
2. kolo
27.8. 10:00 FK Ústí nad Labem - FK Teplice 4:6
27.8. 11:00 FC Tempo Praha - SK Slavia Praha 7:3
28.8. 14:00 SK Střešovice 1911 - FK Slavoj Vyšehrad 2:5
27.8. 10:00 FK Baník Most - Souš - SK Roudnice nad Labem 6:7
28.8. 10:00 FC Slavia Karlovy Vary - SK Kladno 7:3
28.8. 13:00 FK Hvězda Cheb - FK Baník Sokolov 4:15
28.8. 10:00 Junior Chomutov - FŠ Litvínov 6:1
3. kolo
4.9. 10:00 FŠ Litvínov - FK Ústí nad Labem 1:6
4.9. 10:00 FK Baník Sokolov - Junior Chomutov 5:6
3.9. 10:00 SK Kladno - FK Hvězda Cheb 8:1
3.9. 10:15 SK Roudnice nad Labem - FC Slavia Karlovy Vary 1:6
4.9. 10:00 FK Slavoj Vyšehrad - FK Baník Most - Souš 3:2
3.9. 10:00 SK Slavia Praha - SK Střešovice 1911 32:1
1.9. 15:00 FK Teplice - FC Tempo Praha 6:3
4. kolo
11.9. 15:30 FK Ústí nad Labem - FC Tempo Praha 3:5
10.9. 12:15 SK Střešovice 1911 - FK Teplice 3:14
10.9. 10:00 FK Baník Most - Souš - SK Slavia Praha 0:32
10.9. 10:00 FC Slavia Karlovy Vary - FK Slavoj Vyšehrad 9:4
10.9. 11:00 FK Hvězda Cheb - SK Roudnice nad Labem 5:3
11.9. 10:00 Junior Chomutov - SK Kladno 8:4
11.9. 15:00 FŠ Litvínov - FK Baník Sokolov 4:9
5. kolo
18.9. 10:00 FK Baník Sokolov - FK Ústí nad Labem 3:6
18.9. 10:00 SK Kladno - FŠ Litvínov 13:3
17.9. 10:00 SK Roudnice nad Labem - Junior Chomutov 2:12
18.9. 10:00 FK Slavoj Vyšehrad - FK Hvězda Cheb 5:5
18.9. 10:00 SK Slavia Praha - FC Slavia Karlovy Vary 5:10
18.9. 15:00 FK Teplice - FK Baník Most - Souš 16:0
17.9. 10:00 FC Tempo Praha - SK Střešovice 1911 20:1
6. kolo
24.9. 15:30 FK Ústí nad Labem - SK Střešovice 1911 19:1
24.9. 10:00 FK Baník Most - Souš - FC Tempo Praha 1:15
24.9. 10:00 FC Slavia Karlovy Vary - FK Teplice 4:5
24.9. 13:00 FK Hvězda Cheb - SK Slavia Praha 4:18
25.9. 10:00 Junior Chomutov - FK Slavoj Vyšehrad 8:5
12.10. 16:00 FŠ Litvínov - SK Roudnice nad Labem 9:4
24.9. 13:00 FK Baník Sokolov - SK Kladno 4:5
7. kolo
2.10. 10:00 SK Kladno - FK Ústí nad Labem 1:6
1.10. 10:00 SK Roudnice nad Labem - FK Baník Sokolov 2:8
2.10. 10:00 FK Slavoj Vyšehrad - FŠ Litvínov 3:2
1.10. 10:00 SK Slavia Praha - Junior Chomutov 17:6
2.10. 10:00 FK Teplice - FK Hvězda Cheb 15:0
1.10. 10:00 FC Tempo Praha - FC Slavia Karlovy Vary 9:3
1.10. 13:00 SK Střešovice 1911 - FK Baník Most - Souš 4:9
8. kolo
8.10. 15:30 FK Ústí nad Labem - FK Baník Most - Souš 4:4
8.10. 10:00 FC Slavia Karlovy Vary - SK Střešovice 1911 14:1
8.10. 13:00 FK Hvězda Cheb - FC Tempo Praha 1:8
9.10. 10:00 Junior Chomutov - FK Teplice 2:9
9.10. 10:00 FŠ Litvínov - SK Slavia Praha 2:19
8.10. 13:00 FK Baník Sokolov - FK Slavoj Vyšehrad 2:2
9.10. 10:00 SK Kladno - SK Roudnice nad Labem 6:1
9. kolo
15.10. 10:00 SK Roudnice nad Labem - FK Ústí nad Labem 0:9
16.10. 10:00 FK Slavoj Vyšehrad - SK Kladno 3:7
15.10. 10:00 SK Slavia Praha - FK Baník Sokolov 12:2
16.10. 10:00 FK Teplice - FŠ Litvínov 10:4
15.10. 10:00 FC Tempo Praha - Junior Chomutov 18:0
15.10. 12:30 SK Střešovice 1911 - FK Hvězda Cheb 5:9
15.10. 10:00 FK Baník Most - Souš - FC Slavia Karlovy Vary 2:3
10. kolo
22.10. 15:30 FK Ústí nad Labem - FC Slavia Karlovy Vary 3:0
23.10. 13:00 FK Hvězda Cheb - FK Baník Most - Souš 3:0
23.10. 10:00 Junior Chomutov - SK Střešovice 1911 12:4
23.10. 10:00 FŠ Litvínov - FC Tempo Praha 0:12
23.10. 10:00 FK Baník Sokolov - FK Teplice 0:6
23.10. 10:00 SK Kladno - SK Slavia Praha 2:8
22.10. 10:00 SK Roudnice nad Labem - FK Slavoj Vyšehrad 6:11
11. kolo
30.10. 10:00 FK Slavoj Vyšehrad - FK Ústí nad Labem 0:4
26.10. 10:00 SK Slavia Praha - SK Roudnice nad Labem 16:1
27.10. 15:30 FK Teplice - SK Kladno 9:4
26.10. 17:00 FC Tempo Praha - FK Baník Sokolov 20:2
26.10. 16:00 SK Střešovice 1911 - FŠ Litvínov 2:6
26.10. 10:00 FK Baník Most - Souš - Junior Chomutov 4:9
30.10. 10:00 FC Slavia Karlovy Vary - FK Hvězda Cheb 7:1
12. kolo
5.11. 15:30 FK Ústí nad Labem - FK Hvězda Cheb 7:0
5.11. 10:00 Junior Chomutov - FC Slavia Karlovy Vary 8:2
6.11. 10:00 FŠ Litvínov - FK Baník Most - Souš 0:4
5.11. 13:00 FK Baník Sokolov - SK Střešovice 1911 18:2
6.11. 10:00 SK Kladno - FC Tempo Praha 0:19
9.11. 16:30 SK Roudnice nad Labem - FK Teplice 3:19
6.11. 10:00 FK Slavoj Vyšehrad - SK Slavia Praha 4:16
13. kolo
13.11. 14:00 SK Slavia Praha - FK Ústí nad Labem 5:2
13.11. 10:00 FK Teplice - FK Slavoj Vyšehrad 13:2
13.11. 10:00 FC Tempo Praha - SK Roudnice nad Labem 21:0
12.11. 11:00 SK Střešovice 1911 - SK Kladno 3:5
12.11. 10:00 FK Baník Most - Souš - FK Baník Sokolov 10:7
13.11. 14:00 FC Slavia Karlovy Vary - FŠ Litvínov 8:0
12.11. 12:00 FK Hvězda Cheb - Junior Chomutov 2:10
1. kolo
3.9. 09:00 TJ Junior Praha C - SK Újezd Praha 4 8:1
4.9. 15:00 Loko Vltavín - SK Ďáblice C 4:0
3.9. 15:15 SK Libuš 838 - Sokol Písnice 22:0
4.9. 17:00 1.FC Barrandov - SK Modřany 7:1
4.9. 14:00 TJ Sokol Cholupice B - AFK Slavoj Podolí Praha B 3:0
4.9. 14:30 FC Tempo Praha D - TJ Praga B 18:2
2. kolo
10.9. 14:00 SK Újezd Praha 4 - TJ Praga B 0:17
10.9. 17:30 AFK Slavoj Podolí Praha B - FC Tempo Praha D 1:8
10.9. 11:00 SK Modřany - TJ Sokol Cholupice B 1:2
8.9. 17:00 Sokol Písnice - 1.FC Barrandov 0:19
10.9. 13:00 SK Ďáblice C - SK Libuš 838 12:2
10.9. 14:00 TJ Junior Praha C - Loko Vltavín 0:10
3. kolo
18.9. 15:00 Loko Vltavín - SK Újezd Praha 4 13:2
17.9. 15:15 SK Libuš 838 - TJ Junior Praha C 1:11
18.9. 17:00 1.FC Barrandov - SK Ďáblice C 3:7
17.9. 11:30 TJ Sokol Cholupice B - Sokol Písnice 10:1
17.9. 12:30 FC Tempo Praha D - SK Modřany 7:0
16.9. 18:30 TJ Praga B - AFK Slavoj Podolí Praha B 4:4
4. kolo
24.9. 14:00 SK Újezd Praha 4 - AFK Slavoj Podolí Praha B 2:17
24.9. 11:00 SK Modřany - TJ Praga B 3:1
22.9. 17:00 Sokol Písnice - FC Tempo Praha D 1:33
25.9. 13:00 SK Ďáblice C - TJ Sokol Cholupice B 2:5
25.9. 15:00 TJ Junior Praha C - 1.FC Barrandov 3:5
25.9. 17:00 Loko Vltavín - SK Libuš 838 7:2
5. kolo
1.10. 15:15 SK Libuš 838 - SK Újezd Praha 4 7:0
2.10. 17:00 1.FC Barrandov - Loko Vltavín 1:9
1.10. 11:30 TJ Sokol Cholupice B - TJ Junior Praha C 6:0
1.10. 12:30 FC Tempo Praha D - SK Ďáblice C 4:1
26.9. 17:30 TJ Praga B - Sokol Písnice 3:0
2.10. 14:15 AFK Slavoj Podolí Praha B - SK Modřany 4:2
6. kolo
8.10. 14:00 SK Újezd Praha 4 - SK Modřany 0:19
6.10. 16:30 Sokol Písnice - AFK Slavoj Podolí Praha B 0:18
8.10. 09:00 SK Ďáblice C - TJ Praga B 3:3
8.10. 13:30 TJ Junior Praha C - FC Tempo Praha D 2:3
9.10. 17:00 Loko Vltavín - TJ Sokol Cholupice B 4:0
8.10. 12:30 SK Libuš 838 - 1.FC Barrandov 2:8
7. kolo
16.10. 17:00 1.FC Barrandov - SK Újezd Praha 4 9:2
15.10. 11:30 TJ Sokol Cholupice B - SK Libuš 838 6:1
15.10. 12:30 FC Tempo Praha D - Loko Vltavín 7:2
14.10. 18:30 TJ Praga B - TJ Junior Praha C 2:5
15.10. 11:45 AFK Slavoj Podolí Praha B - SK Ďáblice C 3:2
15.10. 13:00 SK Modřany - Sokol Písnice 10:0
8. kolo
22.10. 14:00 SK Újezd Praha 4 - Sokol Písnice 7:3
22.10. 11:00 SK Ďáblice C - SK Modřany 3:5
22.10. 09:00 TJ Junior Praha C - AFK Slavoj Podolí Praha B 3:4
23.10. 15:00 Loko Vltavín - TJ Praga B 10:2
22.10. 12:30 SK Libuš 838 - FC Tempo Praha D 0:22
23.10. 17:00 1.FC Barrandov - TJ Sokol Cholupice B 5:1
9. kolo
28.9. 11:30 TJ Sokol Cholupice B - SK Újezd Praha 4 4:1
26.10. 15:00 FC Tempo Praha D - 1.FC Barrandov 6:2
26.10. 17:00 TJ Praga B - SK Libuš 838 6:3
30.10. 16:00 AFK Slavoj Podolí Praha B - Loko Vltavín 6:8
30.10. 15:30 SK Modřany - TJ Junior Praha C 5:2
30.10. 11:15 Sokol Písnice - SK Ďáblice C 0:14
10. kolo
6.11. 08:30 SK Újezd Praha 4 - SK Ďáblice C 2:5
4.11. 17:00 TJ Junior Praha C - Sokol Písnice 10:1
6.11. 15:00 Loko Vltavín - SK Modřany 5:1
16.11. 17:00 AFK Slavoj Podolí Praha B - SK Libuš 838 9:3
6.11. 15:15 1.FC Barrandov - TJ Praga B 4:4
5.11. 11:30 TJ Sokol Cholupice B - FC Tempo Praha D 1:8
11. kolo
13.11. 12:30 FC Tempo Praha D - SK Újezd Praha 4 12:1
9.11. 17:00 TJ Praga B - TJ Sokol Cholupice B 3:5
12.11. 12:30 AFK Slavoj Podolí Praha B - 1.FC Barrandov 9:1
12.11. 11:00 SK Modřany - SK Libuš 838 3:3
12.11. 11:00 Sokol Písnice - Loko Vltavín 1:20
12.11. 09:00 SK Ďáblice C - TJ Junior Praha C 1:2
12. kolo
1.4. 00:00 SK Újezd Praha 4 - TJ Junior Praha C
1.4. 00:00 SK Ďáblice C - Loko Vltavín
1.4. 00:00 Sokol Písnice - SK Libuš 838
1.4. 00:00 SK Modřany - 1.FC Barrandov
1.4. 00:00 AFK Slavoj Podolí Praha B - TJ Sokol Cholupice B
1.4. 00:00 TJ Praga B - FC Tempo Praha D
13. kolo
8.4. 00:00 TJ Praga B - SK Újezd Praha 4
25.3. 00:00 FC Tempo Praha D - AFK Slavoj Podolí Praha B
8.4. 00:00 TJ Sokol Cholupice B - SK Modřany
8.4. 00:00 1.FC Barrandov - Sokol Písnice
8.4. 00:00 SK Libuš 838 - SK Ďáblice C
8.4. 00:00 Loko Vltavín - TJ Junior Praha C
14. kolo
15.4. 00:00 SK Újezd Praha 4 - Loko Vltavín
15.4. 00:00 TJ Junior Praha C - SK Libuš 838
15.4. 00:00 SK Ďáblice C - 1.FC Barrandov
15.4. 00:00 Sokol Písnice - TJ Sokol Cholupice B
15.4. 00:00 SK Modřany - FC Tempo Praha D
15.4. 00:00 AFK Slavoj Podolí Praha B - TJ Praga B
15. kolo
22.4. 00:00 AFK Slavoj Podolí Praha B - SK Újezd Praha 4
22.4. 00:00 TJ Praga B - SK Modřany
22.4. 00:00 FC Tempo Praha D - Sokol Písnice
22.4. 00:00 TJ Sokol Cholupice B - SK Ďáblice C
22.4. 00:00 1.FC Barrandov - TJ Junior Praha C
22.4. 00:00 SK Libuš 838 - Loko Vltavín
16. kolo
29.4. 00:00 SK Újezd Praha 4 - SK Libuš 838
29.4. 00:00 Loko Vltavín - 1.FC Barrandov
29.4. 00:00 TJ Junior Praha C - TJ Sokol Cholupice B
29.4. 00:00 SK Ďáblice C - FC Tempo Praha D
29.4. 00:00 Sokol Písnice - TJ Praga B
29.4. 00:00 SK Modřany - AFK Slavoj Podolí Praha B
17. kolo
6.5. 00:00 SK Modřany - SK Újezd Praha 4
6.5. 00:00 AFK Slavoj Podolí Praha B - Sokol Písnice
6.5. 00:00 TJ Praga B - SK Ďáblice C
6.5. 00:00 FC Tempo Praha D - TJ Junior Praha C
6.5. 00:00 TJ Sokol Cholupice B - Loko Vltavín
6.5. 00:00 1.FC Barrandov - SK Libuš 838
18. kolo
13.5. 00:00 SK Újezd Praha 4 - 1.FC Barrandov
13.5. 00:00 SK Libuš 838 - TJ Sokol Cholupice B
13.5. 00:00 Loko Vltavín - FC Tempo Praha D
13.5. 00:00 TJ Junior Praha C - TJ Praga B
13.5. 00:00 SK Ďáblice C - AFK Slavoj Podolí Praha B
13.5. 00:00 Sokol Písnice - SK Modřany
19. kolo
20.5. 00:00 Sokol Písnice - SK Újezd Praha 4
20.5. 00:00 SK Modřany - SK Ďáblice C
20.5. 00:00 AFK Slavoj Podolí Praha B - TJ Junior Praha C
20.5. 00:00 TJ Praga B - Loko Vltavín
20.5. 00:00 FC Tempo Praha D - SK Libuš 838
20.5. 00:00 TJ Sokol Cholupice B - 1.FC Barrandov
20. kolo
27.5. 00:00 SK Újezd Praha 4 - TJ Sokol Cholupice B
27.5. 00:00 1.FC Barrandov - FC Tempo Praha D
27.5. 00:00 SK Libuš 838 - TJ Praga B
27.5. 00:00 Loko Vltavín - AFK Slavoj Podolí Praha B
27.5. 00:00 TJ Junior Praha C - SK Modřany
27.5. 00:00 SK Ďáblice C - Sokol Písnice
21. kolo
3.6. 00:00 SK Ďáblice C - SK Újezd Praha 4
3.6. 00:00 Sokol Písnice - TJ Junior Praha C
3.6. 00:00 SK Modřany - Loko Vltavín
3.6. 00:00 SK Libuš 838 - AFK Slavoj Podolí Praha B
3.6. 00:00 TJ Praga B - 1.FC Barrandov
3.6. 00:00 FC Tempo Praha D - TJ Sokol Cholupice B
22. kolo
10.6. 00:00 SK Újezd Praha 4 - FC Tempo Praha D
10.6. 00:00 TJ Sokol Cholupice B - TJ Praga B
10.6. 00:00 1.FC Barrandov - AFK Slavoj Podolí Praha B
10.6. 00:00 SK Libuš 838 - SK Modřany
10.6. 00:00 Loko Vltavín - Sokol Písnice
10.6. 00:00 TJ Junior Praha C - SK Ďáblice C