FC Tempo Praha

Tabulky

Historické ročníky: Vyberte tým:

Kola

| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |

Celková tabulka

Pořadí Tým Z V R P GV GO Body Příští soupeři Akt. forma
1 FC Tempo Praha 5 4 0 1 51 15 12 Most, Vary, Cheb VVPVV
2 FK Teplice 5 4 0 1 44 17 12 Vary, Cheb, Chomutov PVVVV
3 FC Slavia Karlovy Vary 5 4 0 1 38 22 12 Teplice, Tempo, Střešovice PVVVV
4 Junior Chomutov 5 4 0 1 34 21 12 Vyšehrad, Slavia, Teplice PVVVV
5 SK Slavia Praha 5 3 0 2 79 20 9 Cheb, Chomutov, Litvínov VPVVP
6 SK Kladno 5 3 0 2 41 24 9 Sokolov, Ústí, Roudnice VPVPV
7 FK Baník Sokolov 5 3 0 2 41 26 9 Kladno, Roudnice, Vyšehrad VVPVP
8 FK Ústí nad Labem 5 3 0 2 28 17 9 Střešovice, Kladno, Most VPVPV
9 FK Slavoj Vyšehrad 5 2 1 2 19 34 7 Chomutov, Litvínov, Sokolov PVVPR
10 SK Roudnice nad Labem 5 2 0 3 25 32 6 Litvínov, Sokolov, Kladno VVPPP
11 FK Hvězda Cheb 5 1 1 3 15 46 4 Slavia, Teplice, Tempo PPPVR
12 FŠ Litvínov 5 1 0 4 24 34 3 Roudnice, Vyšehrad, Slavia VPPPP
13 FK Baník Most - Souš 5 0 0 5 13 71 0 Tempo, Střešovice, Ústí PPPPP
14 SK Střešovice 1911 5 0 0 5 10 83 0 Ústí, Most, Vary PPPPP

Tabulka doma

Pořadí Tým Z V R P GR Body
1 SK Kladno 3 3 0 0 25 9
2 SK Slavia Praha 3 2 0 1 31 6
3 FC Tempo Praha 2 2 0 0 23 6
4 FK Teplice 2 2 0 0 19 6
5 FC Slavia Karlovy Vary 2 2 0 0 9 6
6 Junior Chomutov 3 2 0 1 2 6
7 FK Slavoj Vyšehrad 3 1 1 1 -13 4
8 FŠ Litvínov 3 1 0 2 5 3
9 FK Baník Sokolov 3 1 0 2 -1 3
10 SK Roudnice nad Labem 3 1 0 2 -6 3
11 FK Hvězda Cheb 2 1 0 1 -9 3
12 FK Ústí nad Labem 2 0 0 2 -4 0
13 SK Střešovice 1911 2 0 0 2 -14 0
14 FK Baník Most - Souš 2 0 0 2 -33 0

Tabulka venku

Pořadí Tým Z V R P GR Body
1 FK Ústí nad Labem 3 3 0 0 15 9
2 FK Baník Sokolov 2 2 0 0 16 6
3 FC Tempo Praha 3 2 0 1 13 6
4 Junior Chomutov 2 2 0 0 11 6
5 FK Teplice 3 2 0 1 8 6
6 FC Slavia Karlovy Vary 3 2 0 1 7 6
7 SK Slavia Praha 2 1 0 1 28 3
8 SK Roudnice nad Labem 2 1 0 1 -1 3
9 FK Slavoj Vyšehrad 2 1 0 1 -2 3
10 FK Hvězda Cheb 3 0 1 2 -22 1
11 SK Kladno 2 0 0 2 -8 0
12 FŠ Litvínov 2 0 0 2 -15 0
13 FK Baník Most - Souš 3 0 0 3 -25 0
14 SK Střešovice 1911 3 0 0 3 -59 0

Tabulka podzimu

Pořadí Tým Z V R P GR Body
1 FC Tempo Praha 5 4 0 1 36 12
2 FK Teplice 5 4 0 1 27 12
3 FC Slavia Karlovy Vary 5 4 0 1 16 12
4 Junior Chomutov 5 4 0 1 13 12
5 SK Slavia Praha 5 3 0 2 59 9
6 SK Kladno 5 3 0 2 17 9
7 FK Baník Sokolov 5 3 0 2 15 9
8 FK Ústí nad Labem 5 3 0 2 11 9
9 FK Slavoj Vyšehrad 5 2 1 2 -15 7
10 SK Roudnice nad Labem 5 2 0 3 -7 6
11 FK Hvězda Cheb 5 1 1 3 -31 4
12 FŠ Litvínov 5 1 0 4 -10 3
13 FK Baník Most - Souš 5 0 0 5 -58 0
14 SK Střešovice 1911 5 0 0 5 -73 0

Tabulka jara

Zatím žádná data

Kola

| 1 | 2 | 3 | 4 |

Celková tabulka

Pořadí Tým Z V R P GV GO Body Příští soupeři Akt. forma
1 FC Tempo Praha D 4 4 0 0 66 4 12 Ďáblice C, Junior C, Loko VVVV
2 Loko Vltavín 3 3 0 0 27 2 9 Libuš, Barrandov, Cholupice B VVV
3 1.FC Barrandov 3 2 0 1 29 8 6 Junior C, Loko, Libuš VVP
4 SK Ďáblice C 3 2 0 1 19 9 6 Cholupice B, Tempo D, Praga B PVV
5 TJ Junior Praha C 3 2 0 1 19 12 6 Barrandov, Cholupice B, Tempo D VPV
6 TJ Sokol Cholupice B 3 2 0 1 12 8 6 Ďáblice C, Junior C, Loko PVV
7 TJ Praga B 3 1 1 1 23 22 4 Modřany, Písnice, Ďáblice C PVR
8 AFK Slavoj Podolí Praha B 3 1 1 1 11 12 4 Újezd, Modřany, Písnice VPR
9 SK Libuš 838 3 1 0 2 25 23 3 Loko, Újezd, Barrandov VPP
10 SK Modřany 3 0 0 3 2 16 0 Praga B, Podolí B, Újezd PPP
11 SK Újezd Praha 4 3 0 0 3 3 38 0 Podolí B, Libuš, Modřany PPP
12 Sokol Písnice 4 0 0 4 2 84 0 Praga B, Podolí B, Modřany PPPP

Tabulka doma

Pořadí Tým Z V R P GR Body
1 FC Tempo Praha D 2 2 0 0 23 6
2 Loko Vltavín 2 2 0 0 15 6
3 SK Libuš 838 2 1 0 1 12 3
4 SK Ďáblice C 1 1 0 0 10 3
5 TJ Sokol Cholupice B 2 1 0 1 3 3
6 1.FC Barrandov 2 1 0 1 2 3
7 TJ Junior Praha C 2 1 0 1 -3 3
8 TJ Praga B 1 0 1 0 0 1
9 SK Modřany 1 0 0 1 -1 0
10 AFK Slavoj Podolí Praha B 1 0 0 1 -7 0
11 SK Újezd Praha 4 1 0 0 1 -17 0
12 Sokol Písnice 2 0 0 2 -51 0

Tabulka venku

Pořadí Tým Z V R P GR Body
1 FC Tempo Praha D 2 2 0 0 39 6
2 AFK Slavoj Podolí Praha B 2 1 1 0 6 4
3 1.FC Barrandov 1 1 0 0 19 3
4 TJ Junior Praha C 1 1 0 0 10 3
5 Loko Vltavín 1 1 0 0 10 3
6 TJ Praga B 2 1 0 1 1 3
7 TJ Sokol Cholupice B 1 1 0 0 1 3
8 SK Ďáblice C 2 1 0 1 0 3
9 SK Libuš 838 1 0 0 1 -10 0
10 SK Modřany 2 0 0 2 -13 0
11 SK Újezd Praha 4 2 0 0 2 -18 0
12 Sokol Písnice 2 0 0 2 -31 0

Tabulka podzimu

Pořadí Tým Z V R P GR Body
1 FC Tempo Praha D 4 4 0 0 62 12
2 Loko Vltavín 3 3 0 0 25 9
3 1.FC Barrandov 3 2 0 1 21 6
4 SK Ďáblice C 3 2 0 1 10 6
5 TJ Junior Praha C 3 2 0 1 7 6
6 TJ Sokol Cholupice B 3 2 0 1 4 6
7 TJ Praga B 3 1 1 1 1 4
8 AFK Slavoj Podolí Praha B 3 1 1 1 -1 4
9 SK Libuš 838 3 1 0 2 2 3
10 SK Modřany 3 0 0 3 -14 0
11 SK Újezd Praha 4 3 0 0 3 -35 0
12 Sokol Písnice 4 0 0 4 -82 0

Tabulka jara

Zatím žádná data

Legenda: Z - počet odehraných zápasů, V - počet vyhraných zápasů, R - počet remíz, P - počet prohraných zápasů, GV - góly vstřelené, GO - góly obdržené, GR - gólový rozdíl, Příští soupeři - soupeři pro příští tři zápasy, tučně jsou označeny domácí zápasy.