U17: Remíza v Drážďanech

6.2.2023 22:01   Petr Mathauser

Tempáci s Boreou neudrželi dvoubrankové vedení.

Výborné utkání s velice důrazným soupeřem. V první půli jsme drželi míč, měli víc ze hry a tak zaslouženě vedli 3:1. Soupeře jsme pustili snad jen do dvou větších šancí, jinak si se vším obrana poradila. Po poločase soupeř prostřídal, poslal novou celou jedenáctku a na hřiště přišli hráči slabší kvality. Paradoxně nám to uškodilo. Jak jsme měli najednou hodně času na vše, tak jsme začali předržovat. Kluci se začali koncentrovat víc na útok než na obranu, přestali jsme hrát organizovaně. Přesto, že jsme měli stále víc ze hry, tak už jsme nedokázali další šance proměnit. Již zmíněná ztráta koncentrace do defenzivy navíc hrála do karet soupeřovým protiútokům. Ten z nich dvakrát udeřil a byla z toho remíza. Klíčová ale pro mě byla první půle, kde kluci ukázali, že dokáží hrát na opravdu vysoké úrovni. Na to se pokusíme v dalších týdnech navázat.

SC Borea Drážďany - FC Tempo Praha 3:3 (1:3)