U19: Torzo statečně vzdorovalo

3.4.2023 14:10   Filip Šmídek

Sestava zdecimovaná zraněními přesto nakonec dostala od Teplic šest branek.

První půl hodina vypadala hodně opatrně. Soupeř na nás chtěl tlačit, ale kluci dobře plnili, co jsme si říkali a soupeře drželi dál od naší branky. Po čtvrthodině hry jsme se dostali do výborné šance, kdy se míč vykulil Rekovi proti noze, ten ho napálil na vzdálenější tyč, kterou i trefil, míč se pak k naší smůle vykulil mimo bránu. Ještě jsme jednou zahrozili Alterou, ale jeho střela byla zblokována. Ve 33. minutě soupeř po hezké akci ze strany šel do vedení 1:0. Bohužel, jak už je zvykem, kluci vypadnou z koncentrace a další dva góly během pěti minut jim doslova darujeme a je to 3:0. Druhá půle dostaneme další gól ze standardky, z penalty a po odražené a nedohrané situaci.

Dnes jsme sehráli velmi dobrou půlhodinu s velmi silným soupeřem. Opět jsme tam měli jednu obrovskou šanci, ale to štěstí se k nám prostě otáčí celou sezonu zády. Kluci to mají těžké, hrajeme to neustále s 12-13 lidmi, z toho většinou jeden dva hráči v sestavě jsou nedoléčení. Je to náročné na psychiku, každý týden inkasujeme hodně gólů, ale kromě individuálních chyb, na které kluky upozorňujeme, toho nemáme jinak moc co vytknout.

FK Teplice - FC Tempo Praha 6:0 (3:0)