U19: Slušný druhý poločas

3.5.2023 14:23   Filip Šmídek

Proti vedoucímu Liberci neměli Tempáci příliš šancí na bodový zisk.

V neděli dopoledne jsme zavítali pod Ještěd, k lídrovi tabulky. Od prvních minut to papírově sedělo, soupeř nás zatlačil a brzy vedl. I nadále jsme se jen těžko srovnávali s kvalitou soupeře a po 35 minutách svítilo na ukazateli skóre už 5:0 pro domácí.

Trochu jsme se obávali, co přijde, ale kluci k tomu přistoupili dobře. I když jsme na začátku druhé půle přežili dvě velké šance domácích, tak od té chvíle jsme i my byli odvážnější, soupeře už jsme drželi dál od naší branky a škoda jen nekvality v předfinální fázi. Kromě dvou závarů jsme si nevytvořili vážnější situaci a po zbytečných chybách v posledních pěti minutách, kdy jsme inkasovali dvě laciné branky, kluci odehráli dobrý druhý poločas.

FC Slovan Liberec - FC Tempo Praha 7:0 (5:0)