U13: Příliš velké branky

4.10.2023 15:08   Filip Kučera

Místo týmu ročníku 2011 naszoupili proti Klatovům o rok mladší Tempáci a poradili si se soupeřem i velkými brankami.

Do utkání jsem vstoupili přesně, jak jsme chtěli, a zaslouženě vyhráli prvním třetinu 6:3. Hezky jsme obcházeli hráče a dostávali se jednoduchými přihrávky před branku. Ve druhé třetině jsme přestali přepínat zpět do obrany, a tak jsme dovolili Klatovům vstřelit góly a probudit je zpátky do zápasu, který jsme už měli mít pod kontrolou. Vázla nám komunikace, přebírání hráčů a i aktivita při rozehrávce. V poslední třetině začali kluci opět plnit to, co mají, a dotáhli jsme to vítězně do konce.

Hráli jsme soutěž místo ročníku 2011 a pro nás i naše brankáře je velká branka 7,32 x 2,44 metru ještě velká. Často stačilo na obou stranách vystřelit trochu výš pod břevno ze střední vzdálenosti a už se rozvlnila síť.

FC Tempo Praha - SK Klatovy 1898 12:10 (:)