U13: S Luby a Bohemkou

17.10.2023 23:47   Jaroslav Teplan

Proti Lubům jasná výhra, s Bohemkou lítý boj se šťastnějším koncem pro soupeře.

Luby
V 10. minutě to bylo 4:0 a bylo po zápase. Z naší strany ve hře chyběla větší radost a zanícení. Všechno nám stačilo hrát na 50% a stejně jsme byli pořád na míči. Mrzí nás dva inkasované góly.

Bohemians
V prvním poločase jsme udělali spoustu individuálních chyb, které dostávaly soupeře do tlaku a do řady velkých šancí, které v bráně likvidoval Ondra. Postupem času se naše hra zlepšovala a hlavně zpřesňovala. Soupeř se přesto dostal do vedení 5:0. Ve druhém poločase jsme odehráli vynikající zápas. Dařilo se nám dobře presovat, držet míč a dostat Bohemku pod tlak. Odměnou nám tak bylo vyrovnání na 5:5. Přesto bylo vidět na obou týmech vidět, že chtějí zvítězit. Nakonec se to povedlo Bohemce, která vstřelila vítězný gól v poslední minutě zápasu.

FC Tempo Praha - TJ Start Luby 12:2 (:)
FC Tempo Praha C - CU Bohemians Praha C 5:6 (0:5)