U13: Velké brány nestačily

6.11.2023 21:29   Ondřej Filip

Tempáci nastoupili ve Vlašimi s týmem U12 a zvítězili 9:3.

V neděli ráno jsme zajížděli do Vlašimi. Hráli jsme za U13 na velké brány, což bylo pro pár kluků, včetně brankáře, poprvé. Kdo by čekal, že padne spousta gólů, nevěřil by vlastním očím, co všechno byli hráči obou týmů schopni nedat. V prvních dvou minutách jsme měli čtyři střely na branku, bohužel všechny mířily na domácího brankáře. Celkově se však první třetina povedla (5:0).

Ve druhé třetině jsme si mysleli, že si Vlašimáci dají góly sami. Domácí však zpřesnili hru, využili našich nedorazů a vstřelili tři branky. Přestože byl brankář Vlašimi výškově vzrůstu Máti Pecháčka (potřeboval by se vynásobit dvakrát, aby dosáhl na břevno), pustil jen dva góly, a pramenila z toho prohra ve druhé třetině 2:3.

Třetí třetina přinesla lepší výkon s množstvím střel a naším kontrolováním hry, kdy jsme toho soupeři moc nenabídli.

I přes dvanáct gólů bylo v zápase k vidění několik situací před prázdnými brankami, které ne že měly, ale s nadsázkou musely skončit gólem. Ale neskončily, holt ani velké brány dnes oběma týmům nestačily.

FC Sellier & Bellot Vlašim - FC Tempo Praha 3:9 (:)