U19: Aspoň remíza byla nadosah

3.2.2024 21:14   Petr Mathauser

Tempáci podlehli druholigové Viktorce Žižkov 1:2.

Opět skvělá konfrontace s ligovým soupeřem (8. místo v ČLD), který dorazil v plné síle, jen bez dvou hráčů, které má v áčku. Už od úvodu jsme na soupeře vlétli a dobrým presinkem jsme mu komplikovali rozehrávku. Navíc se nám dařilo dobře zakládat hru od brankáře, díky skvěle fungující nabídce a dobrému pohybu všech hráčů. Bohužel nás šíleně zradila koncovka. Kdyby byl poločas 4:0 pro nás, nikdo by se nemohl divit, ale střílíme málo a když už tak nepřesně.

Soupeř si nic nevypracoval, góly jsme mu darovali. Jednou po chybném prvním doteku a podruhé soupeř udeřil po nacvičeném signálu při rohu. Jinak jsme ale byli po celý zápas vyjma pár pasáží fotbalovější a lepší než Viktorka.

Ve druhém poločase jsme prostřídali, což bylo znát, ale přesto jsme sahali po remíze, která by asi slušela zápasu víc. Každopádně mám obrovskou radost z výkonu, nebylo skoro co vytknout až na drobné detaily. Na ty se ale právě zaměříme, abychom dobře rozjetou přípravou pokračovali ve stejném duchu.

FC Tempo Praha - FK Viktoria Žižkov 1:2 (0:2)