U17: Zápas dvou úrovní a dvou poločasů

27.3.2024 21:28   Rostislav Kohoutek

Hra na vysoké úrovni a po změně stran bramboračka, nakonec výhra nad Chrudimí 3:1.

Zápas dvou úrovní a dvou poločasů. V prvním jsme hráli velice dobře a kombinovali jsme. Vytvářeli jsme si šance a hra byla na vysoké úrovni. Potom soupeř přitvrdil ke konci poločasu a tím všechno skončilo.

Ve druhém poločase soupeř pokračoval v napadání a důrazu. My jsme se věnovali všemu jinému, než fotbalu a byla z toho spíš holomajzna a úpoly, než fotbal. Soustředili jsme se na komunikaci s rozhodčím, protihráči a to nás úplně dostalo z role a kontroly utkání. Soupeř zaslouženě snížil a byl lepší. Nám se ale ke konci podařilo dát další branku a utkání zlomit.

Dobrá konfrontace a ukázka toho, jak z pěkného utkání udělat pěknou bramboračku. Pozitivní je vítězství a dobrá lekce.

FC Tempo Praha - MFK Chrudim B 3:1 (2:0)