St.žáci A: Těsná porážka na úvod

6.9.2011 13:35   Zdeněk Votava

Tempo vedlo nad Vršovicemi brankou Hyršla, ale soupeř díky dvěma výrazným individualitám skóre otočil.

První mistrovský zápas starších žáků A hraný za velkého vedra skončil těsnou porážkou s dobrým soupeřem.

V první půli jsme měli několik šancí, ale bohužel jenom ve 28.min po zmatku v soupeřově vápně dorazil míč zblízka do sítě Moris Hyršl - 1:0. Soupeř hrozil rychlými brejky, ale naštěstí žádný neproměnil.

Na začátku druhé půle nás soupeř dostal pod tlak a po kopu z rohu zůstal neobsazený hráč a hlavou vyrovnal. Za deset minut šly Vršovice do vedení po krásné střele nejlepšího hráče. Brankář Opletal střelu vytáhl na tyč, ale od ní se míč odrazil do sítě. Tempo se snažilo vyrovnat, ale už na to nebyla síla.

Takže jsme bohužel podzimní sezonu zahájili prohrou. Celá obrana snese pochvalu, vynikl hlvaně Marek Veselý. V záloze dřel nadoraz kapitán mužstva Šváb. Mužstvo se snažilo a bojovalo, ale na víc to nestačilo. Snad v příštím zápase doma s Podolím budeme bodovat.

FC Tempo Praha - SK Union Vršovice 1:2 (1:0)