FC Tempo Praha

týden 32 (3. srpna - 9. srpna)

Muži A
Muži B
Starší dorost (U19)
Mladší dorost (U17)
Starší žáci A (U15)
Starší žáci B (U14)
Mladší žáci A (U13)
Mladší žáci B (U12)
Starší přípravka A (U11)
Starší přípravka B (U10)
Mladší přípravka A (U9)
Mladší přípravka B (U8)
Mladší přípravka C (U7)
Předpřípravka A (U6)
Předpřípravka B (U5)
Stará garda
Kroužek v Tempu
domácí zápasy
venkovní zápasy
narozeniny
pondělí pondělí 3. srpna 2020
Narozeniny Pavel Kučera, 14 let , (Starší žáci A (U15))
Narozeniny Vojtěch Pančev, 13 let , (Starší žáci B (U14))
Narozeniny Alex Větrovský, 10 let , (Kroužek v Tempu)
úterý úterý 4. srpna 2020
Narozeniny Tomáš Husák, 17 let , (Starší dorost (U19))
18:15 FK Dukla Praha - FC Tempo Praha 3:6 (1:2), (Muži A)
středa středa 5. srpna 2020
Narozeniny Jakub Brožík, 8 let , (Mladší přípravka A (U9))
Narozeniny Samuel Koller, 15 let , (Mladší dorost (U17))
Narozeniny Matěj Petrtýl, 11 let , (Mladší žáci B (U12))
17:00 FC Tempo Praha - SK Benešov 9:4 (4:1), (Mladší dorost (U17))
čtvrtek čtvrtek 6. srpna 2020
Narozeniny Antonín Neumann, 16 let , (Uvolněni na hostování)
Narozeniny Nicolas Tutunovic, 12 let , (Mladší žáci A (U13))
Narozeniny Lukáš Váňa, 13 let , (Starší žáci B (U14))
pátek pátek 7. srpna 2020
Narozeniny David Kolínek, 8 let , (Mladší přípravka A (U9))
Narozeniny Viktor Lebeda, 6 let , (Mladší přípravka C (U7))
Narozeniny Alice Ryparová, 43 let , (Starší přípravka B (U10))
17:00 FC Tempo Praha - FK Dukla Praha, (Mladší žáci A (U13))
sobota sobota 8. srpna 2020
Narozeniny Tomáš Kroužek, 10 let , (Starší přípravka A (U11))
Narozeniny Alexander Kukuczka, 14 let , (Starší žáci A (U15))
Narozeniny Ladislav Ruňanin, 17 let , (Uvolněni na hostování)
10:15 FK Říčany - FC Tempo Praha, (Starší dorost (U19))
10:15 TJ Spoje Praha - FC Tempo Praha, (Muži A)
neděle neděle 9. srpna 2020
Narozeniny Ota Trusina, 8 let , (Mladší přípravka A (U9))
10:00 SK Petřín Plzeň - FC Tempo Praha, (Starší žáci A (U15))
12:00 SK Petřín Plzeň - FC Tempo Praha, (Starší žáci B (U14))
14:00 SK Petřín Plzeň - FC Tempo Praha, (Starší dorost (U19))
16:00 SK Petřín Plzeň - FC Tempo Praha, (Mladší dorost (U17))
16:00 Sokol Řepy - FC Tempo Praha B, (Muži B)