FC Tempo Praha

týden 33 (15. srpna - 21. srpna)

Muži A
Muži B
Starší dorost (U19)
Mladší dorost (U17)
Mladší dorost B (U16)
Starší žáci A (U15)
Starší žáci B (U14)
Mladší žáci A (U13)
Mladší žáci B (U12)
Starší přípravka A (U11)
Starší přípravka B (U10)
Mladší přípravka A (U9)
Mladší přípravka B (U8)
Mladší přípravka C (U7)
Předpřípravka A (U6)
Předpřípravka B (U5)
Stará garda
Kroužek v Tempu
domácí zápasy
venkovní zápasy
narozeniny
pondělí 15. srpna 2022
Narozeniny Ema Nikodemová, 6 let , (Mladší přípravka C (U7))
Narozeniny Jan Rampa, 14 let , (Starší žáci A (U15))
17:00 SK FŠ Třebíč - FC Tempo Praha, (Mladší přípravka A (U9))
úterý 16. srpna 2022
17:00 FC Vysočina Jihlava - FC Tempo Praha, (Mladší přípravka A (U9))
středa 17. srpna 2022
Narozeniny Julie Macáková, 7 let , (Předpřípravka A (U6))
Narozeniny Martin Rudyy, 11 let , (Mladší žáci B (U12))
Narozeniny Jakub Trojan, 6 let , (Mladší přípravka C (U7))
Narozeniny Matěj Voříšek, 13 let , (Starší žáci B (U14))
15:45 FC Tempo Praha - MFK Chrudim, (Mladší dorost (U17))
16:00 FK Viktoria Žižkov - FC Tempo Praha, (Starší žáci A (U15))
16:00 FK Viktoria Žižkov - FC Tempo Praha, (Starší žáci B (U14))
18:00 FC Tempo Praha - MFK Chrudim, (Starší dorost (U19))
čtvrtek 18. srpna 2022
Narozeniny Lukáš Matouš, 9 let , (Starší přípravka B (U10))
pátek 19. srpna 2022
Narozeniny Jan Beneš, 9 let , (Starší přípravka B (U10))
Narozeniny Noel Oto Šimonovič, 8 let , (Mladší přípravka A (U9))
sobota 20. srpna 2022
Narozeniny Štěpán Chvátal, 13 let , (Starší žáci B (U14))
10:00 FC Tempo Praha - SK Petřín Plzeň, (Starší žáci A (U15))
10:15 Sokol Kolovraty - FC Tempo Praha, (Muži A)
10:45 FK Union Strašnice - FC Tempo Praha B, (Muži B)
12:00 FC Tempo Praha - SK Petřín Plzeň, (Starší žáci B (U14))
neděle 21. srpna 2022
Narozeniny Richie Odosa Evbayowieru, 6 let , (Mladší přípravka C (U7))
Narozeniny Filip Kolář, 11 let , (Mladší žáci B (U12))
10:00 FK Slavoj Vyšehrad - FC Tempo Praha, (Mladší žáci A (U13))
10:00 FK Slavoj Vyšehrad - FC Tempo Praha, (Mladší žáci B (U12))
10:00 FC Tempo Praha - FK Viktoria Žižkov, (Starší dorost (U19))
12:15 FC Tempo Praha - FK Viktoria Žižkov, (Mladší dorost (U17))
14:30 FC Tempo Praha B - FK Slavoj Vyšehrad B, (Mladší dorost B (U16))