FC Tempo Praha

týden 49 (5. prosince - 11. prosince)

Muži A
Muži B
Starší dorost (U19)
Mladší dorost (U17)
Mladší dorost B (U16)
Starší žáci A (U15)
Starší žáci B (U14)
Mladší žáci A (U13)
Mladší žáci B (U12)
Starší přípravka A (U11)
Starší přípravka B (U10)
Mladší přípravka A (U9)
Mladší přípravka B (U8)
Mladší přípravka C (U7)
Předpřípravka A (U6)
Předpřípravka B (U5)
Stará garda
Kroužek v Tempu
domácí zápasy
venkovní zápasy
narozeniny
pondělí 5. prosince 2022

Dnes nejsou v plánu žádné události.

úterý 6. prosince 2022
Narozeniny Jiří Hron, 39 let , (Muži B)
Narozeniny Jiří Hron, 39 let , (Muži B)
Narozeniny Roman Sandetskyy, 11 let , (Mladší žáci B (U12))
středa 7. prosince 2022
Narozeniny Vincent Janda, 5 let , (Předpřípravka A (U6))
Narozeniny Dang Dat Nguyen, 17 let , (Starší dorost (U19))
Narozeniny Petr Viktorin, 36 let , (Mladší přípravka B (U8))
Narozeniny Petr Viktorin, 36 let , (Muži A)
15:00 FC Tempo Praha - ABC Braník, (Mladší žáci B (U12))
18:30 FC Tempo Praha - FK Motorlet Praha, (Starší dorost (U19))
19:00 SK Střešovice 1911 - FC Tempo Praha, (Starší žáci B (U14))
čtvrtek 8. prosince 2022
Narozeniny Adam Galamboš, 9 let , (Starší přípravka B (U10))
Narozeniny Viktor Minařík, 6 let , (Mladší přípravka C (U7))
pátek 9. prosince 2022
Narozeniny Marek Cabalka, 10 let , (Starší přípravka A (U11))
sobota 10. prosince 2022
0:00 U10 - turnaj Benešov, (Starší přípravka B (U10))
8:45 FC Tempo Praha - Bohemians Praha 1905, (Starší žáci B (U14))
10:00 FC Slavia Hradec Králové - FC Tempo Praha, (Starší dorost (U19))
10:30 TJ Sokol Cholupice - FC Tempo Praha, (Mladší přípravka B (U8))
10:30 FC Tempo Praha - Bohemians Praha 1905, (Starší žáci A (U15))
12:00 FC Slavia Hradec Králové - FC Tempo Praha, (Mladší dorost (U17))
12:30 FC Tempo Praha - Bohemians Praha 1905, (Mladší žáci B (U12))
14:30 FC Tempo Praha - FC MAS Táborsko, (Mladší žáci A (U13))
19:00 Tempácký ples (KC Novodvorská), ()
neděle 11. prosince 2022
Narozeniny Jakub Klouček, 18 let , (Starší dorost (U19), Muži B)
Narozeniny Matěj Záruba, 4 let , (Předpřípravka B (U5))
9:30 U9 - turnaj Dukla, (Mladší přípravka A (U9))
12:00 AFK Slavoj Podolí Praha - FC Tempo Praha, (Starší přípravka A (U11))
16:00 FC Tempo Praha - Spartak Kbely, (Starší přípravka B (U10))