FC Tempo Praha

týden 39 (27. září - 3. října)

Muži A
Muži B
Starší dorost (U19)
Mladší dorost (U17)
Mladší dorost B (U16)
Starší žáci A (U15)
Starší žáci B (U14)
Mladší žáci A (U13)
Mladší žáci B (U12)
Starší přípravka A (U11)
Starší přípravka B (U10)
Mladší přípravka A (U9)
Mladší přípravka B (U8)
Mladší přípravka C (U7)
Předpřípravka A (U6)
Předpřípravka B (U5)
Stará garda
Kroužek v Tempu
domácí zápasy
venkovní zápasy
narozeniny
pondělí 27. září 2021
Narozeniny Milan Bárta, 46 let , (Mladší dorost (U17))
Narozeniny Vojta Vnuk, 6 let , (Mladší přípravka C (U7))
13:00 U11 - Pohár mládeže (Kutná Hora) - 2. místo, (Starší přípravka A (U11))
úterý 28. září 2021
9:00 U9 - turnaj Šumperk - 4. místo, (Mladší přípravka A (U9))
9:00 U11 - turnaj Šumperk - 4. místo, (Starší přípravka A (U11))
9:00 SC Xaverov Horní Počernice - FC Tempo Praha, (Mladší přípravka B (U8))
11:00 SC Xaverov Horní Počernice - FC Tempo Praha, (Mladší přípravka A (U9))
11:00 FC Tempo Praha - Junior Chomutov 4:3 (:), (Mladší žáci A (U13))
11:00 FC Tempo Praha - Junior Chomutov 11:2 (:), (Mladší žáci B (U12))
13:30 FC Tempo Praha C - SK Ďáblice B 9:1 (1:1), (Starší žáci A (U15))
13:30 SK Slavia Praha - FC Tempo Praha, (Starší přípravka B (U10))
středa 29. září 2021
Narozeniny František Kudla, 7 let , (Kroužek v Tempu)
Narozeniny David Veselý, 16 let , (Mladší dorost B (U16))
10:00 MFK Chrudim - FC Tempo Praha, (Starší dorost (U19))
11:00 U12 - Pohár mládeže (Tempo), (Mladší žáci B (U12))
12:15 MFK Chrudim - FC Tempo Praha, (Mladší dorost (U17))
čtvrtek 30. září 2021
Narozeniny Tomáš Hrdlička, 6 let , (Mladší přípravka C (U7))
Narozeniny Jakub Klaban, 15 let , (Mladší dorost (U17), Mladší dorost B (U16))
Narozeniny Matyáš Vorel, 7 let , (Mladší přípravka B (U8))
11:00 U13 - Pohár mládeže (Tempo), (Mladší žáci A (U13))
pátek 1. října 2021
Narozeniny Eduard Bernas, 8 let , (Mladší přípravka A (U9))
Narozeniny Jakub Kynčl, 8 let , (Mladší přípravka A (U9))
18:00 SK Modřany - FC Tempo Praha, (Mladší přípravka C (U7))
18:30 TJ Praga - FC Tempo Praha, (Starší přípravka A (U11))
sobota 2. října 2021
Narozeniny Lukas Muzić, 16 let , (Mladší dorost (U17))
8:30 SK Hostivař - FC Tempo Praha D, (Mladší žáci B (U12))
9:00 FK Motorlet Praha - FC Tempo Praha, (Starší přípravka A (U11))
9:00 SK Ďáblice - FC Tempo Praha, (Mladší přípravka A (U9))
9:00 AC Sparta Praha dívky - FC Tempo Praha, (Mladší přípravka B (U8))
9:30 FC Tempo Praha - SK Střešovice 1911, (Starší žáci A (U15))
10:30 FK Motorlet Praha - FC Tempo Praha, (Starší přípravka B (U10))
10:45 SK Union Vršovice - FC Tempo Praha C, (Mladší žáci A (U13))
11:30 FC Tempo Praha - SK Střešovice 1911, (Starší žáci B (U14))
13:30 FC Tempo Praha C - TJ Slovan Bohnice - Praha 8, (Starší žáci A (U15))
14:00 Fotbal Neratovice - Byškovice - FC Tempo Praha, (Mladší žáci A (U13))
14:00 Fotbal Neratovice - Byškovice - FC Tempo Praha, (Mladší žáci B (U12))
16:00 FC Tempo Praha - SK Ďáblice, (Muži A)
neděle 3. října 2021
9:00 FK Meteor Praha VIII - FC Tempo Praha, (Starší přípravka B (U10))
9:00 FK Viktoria Žižkov - FC Tempo Praha, (Mladší přípravka A (U9))
10:00 FC Tempo Praha - FK Teplice, (Starší dorost (U19))
10:45 FK Viktoria Žižkov - FC Tempo Praha, (Mladší přípravka B (U8))
12:15 FC Tempo Praha - FK Teplice, (Mladší dorost (U17))
14:30 FC Tempo Praha B - FC Přední Kopanina, (Mladší dorost B (U16))
17:00 FC Tempo Praha B - ABC Braník B, (Muži B)