U13: V Třebeši a Písku

8.5.2024 20:13   Jaroslav Teplan

V Třebeši prohra 2:4 se starším soupeřem, v Písku naopak vítězství výsledkem 5:3.

Třebeš
V zápase jsme měli snad 80% držení míče, ale většinou na naší polovině. Bohužel se nám hra nepodařila dostat výše a v přechodu do útoku nám zabránili urostlí domácí obránci. Několikrát jsme chybně nabíhali do ofsajdových pozic. Dobrá zkušenost k tomu, jakým způsobem se příště chovat ve hře.

Písek
Zápas dvou unavených týmů z víkendového Planea Cupu příliš dynamiky nepřinesl. My jsme se rozhodli hrát v bloku z půlky hřiště. Soupeř měl problémy se přes něho dostat. Zápas tak rozhodla první třetina, kde jsme se dostali do vedení 4:2. Pak oba týmy neproměňovaly řadu svých šancí a gól na každé straně pak padl až ve třetí třetině. V zápase jsme tak zvítězili 5:3.

FC Písek - FC Tempo Praha 3:5 (:)
TJ Sokol Třebeš - FC Tempo Praha 4:2 (1:1)