St.žáci B: Poučná ligová lekce

22.8.2013 20:58   Petr Kamitz

Tempo v oslabené sestavě dostalo v Teplicích třináct branek.

K prvnímu utkání ligové soutěže jsme zajížděli do Teplic, respektive do Bystřan, kde se utkání odehrálo. Již od začátku jsme čekali těžké utkání, navíc ve velkém horku s minimem hráčů na střídání. Zkušenost domácích, dobrý pohyb a souhra měla za příčinu, že ve 13. minutě svítilo na světelné tabuli skóre 3:0 pro domácí. Náš tým se v prvním poločase statečně bil, ale z pár výpadů na soupeřovu půlku a dvou slabých střel na branku jsme více nevytěžili. Do konce poločasu ještě domácí dvakrát skórovali. Poločas tedy vyzněl jasně pro domácí v poměru 5:0. Škoda dvou chyb, kterými jsme domácím doslova branky darovali.

Do druhé půle jsme vystřídali vše, co jsme měli k dispozici (tři hráče) a nechali je taky vyzkoušet nejvyšší žákovskou soutěž. Bohužel druhý poločas nám nevyšel výsledkově ani herně. Inkasovali jsme dalších osm branek. Domácí hráči se snažili hrát stále stejnou hru, což pro nás bylo velmi složité a fyzicky náročné. Konec utkání jsme vyhlíželi a tlačili doslova čas dopředu. Byla to pro všechny velká škola. V této chvíli máme na takové kluby velké manko. Musíme toho hodně zlepšit, což sami víme. Čas na přípravu byl pro nás krátký, ale vše se budeme snažit dohnat a předvést již v příštím utkání se Sokolovem lepší hru i výsledek.