Muži A: Další jasné vítězství

29.10.2013 21:14

Tempo nasázelo pět branek Štěrboholům a chystá se na závěr podzimu.

Utkání se mimořádně povedlo mladíku Patriku Geisslerovi, jenž zaznamenal hattrick (asi ne naáhodou se Patrik ocitnul na titulní straně magazínu Tempák vydanému k tomuto utkání). Skore otevřel v 15.minutě, kdy se opřel do odraženého míče a parádní střelou trefil vzdálenější roh branky. Za šest minut nato se trefil matador Žalud z přímého kopu a zdálo se rozhodnuto. Hosté ale po chybě domácí obrany do poločasu snížili na 2:1.

Osm minut po změně stran si ale vzal slovo opět Patrik Geissler, narazil si s Hlavíkem a další povednou střelou zvýšil náskok Tempa na dvě branky a za deset minut dokonal zmiňovaný hattrick. Na třetí gól mu nacentroval obránce Kalina. Skore pak v samém závěru zakulatil netradiční střelou ramenem kanonýr Míka po Hurkově centru.

Tempo teď čeká rozhodující fáze podzimu, když postupně narazí na čtvtrý, třetí a druhý týmy tabulky - Vyšehrad B, Kolovraty a Dolní Chabry.

FC Tempo Praha - SK Viktoria Štěrboholy 5:1 (2:1)