U13: Na úvod výhra nad PFA

1.9.2014 10:04   Tomáš Maurer

Tempo v těžkém utkání zvítězilo 7:2.

V prvním mistrovském utkání žákovské ligy jsme doma přivítali PFA. Kvalita soupeře byla pro nás velkou neznámou, protože je to nově poskládaný tým, kde na jednom hřišti hostují hráči z Čechie Dubeč a na druhém nově se rodící tým PFA.

Od prvních minut bylo jasné, že to rozhodně lehký zápas nebude. Urostlí kluci z PFA na nás vlétli ve velkém tempu a 20 minut byli lepším týmem na hřišti. V posledních 10 minutách prvního poločasu jsme se začali vyrovnávat s fyzickou vyspělostí soupeře. Hráči PFA neudrželi nasazené tempo a začali odpadat. Od té doby jsme byli na hřišti lepším týmem. I přes šance ve druhé polovině jsme však s PFA prohráli 0:1.

Na druhém hřišti jsme byli po celý zápas jasně lepším týmem. První půli jsme i přes mnoho zahozených šancí vyhráli 2:1 a druhou 5:0.

Příští kolo nás čeká utkání s jedním z nejkvalitnějších týmů kategorie U13  Příbramí. Pokusíme se předvést důstojný výkon, abychom dobře reprezentovali Tempo i za hranicemi Prahy.

FC Tempo Praha - Povltavská FA 7:2 (2:2)