U12: Vítězný nástup na kolotoč

2.9.2014 10:12   Kateřina Pancová

Tempo si bez problémů poradilo s Povltavskou FA.

Tak už to začalo. Ligový kolotoč mistráků se nám roztočil na plné obrátky a my do něj naskočili jako mladší žáci. Na kluky čekalo hned několik novinek: hrací systém 7+1, ofsajdy, větší hrací plocha, delší hrací doba.

Jako první nás čekala Povltavská FA. Na prvním hřišti bylo utkání vyrovnané, vždy, když jsme vstřelili gól, dokázal soupeř odpovědět, a tak byl v půli stav 2:2. Na druhém hřišti jsme měli převahu, nasázeli jsme soupeři 6 gólů a žádný neobdrželi.

V poločase se naše týmy vyměnily, na prvním hřišti byl k vidění opět vyrovnaný boj, se šťastnějším koncem pro nás (2:0). Na druhém hřišti se hrálo prakticky na jednu branku, čemuž odpovídalo i skóre (10:0). Celkově jsme zvítězili 20:2 a zapsali první body do ligové tabulky.

FC Tempo Praha - Povltavská FA 20:2 (8:2)