U13: Přijatelný výsledek na Spartě

6.11.2014 16:14   Tomáš Maurer

Kluci ale přiznali, že se nevydali ze všech sil.

Těsně před utkáním se nám při rozchytávání zranil brankář Pešek, naštěstí byl už hodinu před srazem na své utkání přítomen Maty z 2003, a tak jsme ho narychlo povolali do akce. V prvním poločase se odehrával na jedné půlce z naší strany důstojný výkon, kde jsme se za každou cenu snažili o kombinační fotbal i v blízkosti našeho brankáře, kde na nás Sparťani vyvíjeli tlak. Odměnou nám byla vstřelená jedna branka a prohra 1:2. Druhá polovina se snažila bojovat, ale rozdíl v kvalitě byl obrovský, a tak se celý zápas odehrával na naší polovině.

Ve druhé půli se začal se zapadajícím sluncem propadat i náš výkon. Přílišný respekt ke Sparťanům, který nás provázel celé utkání, malá nabídka všech hráčů a nedůsledné obsazování v těžišti hry zapříčinily, že jsme ve druhé půli nebyli důstojným soupeřem ani na jedné straně. Většina kluků  po zápase přiznala, že se nevydala ze všech sil - s tímto faktem je těžké pomýšlet na Spartě na lepší výkon (výsledek je přijatelný).

AC Sparta Praha - FC Tempo Praha 15:2 (6:1)