U13: Výrazně zlepšený výkon

7.4.2015 22:18   Tomáš Maurer

Tempo statečně vzdorovalo silnému Táborsku.

V Táboře jsme nastoupili na umělé trávě proti kvalitnímu týmu z Táborska s tím, že chceme napravit náš výkon proti Slavii. Jedné partě se to podařilo hned od začátku a na hřišti byla většinu zápasu lepším týmem a celkově zvítězila 5:4. Druhou partu bohužel probudila až vstřelená branka ve druhé polovině a podlehla po zlepšené druhé půli celkově 2:6.

I přes porážku jsme odjížděli s dobrým pocitem a se zjištěním, že s dostatečným pohybem, nasazením je naše výkonnost na úplně jiné úrovni. Víme, že musíme zapracovat na fyzické připravenosti tak, abychom dokázali vyvézt míč v maximální intenzitě a zasprintovat zpět při rychlém protiútoku soupeře nejen v první, ale i v poslední minutě utkání. Po zápase jsme byli odměněni fanoušky a trenéry soupeře, že jsme udělali obrovský pokrok od podzimu. My se však neustále potýkáme s nevyrovnaností výkonů, to stejné se dá říci o výkonu s tímto soupeřem na podzim a na jaře. Kdyby totiž soupeř viděl náš výkon proti Slavii minulý týden, nikdy by toto nemohl říct.

FC MAS Táborsko - FC Tempo Praha 10:7 (5:2)