U12: Tři body za druhý poločas

22.4.2015 15:26   Kateřina Pancová

Tempo ve druhé půli nasázelo Benešovu pět branek a zvítězilo 7:2.

Zápas s Benešovem jsme odehráli na hřišti ve Vlašimi. Hned na začátku jsme řešili problém s brankáři, jelikož kvůli zranění nemohl nastoupit Vokoun. V první půli nám vypomohl Tonda Kinský. Naštěstí máme v kádru několik univerzálních hráčů, a tak za Vokouna zaskočil ve druhé půli Páťa Bešťák.

Začátek zápasu byl jako zlý sen - v první minutě odpískal rozhodčí proti nám penaltu, za postrčení hráče - 0:1. Krátce nato jsme inkasovali i na druhém hřišti. Tentokrát to ale kluky "nakoplo", zabojovali a do poločasu srovnali na 2:2. Ve druhé půli jsme měli na hřišti převahu, kterou jsme korunovali góly.  Benešov se ze žádné z šancí neprosadil, a tak jsme domů přivezli zasloužené vítězství 7:2.

V našich článcích nechválíme jednotlivce, tentokrát však uděláme výjimku: velkou pochvalu zaslouží Páťa Bešťák za výkon v brance, kde předváděl neskutečné zákroky, a jeho vykopnutý míč ze šibenice by se v rubrice "Borec na konec" rozhodně neztratil.

SK Benešov - FC Tempo Praha 2:7 (2:2)