Pozvánka na tempácký víkend

11.9.2015 11:42   Dominik Kadlec

Na Tempu je tentokrát možno strávit celý víkend.

Tento víkend se máme opravdu na co těšit, kdo bude hladový po fotbale, může na Tempu s našimi hráči prožít celý víkend. Začínáme v sobotu v 10:00 a končíme v neděli utkáním béčka od 17:00.

Sobotním předkrmem budou ligová derby U15 a U14 s Motorletem. Poté budeme servírovat hlavní chod v podobě utkání Mužů A se Zlíchovem, ve kterém bude áčko prodlužovat domácí vítěznou sérii a sobotní menu zakončíme dezertem v podobě utkání U19 s Motorletem B. Všechna čtyři tempácka mužstva dokázala o uplynulém víkendu zvítězit. Kdo bude po sobotě veselejší? Tempo nebo Motorlet?

Nedělní menu nám nabídne spoustu hravosti, fotbalovosti, individuálních akcí a málo taktické vyzrálosti. Doma se totiž představují mladší přípravky v derby s Duklou a mužstvo mužů B, jehož hra nemá k té přípravkové daleko. Menu doplňuje utkání U17 s Klánovicemi.

Pátek 11.9.
17:00 SK Viktoria Štěrboholy – U8
17:30 FK Újezd nad Lesy – U9

Sobota 12.9.
10:00 U15 – FK Motorlet Praha (Česká liga žáků U15)
11:45 U14 – FK Motorlet Praha (Česká liga žáků U14)
14:30 Muži A – FK Zlíchov 1914 (1.A třída)
Áčko se předvede po druhé za sebou v domácím prostředí. V minulém utkání porazilo 3:1 Lipence a v prvním poločase již předvedlo výkon, se kterým by mohl být fanoušek fotbalu spokojený. Podaří se hráčům prodloužit vítěznou domácí šňůru na tři zápasy? Naváží na dobrý výkon z prvního poločasu proti Lipencům?

17:00 U19 – FK Motorlet Praha B (Pražský přebor)

9:00 Bohemians 1905 – U11 (Pražský přebor)
10:00 FC MAS Táborsko – U13 (Česká liga žáků)
10:30 Bohemians 1905 – U10 (Pražský přebor)
11:45 FC MAS Táborsko  U12 (Česká liga žáků)

Neděle 13.9.
11:00 U9 – FK Dukla Praha (Pražský přebor)
12:30 U8 –  FK Dukla Praha (Pražský přebor)
12:30 U8 – FC Háje Jižní Město
14:00 U17 – FK Klánovice (Pražský přebor)
17:00 Muži B – SK Modřany B (2.třída)
Žalud, Stejskal, Vrzal, Dedek, Valášek to jsou jména, která fanoušci Tempa jistě znají, hráči, kteří ještě nedávno váleli přebor za Tempo se nyní měří s týmy ze druhé třídy. Byť již nejsou nejmladší a někteří z nich ani nejlehčí, tak fotbal stále nezapomněli, což potvrdili v premiéře proti Spojům Praha, kterým nasázeli devět branek. Nyní je čeká kousavý soupeř z Modřan, kde nedávno zaváhalo áčko, dá se očekávat, že Modřany budou ještě z toho zápasu plné elánu a budou chtít skalp i našeho béčka. V premiéře porazili 6:0 béčko Řeporyjí. Tady bude na co se koukat!

8:00 U7 (Mini cup)
9:00 SK Střešovice 1911 – U11