U17: Promarněný první poločas

31.10.2015 15:09   Ondrej Jusko

Tempo pasivní hrou umožnilo Hájům poprvé bodovat.

Další mistrovské utkání jsme odehráli na umělé trávě s týmem Hájů. První poločas jsme hráli bez pohybu, bezkontaktně, bez nabídky...pasivně. Soupeř zaslouženě vyhrál první poločas 2:1 a do kabin mohl jít s mnohem vyšším gólovým náskokem.

Druhý poločas jsme se začali více nabízet, vyhledávat souboje, nebáli jsme se prosazovat v činnostech 1vs1, ale především jsem cítil z kluků chtíč něco udělat s výsledkem. Soupeř však dobře vycítil možnost poprvé v sezóně bodovat a tuto šanci již nechtěl promarnit. Bohužel konec zápasu se ve snaze o udržení/otočení výsledku zvrhnul do série faulů, co byla voda na mlýn pro domácí tým.

V zápase se objevily i velmi silné momenty, či už v individuálním nebo skupinovém provedení. Avšak od některých hráčů bych očekával mnohem výraznější individuální výkony, a to především proti soupeřům, jako tomu bylo dnes.

FC Háje Jižní Město - FC Tempo Praha 3:2 (2:1)