U19: Osm branek Cidlině

31.10.2017 13:39   Tomáš Maurer

Tempo už se zabydlelo v horní polovině divizní tabulky.

Na domácí umělce jsme přivítali soupeře z dolní části tabulky Cidlinu Nový Bydžov, a tak bylo důležité získat tři body a ještě více se odpoutat od spodku tabulky. Když na ukazateli po první půli svítilo skóre 4:0, věděli jsme po nedávných zkušenostech, že rozhodnuto zdaleka není. I přesto jsme vstoupili do druhé půle znovu vlažně, bez pohybu, agresivity a přesnosti přihrávek. Naštěstí jsme přežili prvních patnáct minut bez obdržené branky a pátým gólem jsme soupeře zlomili definitivně. Pak už bylo jen otázkou, kolik branek nastřílíme. Konečné výsledek na ukazateli 8:1, a my si tak připisujeme další důležité body.

V dalším kole zajíždíme, bohužel i s brzkým vstáváním, na půdu velmi těžkého soupeře z Trutnova. Doufáme, že si cestování zpříjemníme dobrým výkon a nějakými body.

FC Tempo Praha - RMSK Cidlina Nový Bydžov 8:1 (4:0)