FC Tempo Praha

Tempoden plný fotbalu

21.6.2020 22:55   redakce  

Netradiční koronavirová sezóna byla ukončena již tradičním Tempodnem.

Slavilo se především na hřišti turnajem dětí a rodičů, ale taky kolem něj, kde se u stolů a dobrého jídla a pití sešli rodiče našich hráčů a další příznivci Tempa.

Hlavním bodem programu byla Tempácká Liga mistrů, v níž se utkalo víc než sto Tempáků z věkových kategorií od U7 po U15. Ti byli namícháni do šestnácti týmů a čtyři hodiny bojovali v základních skupinách a následném play-off. Nešlo ani tak o vítězství, ale hlavně radost ze hry a nová přátelství.

Tempoden 2020 Tempoden 2020
Souběžně s turnajem dětí se na malé umělce hrál Turnaj rodičů, do něhož se přihlásilo šest týmů. Vítěznou oslavu si nakonec užil tým složený z rodičů ročníku 2012.

Ocenit jsme kromě nejmenších chtěli i ty nejúspěšnější, a tak před zraky všech rodičů a hráčů na pódium vystoupal tým U19, kterému se letos podařilo v nedokončené sezóně obsadit třetí příčku v České lize dorostu, druhé nejvyšší soutěži. Hráči a trenéři dostali pamětní plaketku, která jim, doufejme, připomene jejich letošní skvělé výsledky.

Na závěr celého programu pak Tempáci dostali sladkou odměnu v podobě dortů a spousta Tempáků ještě v areálu zůstala a do noci hodnotila právě skočenou sezónu...

Fotogalerie

kompletní galerie (počet:75)