U19/U17: Suverénní domácí vítězství

16.9.2020 21:04   Richard Valoušek

Ani ve třetím zápase sezóny neměl náš tým se soupeřem slitování.

Nově složený tým jako rezerva našich ligových dorostů si poradil v domácím prostředí s Běchovicemi. Celé utkání se hrálo v podstatě na jednu branku, a to na tu hostující. Bylo jen otázkou času, na jakém stavu se skóre zastaví. Nakonec to bylo pro Běchovice ještě milosrdné s výsledkem 5:0.

Hosté kousali jen v prvním poločase, a to pár ojedinělými brejky, se kterými si poradil buď brankář Chochola nebo domácí barvy zachránila nepřesnost soupeře.
My jsme útočili po celých 90 minut do plných, hosté vzorně seřazeni kolem pokutového území bránili svou branku srdnatě. Přestože v naší hře byla velká řada nepřesností, nedůrazu v koncovce a chyběla nám větší kreativita na poslední třetině hřiště, vyhráli jsme pěkným výsledkem. Ten pro nás bude jistě dobrým odrazovým můstkem pro blížící se derby s Jižním Městem Chodov.

FC Tempo Praha B - Běchovičtí Sršni 5:0 (2:0)