FC Tempo Praha

Tempo v tempu - nábor hráčů

7.5.2021 8:39  

Tradiční sportovní hry spojené s náborem nových hráčů se uskuteční ve středu 2.6. od 17 hodin a v neděli 6.6. od 18 hodin.

Tempo v tempu 2021 Tempo v tempu 2021
FC Tempo Praha každoročně pořádá několik akcí určených malým sportovcům. První z nich, Tempo v tempu, které je určeno pro děti od 4 do 12 let, se letos uskuteční již podevatenácté. Ve sportovním areálu v ulici Ve Lhotce se koná ve středu 2.6. od 17:00 hodin a v neděli 6.6. od 18:00 hodin.

"Z důvodů epidemie jsme, stejně jako v loňském roce, museli opustit klasický květnový termín a akci jsme posunuli až na červen. Věříme, že malí fotbalisté budou nedočkaví, pohyb na hřišti jim určitě chybí a přijdou si k nám zasportovat," vysvětluje Jaroslav Teplan, vedoucí trenér sportovního střediska mládeže, které na Tempu funguje.

V průběhu předchozích ročníků Tempo v tempu otevřelo dveře k pravidelnému sportování stovkám dětí. I díky tomu je lhotecký klub co do počtu malých sportovců jedním z největších fotbalových klubů v republice. "Akce slouží ke sportování, k seznámení s prostředím v FC Tempo Praha i jako nábor pro děti, kterým by jedno odpoledne nestačilo," doplňuje Jaroslav Teplan. K účasti na akci stačí málo: sportovní oblečení a chuť si hrát.

Kontakt na případné dotazy: Jaroslav Teplan, 774 554 374

Fotogalerie

kompletní galerie (počet:1)