U19: Tempo lepší Vyšehradu

13.6.2021 19:07   Filip Šmídek

Obě branky vstřelil útočník Šmerda.

Zápas jsme začali aktivně, brzy jsme se ujali vedení Šmerdou 1:0. Další minuty jsme hráli stále aktivně, kvalitněji na míči a v určitých fázích jsme i dobře zrychlovali hru. Do poločasu jsme si vytvořili několik dalších tutovek, když jsme čtyřikrát šli sami na bránu, ale brankář hostí chytal výborně.

Na začátku druhého poločasu jsme vstřelili opět Šmerdou rychlý gól na 2:0. Zbytek zápasu jsme nebyli už tak pozorní a přesní v kombinaci, přesto jsme si vypracovali několik zajímavých situací, které jsme špatně vyřešili. I Vyšehrad si vytvořil šance, ale chování jeho hráčů ve vápně bylo naštěstí příliš zbrklé.

Vyšehrad byl zatím nejtěžším soupeřem v turnaji a konečně donutil kluky k rychlejší hře a větší koncentraci.

FC Tempo Praha - FK Slavoj Vyšehrad 2:0 (1:0)