U17: Tři body a osm gólů v Hradci

27.9.2021 18:56   Richard Valoušek

Od první minuty bylo zřejmé, že je jen otázka času, kolik branek vstřelíme.

Od prvních minut bylo zřejmé, že je jen otázkou času, kdy nám to začne do sítě domácího Hradce padat. Soupeř zalezl hluboko do obranného bloku a srdnatě odolával. Trvalo nám skoro celý poločas, než jsme o vývoji zápasu rozhodli. Slepené branky do šatny nás ale uklidnily a my mohli dát prostor všem hráčům, kteří s námi na východ Čech vyrazili.

Těší mě, že žádný z kluků nic nevypustil, po celý zápas jsme se tlačili do koncovky a zaslouženě vysoko zvítězili (8:0). Mám radost také z prvního čistého konta sezóny. To jsme nakonec zcela zadarmo neměli, když jsme museli likvidovat tři nebezpečné brejky domácích. U nich se vyznamenal brankář David Hanzl. Své čisté konto si tak plně zasloužil.

I přes výrazné vítězství zůstáváme pevně nohama na zemi a plně se koncentrujeme na další zápasy, protože již ve středu zajíždíme na horkou půdu do Chrudimi a pak nás čekají doma Teplice. Je se na co těšit. Věřím, že jsou kluci skvěle připraveni, přijďte je podpořit.

FC Slavia Hradec Králové - FC Tempo Praha 0:8 (0:4)