U19: Dominovaly obrany

7.10.2021 11:11   Filip Šmídek

Jedinou chybu udělala ta tempácká a znamenala prohru s Teplicemi 0:1.

Čekalnás těžký a taktický zápas. Z úvodního tlaku jsme si vypracovali dvě zajímavésituace, bohužel obě jsme namířili nad branku. Teplice měly jednu příležitost,kdy Vachoušek na malém vápně minul balón. Pět minut před poločasem jsme udělalijednoduchou chybu a soupeř nás potrestal - 0:1.

Druhýpoločas jsme opět začali aktivně, střelu Havlíčka chytil pozorný brankářTeplic. A z následných standardek jsme nebyli dostatečně důrazní. Až pět minutpřed koncem jsme se po hezké akci prokombinovali do malého vápna, ale vposlední chvíli odkopl stoper Teplic na roh.

Prooko nestranného diváka to musel být hrozný pohled. Vládla tomu defenziva, kdyobě obrany pracovaly velice dobře. Bohužel my po triviální chybě, na kteroukluky upozorňuji, darujeme vítězství soupeři. Jsem hodně zklamaný, tenhle zápasjsme neměli prohrát.

FC Tempo Praha - FK Teplice 0:1 (0:1)