U19: Rozhodla třetí minuta

12.10.2021 18:17   Filip Šmídek

Tempo šlo na Spartě hned v úvodu do deseti a pak už to bylo složité.

Hned v první minutě se řítil do šance Šindelka, místo střely přihrál Mikešovi, kterému byl jeho pokus zblokován na roh. Z následného rohu soupeř po rychlé akci dostal balón za naši obranu, Mareš nešťastně zatáhl útočníka domácích a musel se poroučet do sprch. Z následného trestňáku se Sparta dostala do vedení 1:0. V 17. minutě po naší chybné rozehrávce Sparta zvýšila na 2:0. My jsme si poté vypracovali dvě zajímavé situace, kdy střely Rakušana a Tokara skončily v náručí Bašty. Minutu před poločasem jsme opět udělali chybu v rozehrávce a bylo to 3:0. Druhou půli Sparta hrála, co potřebovala, držela dobře míč, ale šancí si moc nevypracovala. Až čtvrt hodiny před koncem po krásné akci zvýšila na konečných 4:0.

Rozhodla třetí minuta, kdy jsme nezkušeně šli do deseti. Domácí hráli dnes velmi dobře. Klid, kvalita a sebevědomí na míči byly na jejich straně. Přesto musím naše kluky pochválit. Hráli jsme i v deseti velmi slušně, byli jsme aktivní, vypracovali si několik zajímavých momentů, ale pokud jsme chtěli myslet na nějaké body, museli bychom proměnit všechny.

AC Sparta Praha B - FC Tempo Praha 4:0 (3:0)