U17: Osm branek a spousta šancí

19.11.2021 15:56   Jan Šindelář

Tempákům se vydařil přípravný zápas s Ústím na Labem.

S tímto soupeřem jsme na úvod ligové sezony remizovali 2:2. Dnes jsme rychle po špatném zajištění obdrželi rychlý gól, pak jsme změnili rozestavení a soupeře přehrávali. Výsledkem byly čtyři branky v rozmezí 15. až 35. minuty. Závěr poločasu jsme ale nezvládli a dostali dva zbytečné góly po nedůrazu a lajdáckosti.

Ve druhé půli jsme navázali na většinu prvního poločasu, soupeře přehrávali a přidali další čtyři branky.

Dnes velmi poctivý výkon. Kluci dobře vyhodnocovali situace, kdy míč podržet, kdy zrychlit narážečkou. Byli jsme nebezpeční na poslední třetině hřiště a vytvořili si spousty šancí. Bohužel, přes osm gólů, jsme také spoustu šancí zahodili. Zasloužená výhra po hezkých kombinačních akcích.

FC Tempo Praha - FK Ústí nad Labem 8:4 (4:3)