U17: Se Spartou jsme drželi krok poločas

10.5.2022 14:15   Richard Valoušek

O porážce 1:4 se rozhodlo po přestávce.

Dokud nám síly stačily, dokázali jsme se Spartou držet krok, a dokonce ji zatlačit. Od úvodního hvizdu jsme chtěli být aktivní, vysoko napadat a vytvářet si odvážnou hrou šance.

Presink nám vycházel, Sparta neměla mnoho příležitostí od branky vyjet a často hrála jednoduché míče za obranu. Nutno říct, že záběhy především krajních hráčů měla skvěle secvičené a dělala nám tím problémy. Obrana ale pracovala aktivně a co nestihla pokrýt, pomohl jistý Dudy v bráně. Škoda, že jsme do přestávky neudrželi vedení, ale i tak se bylo na co dívat a kluci mohli jít do šatny se vztyčenou hlavou.

Do druhého poločasu jsme kluky prostřídali, aby každý dostal potřebnou minutáž. Bohužel jsme už kvalitou na Spartu nestačili, a zaslouženě prohráli 1:4. Na kluky jsem pyšný, svým přístupem nic nevzdali a byli nejlepšímu týmu naší soutěže důstojnou soupeřem.

FC Tempo Praha - AC Sparta Praha B 1:4 (1:1)