U13: Na Xaverově a ve Varech

13.5.2022 10:16   Patrik Jaroš   Petr Suchan

Kvalitní soupeři, jedna prohra, jedno vítězství.

Xaverov
Těžký zápas s kvalitním soupeřem, který je velmi silný na míči, my jsme hráli v aktivním bloku, při kterém jsme chtěli využít po zisku míče hrát rychle nahoru. První poločas byl hodně nahoru dolů, my jsme hrozili rychlými protiútoky. Po poločase, který skončil 2:2, jsme dali rychlý gól na 3:2 a poté jsme měli velmi dobrou pětiminutovku, kdy jsme mohli dva tři góly a mohlo být rozhodnuto. Po tomto úseku jsme bohužel moc zalezli a chtěli jsme to ukopat, což se nám vymstilo v posledních deseti minutách, kdy soupeř vývoj zápasu otočil. Téměř všichni kluci makali celý zápas. Škoda, že jsme rezignovali druhý poločas na naši hru. Vyzdvihnul bych Žebra, který šel chytat, a zvládl to skvěle.

Karlovy Vary
Soupeř byl kvalitní a měl na jednotlivých postech zajímavé hráče. My však dvě třetiny hodně na míči. Skvěle nám zahrály rychlostní typy. Chlaďák nám společně s Jirkou Müllerem vyhráli zápas. Obraně soupeře dělali velké problémy svou přímočarostí. Kvalitu prokázal i Wizi s Kubou Novotným. Jistotou jsme čišeli v zadních řadách v čele s výborným Lukasem v bráně. Bohužel Miky s horečkou před zápasem vůbec nenastoupil, a tak jsme hráli 90 minut se dvěma střídajícími. V posledních 15 minutách jsme tahali nohy. Ale kluci to zvládli a zápas zaslouženě vyhráli. Hrál se otevřený souboj a hra musela diváky bavit. Díky soupeři za snahu hrát fotbal.

SC Xaverov Horní Počernice - FC Tempo Praha C 5:3 (2:2)
FC Slavia Karlovy Vary - FC Tempo Praha 5:8 (:)