U12: S Mostem a Libuší

5.6.2022 20:30   David Perl

Překvapivě jasná porážka s Mostem a těsná výhra v derby s Libuší.

Most
Hodně zvláštní zápas, ve kterém nás soupeř neválcoval, ale vyhrál 7:0 a my si za 90 minut vytvořili šance jenom ze dvou rohů. To podstatné bylo v přístupu a poctivosti. Soupeř rozhodně nebyl lepší rychlostně, technicky. Zválcoval nás ale svojí chutí uspět a to po celých 90 minut. Opravdu klobouk dolů před Mostem, jak zápas odehrál. První problémy nám působila už naše rozehrávka od branky, kterou soupeř napadal ve velkém počtu lidí a hlavně předvídal! My se pak dostávali do těžkých situací, ze kterých se ale i tak dalo vyjet. Párkrát se nám to podařilo, když jsme to zrychlili narážečkou, nebo se někomu podařilo přejít 1vs1. Málo jsme ale využívali meziprostory, kam by seskakovali naši útočníci. Další problém nastal ve chvíli, kdy se nám podařilo vyjet ale hned další celkem jednoduchou přihrávku jsme pokazili nebo nám třeba na hrbolatějším terénu uskočil míč. Výsledkem ale velká facka a zároveň snad pro kluky motivace přidat v tréninku, aby se to promítlo i do zápasu.

Libuš
Noční můra pro správce hřiště. Hra jenom na jednu branku po celou dobu 70 minut. Přitom měl soupeř ve svém středu dobré individuality. Ty však nedostaly moc prostoru se předvést, a tak to bylo hlavně o nás, jak dokážeme být trpěliví a zároveň trestat sebemenší chybu soupeře. Většinou jsme ale udělali o dotek, dva navíc nebo jsme k řešení situace potřebovali o vteřinu více času a zalezlý soupeř už to pak dokázal zavřít. Kluci ale byli nakonec odměněni za svůj tlak výhrou 3:2, která se ale nerodila lehce, byť bylo držení míče hodně na naší straně.

FC Tempo Praha - FK Baník Most - Souš 0:7 (:)
FC Tempo Praha D - SK Libuš 838 3:2 (1:1)