U19: Nejhorší jarní výkon

7.6.2022 16:54   Filip Šmídek

Chrudim si ze Lhotky odvezla tři body za výhru 3:1.

Od prvních minut byl na hřišti jen jeden tým a tím byla Chrudim. My jsme se dostali po centru Šindelky a zakončení Šmerdy do první příležitosti, ale s tou si brankář poradil. V 10. minutě se ve vápně otočil Bauer a poslal hosty do vedení 0:1. O pět minut později si našel míč ve vápně Kozák a zvýšil na 0:2. Další šance vychytal Skokánek v bráně nebo soupeř špatně řešil finální fázi. V naší jediné šanci se ocitl Kučis, ale místo zakončení hledal Šmerdu, který to měl těžké.

Druhou půli jsme se o trochu zvedli, ale domácí byli v obranné formaci velice pozorní a prakticky k ničemu nás nepustili. Po hodině hry jsme udělali chybu v rozehře a Straka navýšil vedení na 0:3. Kromě povedené akce pět minut před koncem a snížení Lingem na 1:3 jsme nic kloudného nevymysleli.

Dneska jsme podali nejhorší výkon na jaře. Chrudim nehrála o nic, my o hodně, ale na hřišti to vypadalo opačně. Hosté nás k ničemu nepouštěli a sami byli nebezpeční, naprosto zaslouženě vyhráli.

FC Tempo Praha - MFK Chrudim 1:3 (0:2)