FC Tempo Praha

Obecné fórum

Do tohoto fóra mohou přispívat pouze registrovaní a přilogovaní uživatelé.

Přilogujte se pomocí formuláře v záhlaví stránky nebo se zaregistrujte.

Čtení příspěvků je povoleno všem uživatelům, příspěvky jsou zobrazeny níže na této stránce. Použijte posuvník okna nebo kolečko myši.

Obsah diskuzních fór je tvořen příspěvky, které vyjadřují názory a postoje jednotlivých pisatelů. Redakce ani klub FC Tempo Praha neodpovídá za obsah příspěvků, vyhrazuje si však možnost odstranění příspěvků, jejichž obsah je ve zjevném rozporu s právními předpisy nebo normami slušného chování.
Souhlasím
První stránka    Předchozí stránka   |    Další stránka Poslední stránka
Link
skantex, 23.7.2014 - 14:35

Hodně zdaru mužstvu B do nové sezony přejí jeho věrní fanouškové,doufáme že tento ročník bude lepší a těšíme se na nové posily z A mužstva.Doufáme že se k Žaludovi a Vrzalovi připojí ještě další.........
Link
dworka, 14.6.2014 - 04:14

Dnešní rozlučka "B" týmu byla skvělá a to včetně účasti! Škoda, že nám to tak nejde na hřišti:)
Link
skantex, 16.4.2014 - 17:07

Krásně napsaný příspěvek k mužům A, nejprve jsem si myslel že to patří k mužům B jako žert. Golman v poli,slepená sestava jenom autor článku nedodal že soupeř z  Počernic hrál bez kopaček..../ to byl vtip/Můj názor je, že toto mužstvo má víc než na přebor ale  určitě na divizi jenom se sejít na zápas a nějak to slepit.
Link
observer, 7.9.2013 - 23:02

Vidím že Stejsky zůstane Stejskym, i kdyby trakaře padaly. Žlutá a červená, to jsou jeho barvy, Nejen na dresu. Škoda ho.
Link
skantex, 25.7.2013 - 16:25

Škoda,škoda hlavně té nepromněněné penalty  hrajícího trenéra která nás opravdu stála postup....

 

Link
observer, 12.5.2013 - 20:51

Sleduji výsledky (hru bohužel pouze sporadicky, protože jsem v práci i o víkendech a on-line vysílání ani záznamy utkání nějak v poslední době nefungují) mužského áčka, staršího i mladšího dorostu a musím říct, že je mi smutno. Smutno po nedávné historii, kdy ještě Tempo v těchto kategoriích bylo pojem. Něco je špatně a je mi to líto.
Link
Owen, 15.7.2012 - 21:59

Přečetl jsem si hodnocení sezony staršího dorostu a musím říct, že i úmrtní oznámení je proti tomu veselý čtení.
Link
Kami, 1.7.2012 - 18:49

Prodám zcela NOVÉ kopačky UHLSPOSRT KIKKSOKKE (vel. 43, lisovky) - barva černo-zelená. Cena 500 Kč. Případní zájemci se ozvěte na kamitz@seznam.cz nebo na 774 663 922
Link
observer, 17.4.2012 - 23:14

Škoda, že pan Slavíček zachytil pouze trenýrky jednoho ze dvou dorostenců, kteří pomáhali a pomáhají nejen při přípravném zápase s Duklou. Asi by je taky potěšilo pár záběrů se svými svěřenci, kteří si je očividně oblíbili.
Link
observer, 22.12.2011 - 14:03

Rád bych připojil také pár slov k plesu. Upřímně jsem se těšil na to, jakou šou předvedou noví moderátoři Morávek a Prokop, jejichž reportáže z utkání Benfiky slibovaly inteligentní humor i nejedno překvapení. A pánové nezklamali! Chvílemi až mrazivou recesi (Cibulkovy seznamy) vystřídal nápad otočit garde rozhovorů s oceněnými, kdy se na dotaz hráče blýskl několikaminutovou improvizací na téma „Pečlivým čistěním zubů k zářivému chrupu“ Dan Prokop. Vrcholem večera pak byla světová premiéra inovativního výrobku iWheel, který pánové P&M představili s takovou vervou, že jsem jim tento pábitelský počin na chvíli uvěřil. Dojemným okamžikem večera bylo také ocenění Ivoše Flakse trenérem roku, které bylo umně načasováno právě k jeho padesátinám. Skvělou náladu mi nepokazil ani tradiční neúspěch v tombole, a tak jsem nad ránem spokojeně odjížděl domů s pocitem, že se ples ve staronových prostorách náramně vydařil. Takže, pánové, díky za skvělý večer! Už teď se těším na pokračování:-)
Link
morava, 9.12.2011 - 00:46

Odpověď na:

dworka,6.12.11 19:17
Ocenil bych dvojici moderatoru letosniho plesu, svym neotrelym a originalnim humorem velice pozvedli atmosferu celeho salu!!

Myslím, že i za Danečka, oba děkujeme a těší nás, že jste bavili.
Link
dworka, 6.12.2011 - 19:17

Ocenil bych dvojici moderatoru letosniho plesu, svym neotrelym a originalnim humorem velice pozvedli atmosferu celeho salu!!
Link
dworka, 20.10.2011 - 12:39

Video sestřih ze zápasu A týmu na Zličíně. Zdroj : www.fczlicin.cz
http://www.youtube.com/watch?v=wDxYoSnWlk8&feature=player_embedded
Link
observer, 9.9.2011 - 21:24

Doufám, že si čtyřzápasový trest Adama Maška vezmou k srdci všichni potenciální diskutéři s rozhodčím. Opravdu se to vyplatí!
Link
observer, 24.8.2011 - 14:33

V neděli jsem se šel podívat na domácí zápas mladšího dorostu a bylo mi smutno.  Ne z prohry, ale z  toho osamocení mezi rodiči a příznivci Střešovic, kteří neúnavně a až na jednu výjimku slušně povzbuzovali celý zápas svoje hochy, zatímco při akcích Tempa bylo hrobové ticho. Připadal jsem si jako host. To se pak opravdu těžko vyhrává. Co jste měli tak důležitého na práci, rodičové,  že jste nemohli přijít podpořit své ratolesti?
Link
tomaš, 16.7.2011 - 16:02

http://www.powerplaymanager.com/r346913

Link
Damiano, 9.7.2011 - 18:57

Zimní a Letní fotbalové kempy pro mládež 

http://fun.hqhost.cz/kemp-fotbal/ 
Link
observer, 14.6.2011 - 22:32

Opět skvělá reportáž ze zápasu Benfiky, tentokrát ve verších. Její přečtení doporučuji stylově podbarvit skladbou skupiny Police: http://www.youtube.com/watch?v=7WAAUvb8nW4
Link
cernasvine, 2.6.2011 - 00:13

Vzkaz pro fanoušky klubu

 Pokud vás zajímají fotbalové kauzy, zákulisí Gambrinus ligy, skandály ale i sportovní úsměvné historky, staňte se čtenáři a facebookovými fanoušky webu http://www.cernasvine.cz/

 Jeho autoři sledují sportovní události komplexně, se širším záběrem. Určitě Vám jej doporučujeme.

 Vzkaz pro správce stránky

 Jelikož je náš web teprve miminkem, budeme vděční za každou pomoc při propagaci. Pokud usoudíte, že www.cernasvine.cz není úplně hloupý, můžete nám pomoci.

 1. Umístěním informační zprávy o webu do aktualit vaší klubové stránky

 2. Umístění loga našeho webu s hypertextovým odkazem kamkoliv na Váš klubový web (logo najdete na naší naší stránce)

 3. Umístěním odkazu www.cernasvine.cz na náš klubový web do sekce Odkazy, pokud ji máte zřízenou.

 4. Rozesláním informačního emailu členům, hráčům i fanouškům vašeho klubu.

 Pokud nám v rozvoji čímkoliv z výše uvedeného pomůžete, budeme velmi rádi a jsme připraveni Vám tuto pomoc v případě potřeby opětovat.

Link
observer, 31.5.2011 - 22:31

Skvělý úspěch MDA! Divize by vám, kluci, slušela! Tak snad v MA?
První stránka    Předchozí stránka   |    Další stránka Poslední stránka