FC Tempo Praha

Archív krátkých zpráv

 Rok:     Měsíc: 
20.10. 10:17 - Statistiky
Byly aktualizovány všechny hráčské a týmové statistiky.
18.10. 16:34 - U12
Tempáci skončili druzí na domácím turnaji Poháru mládeže a postoupili na finálový turnaj.
17.10. 20:43 - Muži B
Tempo B - Písnice 11:2 (3:1)
Branky Tempa: Mikuda 4, Pfeifer a Hrstka 2, Žalud, Klouda, Čemus.
17.10. 20:33 - U13
Stodůlky - Tempo C 2:7 (1:0)
Branky Tempa: Wiesner 5, Petrtýl, Kadeřábek.
17.10. 20:30 - U16
Tempo - Xaverov U19 1:2 (1:1)
Branka Tempa: Schnappel.
17.10. 18:47 - U17
Tempo - Pardubice B 1:4 (0:1)
Branka Tempa: Kotík.
17.10. 18:36 - U12
Most - Tempo 3:6
Branky Tempa: Hodánek a Roubíček 2, Šubrt, Hodek.
17.10. 17:55 - U13
Most - Tempo 2:18
Branky Tempa: Chládek 6, Böhm a Žibrita 3, Belohur, Matějka, Holub, Müller, Voříšek, Zeman.
17.10. 14:05 - U19
Tempo - Pardubice B 4:4 (2:2)
Branky Tempa: Šindelka 2, Tokar, vlastní.
16.10. 23:00 - Muži A
Tempo - Dolní Chabry 4:1 (3:0)
Branky Tempa: Stacey, Babický, Sedlář, Cejnar.
16.10. 21:15 - U12
Libuš - Tempo D 10:4 (4:2)
Branky Tempa: Hásek, Papež, Boháček, Rudyy.
15.10. 22:05 - U15/U14
Tempo C - Zbraslav 2:1 (1:1)
Branky Tempa: Capouch, Hodánek.
15.10. 21:55 - U15/U14
Zítřejší zápasy proti Rokycanům jsou z důvodu karantény v týmu soupeře odloženy.
13.10. 21:56 - U11
Na kvalifikačním turnaji Poháru mládeže v Neratovicích skončili Tempáci na nepostupovém 5. místě.
12.10. 21:55 - U14, příprava
Sparta - Tempo 1:1 (0:0)
Branka Tempa: Kořenek.
12.10. 20:14 - Statistiky
Byly aktualizovány všechny hráčské a týmové statistiky.
11.10. 13:38 - U10
Na domácím kvalifikačním turnaji Poháru mládeže skončili Tempáci na 5. místě a finálový turnaj nepostoupili.
10.10. 21:09 - Muži A
Hrdlořezy - Tempo 0:8 (0:3)
Branky: Pytlíček 3, Babický 2, Sedlář, Stacey, Čtrnáctý.
10.10. 20:58 - U16
D.Chabry U19 - Tempo 2:5 (2:3)
Branky Tempa: Schnappel 3, Seidl, Klaban.
10.10. 20:55 - Muži B
Podolí B - Tempo B 5:2 (5:0)
Branky Tempa: Arntz, Klouda.
10.10. 20:40 - U14
Braník - Tempo 1:4 (0:2)
Branky Tempa: Smetana 3, Franěk.
10.10. 20:32 - U19
Sparta B - Tempo 4:0 (3:0)
ČK: 3. Mareš (Tempo).
10.10. 20:25 - U15
Braník - Tempo 2:2 (1:2)
Branky Tempa: Váňa, Frolík.
10.10. 20:23 - U17
Sparta B - Tempo 4:0 (2:0)
9.10. 20:18 - U15/U14
Meteor C - Tempo C 6:1 (5:0)
Branka Tempa: Hron.
9.10. 20:14 - U12
Tempo D - Loko Vltavín 6:4 (4:2)
Branky Tempa: Bejček a Bularga 2, Hodánek, Papež.
9.10. 20:11 - U13
Tempo C - Bohemians C 9:3 (5:1)
Branky Tempa: Mach 3, Žibrita 2, Matějka, Chvátal, Kadeřábek, J. Novotný.
9.10. 12:39 - U12
Tempo - Sokolov 5:3
Branky Tempa: Roubíček 2, Bendík, Rytíř, Ondica.
9.10. 12:37 - U13
Tempo - Sokolov 4:7
Branky Tempa: Nechvíla 2, Müller, Wiesner.
7.10. 11:51 - Statistiky
Byly aktualizovány všechny hráčské a týmové statistiky.
6.10. 20:28 - U9
Tempo se stejným bodovým ziskem jako Slavia postoupilo z domácí kvalifikace na finálový turnaj Poháru mládeže.
5.10. 13:34 - U8
Na kvalifikačním turnaji Poháru mládeže obsadili Tempáci 4.místo, první nepostupové.
3.10. 19:56 - Muži B
Tempo B - Braník B 3:0 (2:0)
Branky: Kostka 2, Pfeifer.
3.10. 19:55 - U16
Tempo - P.Kopanina U19 1:7 (0:4)
Branka Tempa: Schnappel.
3.10. 19:36 - U17
Tempo - Teplice 4:1 (4:1)
Branky Tempa: H.N.Nguyen, Čermák, Klouček, Sláma.
3.10. 19:34 - U19
Tempo - Teplice 0:1 (0:1)
2.10. 18:55 - Muži A
Tempo - Ďáblice 5:3 (3:1)
Branky Tempa: Valta, Pytlíček, J. Havlíček, Sedlář, Cejnar.
2.10. 18:53 - U12
Neratovice - Tempo 4:8
Branky Tempa: Rytíř 3, Kerbach 2, Roubíček, Ondica, Boháček.
2.10. 18:49 - U13
Neratovice - Tempo 1:11
Branky Tempa: Zeman 4, Böhm a Müller 2, Matějka, Voříšek, Wiesner.
2.10. 15:26 - U15/U14
Tempo C - Bohnice 9:1 (5:0)
Branky Tempa: Smrček 2, Tichý, Müller, Šilhavý, Kuptík, Tutunovic, Tkač a vlastní.
2.10. 13:30 - U14
Tempo - Střešovice 8:0 (5:0)
Branky: Plachý 3, Frolík 2, Rampa, Hodánek, Smetana.
2.10. 13:05 - U13
Vršovice - Tempo C 3:12 (2:6)
Branky Tempa: Chládek 5, Petrtýl a vlastní 2, Žibrita, J. Novotný, Hais. 
2.10. 12:46 - U15
Tempo - Střešovice 4:0 (0:0)
Branky: Váňa 2, Smrček, Brožek.
2.10. 12:45 - U12
Hostivař - Tempo D 5:4 (2:3)
Branky Tempa: Šefl 2, Volf, Šmíd.