FC Tempo Praha

Kalendář FC Tempo - září 2020

pondělíúterýstředačtvrtekpáteksobotaneděle

31

1

2

Narozeniny Pavel Šimonovský, 15 let

3

4

Narozeniny Ondřej Škopek, 12 let

5

10:00 FK Admira Praha - FC Tempo Praha 1:6 (0:4)
10:30 FK Viktoria Žižkov - FC Tempo Praha
10:30 SK Čechie Uhříněves - FC Tempo Praha 1:2 (1:1)
12:00 FK Viktoria Žižkov - FC Tempo Praha
12:00 FK Admira Praha - FC Tempo Praha 0:2 (0:1)
14:00 FK Dukla JM - FC Tempo Praha
15:00 FK Ústí nad Labem - FC Tempo Praha 6:4 (4:2)
15:00 FK Ústí nad Labem - FC Tempo Praha 8:4 (7:1)
17:00 FK Újezd nad Lesy - FC Tempo Praha B 0:6 (0:3)
Narozeniny Jakub Čambál, 8 let

6

9:00 SC Xaverov Horní Počernice - FC Tempo Praha
10:00 Dolní Měcholupy - FC Tempo Praha
10:00 FC Tempo Praha - FC Hradec Králové B 2:2 (0:1), pen. 2:3
10:45 TJ Slovan Bohnice - Praha 8 - FC Tempo Praha
11:00 SC Xaverov Horní Počernice - FC Tempo Praha
12:15 FC Tempo Praha - FC Hradec Králové B 1:2 (1:1)
14:30 FC Tempo Praha D - TJ Praga B 20:0 (9:0)
15:00 Sokol Kolovraty - FC Tempo Praha C 3:11 (0:6)
16:30 FC Tempo Praha C - AFK Slavoj Podolí Praha 1:5 (1:3)
17:00 TJ Sokol Lipence - FC Tempo Praha B 6:3 (2:2)
Nábor hráčů

7

Narozeniny Matyáš Klouček, 15 let
Narozeniny Pavel Pacovský, 26 let
Narozeniny Pavel Pacovský, 26 let

8

Narozeniny Dan Bláha, 24 let

9

17:00 FC Tempo Praha - FK Dukla JM 1:4 (1:1)

10

Narozeniny Jakub Čermák, 15 let
Nábor hráčů

11

17:30 FK Újezd nad Lesy - FC Tempo Praha
17:30 SK Dolní Chabry - FC Tempo Praha C 0:12 (0:4)
Narozeniny Michael Arntz, 22 let
Narozeniny Adam Šedlbauer, 8 let

12

9:00 AFK Slavoj Podolí Praha B - FC Tempo Praha D 2:11 (1:3)
10:00 ABC Braník C - FC Tempo Praha C 6:3 (0:1)
10:00 FC Tempo Praha - FC Háje Jižní Město 7:0 (3:0)
10:00 AC Sparta Praha - FC Tempo Praha
10:00 SK Uhelné sklady Praha - FC Tempo Praha
13:00 FC Tempo Praha - SK Kladno 5:4 (3:3)
15:00 FC Tempo Praha - SK Kladno 2:2 (0:2), pen. 4:2

13

9:00 Bohemians Praha 1905 - FC Tempo Praha
10:00 FC Tempo Praha - FK Teplice 0:2 (0:1)
10:00 FK Teplice - FC Tempo Praha 9:6 (3:4)
10:00 FK Teplice - FC Tempo Praha 2:3 (1:1)
10:45 Bohemians Praha 1905 - FC Tempo Praha
12:15 FC Tempo Praha - FK Teplice 0:5 (0:3)
14:30 FC Tempo Praha B - Běchovičtí Sršni 5:0 (2:0)
17:00 FC Tempo Praha B - SK Střešovice 1911 B 8:2 (3:1)

14

15

Narozeniny Jakub Novotný, 11 let

16

Narozeniny Arnošt Tichý, 10 let

17

Narozeniny Adam Fryš, 13 let
Narozeniny Tobiáš Kubát, 7 let
Narozeniny Tomáš Mikuda, 18 let

18

17:30 FC Tempo Praha C - SK Čechie Uhříněves 11:0 (6:0)

19

8:30 Bohemians Praha 1905 - FC Tempo Praha
10:00 FC Tempo Praha - FK Junior Děčín 33:0 (18:0)
10:00 FC Tempo Praha - FK Junior Děčín 32:0 (18:0)
10:00 FC Písek - FC Tempo Praha 4:0 (1:0)
10:15 TJ Březiněves - FC Tempo Praha 2:4 (0:1)
10:15 Bohemians Praha 1905 - FC Tempo Praha
11:00 TJ Slovan Bohnice - Praha 8 - FC Tempo Praha B 1:4 (0:2)
12:15 FC Písek - FC Tempo Praha 0:3 (0:0)
12:30 FC Tempo Praha D - SK Modřany 5:0 (2:0)
Narozeniny Daniele Bocchetti, 14 let
Narozeniny Ondřej Filip, 17 let
Narozeniny Jan Mach, 11 let

20

10:00 FC Tempo Praha C - SK Dolní Chabry 11:2 (3:1)
11:00 FK Mladá Boleslav B - FC Tempo Praha 3:1 (1:1)
13:00 Jižní Město Chodov - FC Tempo Praha B 4:4 (1:3)
13:15 FK Mladá Boleslav B - FC Tempo Praha 0:4 (0:2)
15:30 FC Tempo Praha - TJ Avia Čakovice
15:30 FC Tempo Praha - SK Slavia Praha dívky
17:00 FC Tempo Praha - FK Vinoř 1928
17:00 FC Tempo Praha - SK Hamr

21

Narozeniny Nicholas Keseli, 9 let

22

13:00 U8 - Ondrášovka Cup (Tempo)

23

13:00 U9 - Ondrášovka Cup (Tempo)
15:30 FK Slavoj Vyšehrad - FC Tempo Praha
15:30 FK Slavoj Vyšehrad - FC Tempo Praha
Narozeniny Max Danylyuk, 6 let
Narozeniny Martin Dostál, 31 let

24

13:00 U10 - Ondrášovka Cup (Tempo)
16:30 SK Libuš 838 - FC Tempo Praha
16:45 FC Tempo Praha - FK Dukla Praha
17:00 FC Tempo Praha - FK Dukla Praha
Narozeniny Jan Čtvrtečka, 7 let
Narozeniny Matyáš Panenka, 7 let

25

Narozeniny Daniil Borka, 16 let
Narozeniny Matěj Janovský, 9 let

26

10:00 FC Tempo Praha - SK Union Vršovice
10:45 E.L.F.A. - FC Tempo Praha
12:30 E.L.F.A. - FC Tempo Praha
12:30 FC Tempo Praha - SK Motorlet Praha
14:30 FC Tempo Praha - SK Motorlet Praha
16:30 FC Tempo Praha C - TJ Sokol Bílá Hora

27

10:00 FC Tempo Praha - FK Dukla Praha
12:15 FC Tempo Praha - FK Dukla Praha
14:30 FC Tempo Praha B - SK Aritma Praha B
16:30 TJ SK Satalice - FC Tempo Praha D
Narozeniny Milan Bárta, 45 let
Narozeniny Marek Stehlík, 8 let

28

14:00 SK Třeboradice - FC Tempo Praha
14:30 FC Tempo Praha - FK Meteor Praha VIII
14:30 FC Tempo Praha - FK Meteor Praha VIII
14:30 FK Union Strašnice - FC Tempo Praha C
16:30 FC Tempo Praha B - TJ Avia Čakovice
16:30 1.FC Barrandov - FC Tempo Praha

29

13:00 U11 - Ondrášovka Cup (Tempo)
Narozeniny František Kudla, 6 let
Narozeniny David Veselý, 15 let

30

13:00 U12 - Ondrášovka Cup (Tempo)
16:30 FC Tempo Praha - SK Slavia Praha
16:30 FC Tempo Praha - SK Slavia Praha
Narozeniny Jakub Klaban, 14 let

1

13:00 U13 - Ondrášovka Cup (Tempo)
Narozeniny Eduard Bernas, 7 let
Narozeniny Dominik Kučera, 6 let
Narozeniny Jakub Kynčl, 7 let

2

Narozeniny Lukáš Kordovský, 11 let
Narozeniny Lukas Muzić, 15 let

3

9:00 FC Tempo Praha - FK Dukla JM
9:00 FC Tempo Praha - AFK Slavoj Podolí Praha
10:30 FC Tempo Praha - FK Meteor Praha VIII
10:30 FC Tempo Praha - FK Klánovice
12:00 FC Tempo Praha - FK Meteor Praha VIII
12:00 FC Tempo Praha - FA Praha

4

10:00 FC MAS Táborsko - FC Tempo Praha
10:15 FC Slavia Hradec Králové - FC Tempo Praha
10:30 FA Praha - FC Tempo Praha C
12:00 FC MAS Táborsko - FC Tempo Praha
12:30 FC Slavia Hradec Králové - FC Tempo Praha
14:00 FC Tempo Praha - FC Slavia Karlovy Vary
14:00 FC Tempo Praha - FC Slavia Karlovy Vary
16:00 Sokol Písnice - FC Tempo Praha B
16:00 TJ Kyje Praha 14 - FC Tempo Praha
16:30 FC Tempo Praha C - SC Olympia Radotín
Narozeniny Mathias Šutera, 4 let

5

6

Narozeniny Jan Flídr, 11 let
Narozeniny Michal Schnappel, 14 let

7

Narozeniny Štěpán Hais, 11 let

8

Narozeniny Tomáš Laciný, 11 let
Narozeniny Petr Suchan, 40 let

9

Narozeniny Richard Roith, 5 let
Narozeniny Jaroslav Teplan, 35 let

10

9:00 TJ Sokol Cholupice - FC Tempo Praha
10:00 Spartak Kbely - FC Tempo Praha
10:00 FC Tempo Praha - TJ Praga
11:00 Sportovní Akademie Praha - FC Tempo Praha
12:30 FC Tempo Praha - SK Střešovice 1911
13:30 SK Slovan Kunratice - FC Tempo Praha
14:00 Fotbal Neratovice - Byškovice - FC Tempo Praha
14:00 Fotbal Neratovice - Byškovice - FC Tempo Praha
14:30 FC Tempo Praha - SK Střešovice 1911
16:30 FC Tempo Praha C - TJ Sokol Stodůlky
0:00 U10 - turnaj Roudnice

11

9:00 SC Xaverov Horní Počernice - FC Tempo Praha
10:00 FC Tempo Praha - FŠ Litvínov
10:30 FK Viktoria Žižkov - FC Tempo Praha
11:00 SC Xaverov Horní Počernice - FC Tempo Praha
12:00 SK Slovan Kunratice - FC Tempo Praha C
12:00 FK Viktoria Žižkov - FC Tempo Praha
12:15 FC Tempo Praha - FŠ Litvínov
14:00 SK Hostivař - FC Tempo Praha D
14:30 FC Tempo Praha B - TJ Sokol Lochkov
17:00 FC Tempo Praha B - SC Olympia Radotín B
Narozeniny Tomáš Šefl, 10 let
Narozeniny Daniel Vlček, 9 let