Tabulky
Historické ročníky:
Ročník 2023/24
Ročník 2022/23
Ročník 2021/22
Ročník 2020/21
Ročník 2019/20
Ročník 2018/19
Ročník 2017/18
Ročník 2016/17
Ročník 2015/16
Ročník 2014/15
Ročník 2013/14
Ročník 2012/13
Ročník 2011/12
Ročník 2010/11
Ročník 2009/10
Vyberte tým:
Muži A
Muži B
Starší dorost (U19)
Mladší dorost (U17)
Mladší dorost B (U16)
Starší žáci A (U15)
Starší žáci B (U14)
Mladší žáci A (U13)
Mladší žáci B (U12)
Starší přípravka A (U11)
Starší přípravka B (U10)
Mladší přípravka A (U9)
Mladší přípravka B (U8)
Mladší přípravka C (U7)
Předpřípravka A (U6)
Předpřípravka B (U5)
Stará garda
Kroužek v Tempu
Kola
Celková tabulka
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GV
GO
Body
Příští soupeři
Akt. forma
1
FK Ústí nad Labem
5
5
0
0
50
13
15
Neratovice, Sokolov , Teplice
VVVVV
2
Junior Chomutov
5
5
0
0
46
12
15
Děčín, Vyšehrad , K.Vary
PVVVV
3
SK Slavia Praha
5
4
0
1
48
18
12
Most, Tempo , Děčín
VVPPV
4
SK Kladno
5
4
0
1
34
13
12
Vyšehrad, K.Vary , Neratovice
VVVVV
5
FK Meteor Praha VIII
5
4
0
1
25
6
12
Tempo , Děčín , Vyšehrad
VPVVV
6
FK Teplice
5
3
0
2
32
22
9
Sokolov , Most, Ústí
PVVVP
7
FC Slavia Karlovy Vary
5
2
0
3
21
24
6
Litvínov , Kladno, Chomutov
VPPPV
8
FK Baník Sokolov
5
2
0
3
22
26
6
Teplice, Ústí, Litvínov
VVVPV
9
FC Tempo Praha
5
2
0
3
18
23
6
Meteor, Slavia, Most
VPPVP
10
Mostecký fotbalový klub
5
2
0
3
21
32
6
Slavia , Teplice , Tempo
PPPPP
11
Fotbal Neratovice - Byškovice
5
1
0
4
13
31
3
Ústí , Litvínov, Kladno
PPPVP
12
FK Junior Děčín
5
1
0
4
9
46
3
Chomutov , Meteor, Slavia
PRPPP
13
FK Slavoj Vyšehrad
5
0
0
5
10
46
0
Kladno , Chomutov, Meteor
PPPPP
14
FŠ Litvínov
5
0
0
5
12
49
0
K.Vary, Neratovice , Sokolov
PRVPP
Tabulka doma
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GR
Body
1
FK Ústí nad Labem
3
3
0
0
33
9
2
SK Slavia Praha
3
3
0
0
30
9
3
Junior Chomutov
3
3
0
0
15
9
4
SK Kladno
3
2
0
1
16
6
5
FK Teplice
2
2
0
0
16
6
6
FK Meteor Praha VIII
2
2
0
0
9
6
7
Mostecký fotbalový klub
2
2
0
0
5
6
8
FC Tempo Praha
3
2
0
1
4
6
9
FC Slavia Karlovy Vary
2
1
0
1
1
3
10
FK Baník Sokolov
3
1
0
2
-2
3
11
Fotbal Neratovice - Byškovice
2
1
0
1
-2
3
12
FK Junior Děčín
2
1
0
1
-9
3
13
FŠ Litvínov
3
0
0
3
-11
0
14
FK Slavoj Vyšehrad
2
0
0
2
-16
0
Tabulka venku
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GR
Body
1
Junior Chomutov
2
2
0
0
19
6
2
FK Meteor Praha VIII
3
2
0
1
10
6
3
SK Kladno
2
2
0
0
5
6
4
FK Ústí nad Labem
2
2
0
0
4
6
5
SK Slavia Praha
2
1
0
1
0
3
6
FK Baník Sokolov
2
1
0
1
-2
3
7
FC Slavia Karlovy Vary
3
1
0
2
-4
3
8
FK Teplice
3
1
0
2
-6
3
9
FC Tempo Praha
2
0
0
2
-9
0
10
Mostecký fotbalový klub
3
0
0
3
-16
0
11
Fotbal Neratovice - Byškovice
3
0
0
3
-16
0
12
FK Slavoj Vyšehrad
3
0
0
3
-20
0
13
FŠ Litvínov
2
0
0
2
-26
0
14
FK Junior Děčín
3
0
0
3
-28
0
Tabulka podzimu
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GR
Body
1
FK Ústí nad Labem
13
11
0
2
97
33
2
SK Slavia Praha
13
11
0
2
66
33
3
Junior Chomutov
13
10
0
3
46
30
4
FK Teplice
13
10
0
3
40
30
5
FK Meteor Praha VIII
13
9
0
4
37
27
6
SK Kladno
13
8
0
5
33
24
7
FC Tempo Praha
13
7
1
5
18
22
8
FK Baník Sokolov
13
7
0
6
9
21
9
FC Slavia Karlovy Vary
13
6
1
6
18
19
10
Fotbal Neratovice - Byškovice
13
3
1
9
-52
10
11
Mostecký fotbalový klub
13
3
0
10
-38
9
12
FK Junior Děčín
13
2
2
9
-71
8
13
FŠ Litvínov
13
1
1
11
-83
4
14
FK Slavoj Vyšehrad
13
0
0
13
-120
0
Tabulka jara
Zatím žádná data
Legenda : Z - počet odehraných zápasů, V - počet vyhraných zápasů, R - počet remíz, P - počet prohraných zápasů, GV - góly vstřelené, GO - góly obdržené, GR - gólový rozdíl, Příští soupeři - soupeři pro příští tři zápasy, tučně jsou označeny domácí zápasy.