Tabulky
Historické ročníky:
Ročník 2023/24
Ročník 2022/23
Ročník 2021/22
Ročník 2020/21
Ročník 2019/20
Ročník 2018/19
Ročník 2017/18
Ročník 2016/17
Ročník 2015/16
Ročník 2014/15
Ročník 2013/14
Ročník 2012/13
Ročník 2011/12
Ročník 2010/11
Vyberte tým:
Muži A
Muži B
Starší dorost (U19)
Mladší dorost (U17)
Mladší dorost B (U16)
Starší žáci A (U15)
Starší žáci B (U14)
Mladší žáci A (U13)
Mladší žáci B (U12)
Starší přípravka A (U11)
Starší přípravka B (U10)
Mladší přípravka A (U9)
Mladší přípravka B (U8)
Mladší přípravka C (U7)
Předpřípravka A (U6)
Předpřípravka B (U5)
Stará garda
Kroužek v Tempu
Kola
Celková tabulka
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GV
GO
Body
Příští soupeři
Akt. forma
1
FK Ústí nad Labem
15
13
0
2
158
62
39
Meteor
VVVVV
2
FC Tempo Praha
15
12
1
2
145
62
37
Chomutov
PVPPV
3
SK Slavia Praha
14
11
1
2
159
58
34
Teplice
VVVVV
4
FK Teplice
15
11
0
4
134
45
33
Slavia
VVVPP
5
FK Baník Most - Souš
15
11
0
4
129
67
33
PPVPV
6
FK Meteor Praha VIII
14
7
1
6
87
52
22
Ústí
VVVVP
7
FK Baník Sokolov
15
7
0
8
85
68
21
Neratovice
PVPVV
8
SK Kladno
15
6
0
9
86
70
18
volno
PVPPP
9
FC Slavia Karlovy Vary
15
5
1
9
67
118
16
VPPPP
10
FŠ Litvínov
15
4
1
10
44
107
13
Vyšehrad
PPPPV
11
Fotbal Neratovice - Byškovice
15
4
1
10
50
163
13
Sokolov
PPPVV
12
Junior Chomutov
14
1
1
12
31
115
4
Tempo
PPPPP
13
FK Slavoj Vyšehrad
15
0
1
14
25
213
1
Litvínov
PPVPV
Tabulka doma
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GR
Body
1
FK Ústí nad Labem
8
8
0
0
70
24
2
FK Baník Most - Souš
8
6
0
2
41
18
3
FC Tempo Praha
7
6
0
1
33
18
4
SK Slavia Praha
7
5
1
1
47
16
5
FK Teplice
7
5
0
2
51
15
6
SK Kladno
8
4
0
4
24
12
7
FC Slavia Karlovy Vary
7
3
1
3
-2
10
8
Fotbal Neratovice - Byškovice
8
3
1
4
-40
10
9
FK Meteor Praha VIII
7
3
0
4
25
9
10
FK Baník Sokolov
7
3
0
4
-1
9
11
FŠ Litvínov
7
2
0
5
-27
6
12
Junior Chomutov
7
1
0
6
-29
3
13
FK Slavoj Vyšehrad
8
0
1
7
-94
1
Tabulka venku
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GR
Body
1
FC Tempo Praha
8
6
1
1
50
19
2
SK Slavia Praha
7
6
0
1
54
18
3
FK Teplice
8
6
0
2
38
18
4
FK Ústí nad Labem
7
5
0
2
26
15
5
FK Baník Most - Souš
7
5
0
2
21
15
6
FK Meteor Praha VIII
7
4
1
2
10
13
7
FK Baník Sokolov
8
4
0
4
18
12
8
FŠ Litvínov
8
2
1
5
-36
7
9
SK Kladno
7
2
0
5
-8
6
10
FC Slavia Karlovy Vary
8
2
0
6
-49
6
11
Fotbal Neratovice - Byškovice
7
1
0
6
-73
3
12
Junior Chomutov
7
0
1
6
-55
1
13
FK Slavoj Vyšehrad
7
0
0
7
-94
0
Tabulka podzimu
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GR
Body
1
SK Slavia Praha
12
11
0
1
108
33
2
FK Ústí nad Labem
12
11
0
1
99
33
3
FC Tempo Praha
12
10
0
2
65
30
4
FK Teplice
12
9
0
3
79
27
5
FK Baník Most - Souš
12
9
0
3
45
27
6
FK Meteor Praha VIII
12
6
1
5
30
19
7
FK Baník Sokolov
12
6
0
6
21
18
8
SK Kladno
12
4
0
8
4
12
9
FC Slavia Karlovy Vary
12
3
1
8
-56
10
10
FŠ Litvínov
12
3
1
8
-58
10
11
Fotbal Neratovice - Byškovice
12
3
1
8
-88
10
12
Junior Chomutov
12
0
1
11
-79
1
13
FK Slavoj Vyšehrad
12
0
1
11
-170
1
Tabulka jara
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GR
Body
1
FC Tempo Praha
3
2
1
0
18
7
2
FK Baník Most - Souš
3
2
0
1
17
6
3
SK Kladno
3
2
0
1
12
6
4
FK Teplice
3
2
0
1
10
6
5
FC Slavia Karlovy Vary
3
2
0
1
5
6
6
FK Ústí nad Labem
3
2
0
1
-3
6
7
FK Meteor Praha VIII
2
1
0
1
5
3
8
FK Baník Sokolov
3
1
0
2
-4
3
9
Junior Chomutov
2
1
0
1
-5
3
10
FŠ Litvínov
3
1
0
2
-5
3
11
Fotbal Neratovice - Byškovice
3
1
0
2
-25
3
12
SK Slavia Praha
2
0
1
1
-7
1
13
FK Slavoj Vyšehrad
3
0
0
3
-18
0
Legenda : Z - počet odehraných zápasů, V - počet vyhraných zápasů, R - počet remíz, P - počet prohraných zápasů, GV - góly vstřelené, GO - góly obdržené, GR - gólový rozdíl, Příští soupeři - soupeři pro příští tři zápasy, tučně jsou označeny domácí zápasy.