Tabulky
Historické ročníky:
Ročník 2023/24
Ročník 2022/23
Ročník 2021/22
Ročník 2020/21
Ročník 2019/20
Ročník 2018/19
Ročník 2017/18
Ročník 2016/17
Ročník 2015/16
Ročník 2014/15
Ročník 2013/14
Ročník 2012/13
Ročník 2011/12
Ročník 2010/11
Vyberte tým:
Muži A
Muži B
Starší dorost (U19)
Mladší dorost (U17)
Mladší dorost B (U16)
Starší žáci A (U15)
Starší žáci B (U14)
Mladší žáci A (U13)
Mladší žáci B (U12)
Starší přípravka A (U11)
Starší přípravka B (U10)
Mladší přípravka A (U9)
Mladší přípravka B (U8)
Mladší přípravka C (U7)
Předpřípravka A (U6)
Předpřípravka B (U5)
Stará garda
Kroužek v Tempu
Kola
Celková tabulka
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GV
GO
Body
Příští soupeři
Akt. forma
1
SK Slavia Praha
21
18
1
2
240
75
55
Teplice
VVVVV
2
FK Ústí nad Labem
21
18
0
3
224
86
54
Meteor
VVVVV
3
FK Teplice
21
17
0
4
224
54
51
Slavia
VVVPP
4
FC Tempo Praha
21
15
1
5
178
97
46
Chomutov
PVPPV
5
FK Baník Most - Souš
22
14
0
8
165
98
42
PPVPV
6
FK Meteor Praha VIII
21
13
2
6
148
68
41
Ústí
VVVVP
7
FK Baník Sokolov
21
10
0
11
115
114
30
Neratovice
PVPVV
8
SK Kladno
22
9
0
13
109
108
27
volno
PVPPP
9
FC Slavia Karlovy Vary
21
7
2
12
96
163
23
VPPPP
10
Fotbal Neratovice - Byškovice
21
5
1
15
72
221
16
Sokolov
PPPVV
11
FŠ Litvínov
22
4
1
17
51
167
13
Vyšehrad
PPPPV
12
Junior Chomutov
21
2
1
18
43
174
7
Tempo
PPPPP
13
FK Slavoj Vyšehrad
21
1
1
19
39
279
4
Litvínov
PPVPV
Tabulka doma
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GR
Body
1
FK Ústí nad Labem
11
10
0
1
86
30
2
SK Slavia Praha
11
9
1
1
81
28
3
FK Teplice
10
8
0
2
96
24
4
FC Tempo Praha
11
8
0
3
38
24
5
FK Meteor Praha VIII
11
6
1
4
49
19
6
FK Baník Most - Souš
11
6
0
5
33
18
7
SK Kladno
11
5
0
6
22
15
8
FK Baník Sokolov
10
5
0
5
0
15
9
FC Slavia Karlovy Vary
11
4
1
6
-21
13
10
Fotbal Neratovice - Byškovice
10
3
1
6
-55
10
11
FŠ Litvínov
10
2
0
8
-45
6
12
FK Slavoj Vyšehrad
11
1
1
9
-134
4
13
Junior Chomutov
10
1
0
9
-44
3
Tabulka venku
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GR
Body
1
SK Slavia Praha
10
9
0
1
84
27
2
FK Teplice
11
9
0
2
74
27
3
FK Ústí nad Labem
10
8
0
2
52
24
4
FK Baník Most - Souš
11
8
0
3
34
24
5
FC Tempo Praha
10
7
1
2
43
22
6
FK Meteor Praha VIII
10
7
1
2
31
22
7
FK Baník Sokolov
11
5
0
6
1
15
8
SK Kladno
11
4
0
7
-21
12
9
FC Slavia Karlovy Vary
10
3
1
6
-46
10
10
FŠ Litvínov
12
2
1
9
-71
7
11
Fotbal Neratovice - Byškovice
11
2
0
9
-94
6
12
Junior Chomutov
11
1
1
9
-87
4
13
FK Slavoj Vyšehrad
10
0
0
10
-106
0
Tabulka podzimu
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GR
Body
1
SK Slavia Praha
12
11
0
1
108
33
2
FK Ústí nad Labem
12
11
0
1
99
33
3
FC Tempo Praha
12
10
0
2
65
30
4
FK Teplice
12
9
0
3
79
27
5
FK Baník Most - Souš
12
9
0
3
45
27
6
FK Meteor Praha VIII
12
6
1
5
30
19
7
FK Baník Sokolov
12
6
0
6
21
18
8
SK Kladno
12
4
0
8
4
12
9
FC Slavia Karlovy Vary
12
3
1
8
-56
10
10
FŠ Litvínov
12
3
1
8
-58
10
11
Fotbal Neratovice - Byškovice
12
3
1
8
-88
10
12
Junior Chomutov
12
0
1
11
-79
1
13
FK Slavoj Vyšehrad
12
0
1
11
-170
1
Tabulka jara
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GR
Body
1
FK Teplice
9
8
0
1
91
24
2
SK Slavia Praha
9
7
1
1
57
22
3
FK Meteor Praha VIII
9
7
1
1
50
22
4
FK Ústí nad Labem
9
7
0
2
39
21
5
FC Tempo Praha
9
5
1
3
16
16
6
FK Baník Most - Souš
10
5
0
5
22
15
7
SK Kladno
10
5
0
5
-3
15
8
FC Slavia Karlovy Vary
9
4
1
4
-11
13
9
FK Baník Sokolov
9
4
0
5
-20
12
10
Junior Chomutov
9
2
0
7
-52
6
11
Fotbal Neratovice - Byškovice
9
2
0
7
-61
6
12
FŠ Litvínov
10
1
0
9
-58
3
13
FK Slavoj Vyšehrad
9
1
0
8
-70
3
Legenda : Z - počet odehraných zápasů, V - počet vyhraných zápasů, R - počet remíz, P - počet prohraných zápasů, GV - góly vstřelené, GO - góly obdržené, GR - gólový rozdíl, Příští soupeři - soupeři pro příští tři zápasy, tučně jsou označeny domácí zápasy.