Tabulky
Historické ročníky:
Ročník 2023/24
Ročník 2022/23
Ročník 2021/22
Ročník 2020/21
Ročník 2019/20
Ročník 2018/19
Ročník 2017/18
Ročník 2016/17
Ročník 2015/16
Ročník 2014/15
Ročník 2013/14
Ročník 2012/13
Ročník 2011/12
Ročník 2010/11
Vyberte tým:
Muži A
Muži B
Starší dorost (U19)
Mladší dorost (U17)
Mladší dorost B (U16)
Starší žáci A (U15)
Starší žáci B (U14)
Mladší žáci A (U13)
Mladší žáci B (U12)
Starší přípravka A (U11)
Starší přípravka B (U10)
Mladší přípravka A (U9)
Mladší přípravka B (U8)
Mladší přípravka C (U7)
Předpřípravka A (U6)
Předpřípravka B (U5)
Stará garda
Kroužek v Tempu
Kola
Celková tabulka
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GV
GO
Body
Příští soupeři
Akt. forma
1
SK Slavia Praha
23
20
1
2
255
80
61
Teplice
VVVVV
2
FK Ústí nad Labem
23
20
0
3
258
90
60
Meteor
VVVVV
3
FK Teplice
23
17
0
6
230
66
51
Slavia
VVVPP
4
FC Tempo Praha
23
16
1
6
187
106
49
Chomutov
PVPPV
5
FK Meteor Praha VIII
23
14
2
7
156
78
44
Ústí
VVVVP
6
FK Baník Most - Souš
23
14
0
9
167
103
42
PPVPV
7
FK Baník Sokolov
23
12
0
11
129
119
36
Neratovice
PVPVV
8
SK Kladno
24
9
0
15
114
126
27
volno
PVPPP
9
FC Slavia Karlovy Vary
23
7
2
14
107
178
23
VPPPP
10
Fotbal Neratovice - Byškovice
23
7
1
15
86
231
22
Sokolov
PPPVV
11
FŠ Litvínov
23
5
1
17
59
171
16
Vyšehrad
PPPPV
12
Junior Chomutov
23
2
1
20
45
202
7
Tempo
PPPPP
13
FK Slavoj Vyšehrad
23
2
1
20
44
287
7
Litvínov
PPVPV
Tabulka doma
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GR
Body
1
FK Ústí nad Labem
12
11
0
1
107
33
2
SK Slavia Praha
12
10
1
1
86
31
3
FC Tempo Praha
12
9
0
3
42
27
4
FK Teplice
11
8
0
3
93
24
5
FK Meteor Praha VIII
11
6
1
4
49
19
6
FK Baník Most - Souš
11
6
0
5
33
18
7
FK Baník Sokolov
11
6
0
5
6
18
8
Fotbal Neratovice - Byškovice
12
5
1
6
-51
16
9
SK Kladno
12
5
0
7
13
15
10
FC Slavia Karlovy Vary
12
4
1
7
-24
13
11
FŠ Litvínov
11
3
0
8
-41
9
12
FK Slavoj Vyšehrad
12
2
1
9
-131
7
13
Junior Chomutov
11
1
0
10
-49
3
Tabulka venku
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GR
Body
1
SK Slavia Praha
11
10
0
1
89
30
2
FK Teplice
12
9
0
3
71
27
3
FK Ústí nad Labem
11
9
0
2
61
27
4
FK Meteor Praha VIII
12
8
1
3
29
25
5
FK Baník Most - Souš
12
8
0
4
31
24
6
FC Tempo Praha
11
7
1
3
39
22
7
FK Baník Sokolov
12
6
0
6
4
18
8
SK Kladno
12
4
0
8
-25
12
9
FC Slavia Karlovy Vary
11
3
1
7
-47
10
10
FŠ Litvínov
12
2
1
9
-71
7
11
Fotbal Neratovice - Byškovice
11
2
0
9
-94
6
12
Junior Chomutov
12
1
1
10
-108
4
13
FK Slavoj Vyšehrad
11
0
0
11
-112
0
Tabulka podzimu
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GR
Body
1
SK Slavia Praha
12
11
0
1
108
33
2
FK Ústí nad Labem
12
11
0
1
99
33
3
FC Tempo Praha
12
10
0
2
65
30
4
FK Teplice
12
9
0
3
79
27
5
FK Baník Most - Souš
12
9
0
3
45
27
6
FK Meteor Praha VIII
12
6
1
5
30
19
7
FK Baník Sokolov
12
6
0
6
21
18
8
SK Kladno
12
4
0
8
4
12
9
FC Slavia Karlovy Vary
12
3
1
8
-56
10
10
FŠ Litvínov
12
3
1
8
-58
10
11
Fotbal Neratovice - Byškovice
12
3
1
8
-88
10
12
Junior Chomutov
12
0
1
11
-79
1
13
FK Slavoj Vyšehrad
12
0
1
11
-170
1
Tabulka jara
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GR
Body
1
SK Slavia Praha
11
9
1
1
67
28
2
FK Ústí nad Labem
11
9
0
2
69
27
3
FK Meteor Praha VIII
11
8
1
2
48
25
4
FK Teplice
11
8
0
3
85
24
5
FC Tempo Praha
11
6
1
4
16
19
6
FK Baník Sokolov
11
6
0
5
-11
18
7
FK Baník Most - Souš
11
5
0
6
19
15
8
SK Kladno
12
5
0
7
-16
15
9
FC Slavia Karlovy Vary
11
4
1
6
-15
13
10
Fotbal Neratovice - Byškovice
11
4
0
7
-57
12
11
FŠ Litvínov
11
2
0
9
-54
6
12
FK Slavoj Vyšehrad
11
2
0
9
-73
6
13
Junior Chomutov
11
2
0
9
-78
6
Legenda : Z - počet odehraných zápasů, V - počet vyhraných zápasů, R - počet remíz, P - počet prohraných zápasů, GV - góly vstřelené, GO - góly obdržené, GR - gólový rozdíl, Příští soupeři - soupeři pro příští tři zápasy, tučně jsou označeny domácí zápasy.