Tabulky
Historické ročníky:
Ročník 2023/24
Ročník 2022/23
Ročník 2021/22
Ročník 2020/21
Ročník 2019/20
Ročník 2018/19
Ročník 2017/18
Ročník 2016/17
Ročník 2015/16
Ročník 2014/15
Ročník 2013/14
Ročník 2012/13
Ročník 2011/12
Ročník 2010/11
Vyberte tým:
Muži A
Muži B
Starší dorost (U19)
Mladší dorost (U17)
Mladší dorost B (U16)
Starší žáci A (U15)
Starší žáci B (U14)
Mladší žáci A (U13)
Mladší žáci B (U12)
Starší přípravka A (U11)
Starší přípravka B (U10)
Mladší přípravka A (U9)
Mladší přípravka B (U8)
Mladší přípravka C (U7)
Předpřípravka A (U6)
Předpřípravka B (U5)
Stará garda
Kroužek v Tempu
Kola
Celková tabulka
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GV
GO
Body
Příští soupeři
Akt. forma
1
ABC Braník B
15
12
2
1
59
21
38
Písnice , Radotín B, Zličín B
VRPVV
2
SK Střešovice 1911 B
15
11
1
3
60
23
34
Stodůlky B, Zbraslav B , Řepy
PVVVV
3
TJ Sokol Cholupice
15
11
0
4
50
19
33
Řepy, Tempo B , MSM
PVVVV
4
FC Tempo Praha B
15
10
2
3
54
19
32
MSM, Cholupice, Lipence
VVVVV
5
Mezinárodní Svaz Mládeže
15
10
1
4
70
34
31
Tempo B , Zličín B, Cholupice
VVVVV
6
TJ Sokol Lipence
15
9
3
3
45
27
30
Zbraslav B, Řepy , Tempo B
VRVVV
7
SC Olympia Radotín B
15
7
0
8
33
35
21
Zličín B, Braník B , Podolí B
VVPVP
8
TJ Avia Čakovice
15
6
3
6
21
31
21
Podolí B, Miškovice , Stodůlky B
PPVVP
9
FC Miškovice
15
5
1
9
35
42
16
Bohnice , Čakovice, Písnice
PPPPP
10
Sokol Písnice
15
5
1
9
36
47
16
Braník B, Podolí B , Miškovice
VVPPP
11
Sokol Řepy
15
3
4
8
22
53
13
Cholupice , Lipence, Střešovice B
VVRPP
12
AFK Slavoj Podolí Praha B
15
3
4
8
29
63
13
Čakovice , Písnice, Radotín B
PPPPV
13
TJ Sokol Stodůlky B
15
3
3
9
21
34
12
Střešovice B , Bohnice, Čakovice
VPPPP
14
FC Zličín B
15
2
5
8
28
50
11
Radotín B , MSM , Braník B
PPRPV
15
SK Zbraslav B
15
2
5
8
16
55
11
Lipence , Střešovice B, Bohnice
PPRPP
16
TJ Slovan Bohnice - Praha 8
15
2
3
10
22
48
9
Miškovice, Stodůlky B , Zbraslav B
PPRPP
Tabulka doma
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GR
Body
1
SK Střešovice 1911 B
8
8
0
0
33
24
2
TJ Sokol Cholupice
8
7
0
1
32
21
3
TJ Sokol Lipence
9
6
3
0
13
21
4
FC Tempo Praha B
9
6
2
1
21
20
5
ABC Braník B
7
6
0
1
17
18
6
Mezinárodní Svaz Mládeže
7
5
0
2
32
15
7
SC Olympia Radotín B
8
5
0
3
7
15
8
AFK Slavoj Podolí Praha B
7
3
2
2
5
11
9
TJ Avia Čakovice
8
3
2
3
1
11
10
Sokol Řepy
6
2
3
1
1
9
11
Sokol Písnice
8
3
0
5
0
9
12
TJ Slovan Bohnice - Praha 8
8
2
0
6
-8
6
13
FC Zličín B
7
1
3
3
-11
6
14
TJ Sokol Stodůlky B
6
1
2
3
-10
5
15
SK Zbraslav B
7
1
2
4
-12
5
16
FC Miškovice
7
1
0
6
-12
3
Tabulka venku
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GR
Body
1
ABC Braník B
8
6
2
0
21
20
2
Mezinárodní Svaz Mládeže
8
5
1
2
4
16
3
FC Miškovice
8
4
1
3
5
13
4
FC Tempo Praha B
6
4
0
2
14
12
5
TJ Sokol Cholupice
7
4
0
3
-1
12
6
SK Střešovice 1911 B
7
3
1
3
4
10
7
TJ Avia Čakovice
7
3
1
3
-11
10
8
TJ Sokol Lipence
6
3
0
3
5
9
9
TJ Sokol Stodůlky B
9
2
1
6
-3
7
10
Sokol Písnice
7
2
1
4
-11
7
11
SC Olympia Radotín B
7
2
0
5
-9
6
12
SK Zbraslav B
8
1
3
4
-27
6
13
FC Zličín B
8
1
2
5
-11
5
14
Sokol Řepy
9
1
1
7
-32
4
15
TJ Slovan Bohnice - Praha 8
7
0
3
4
-18
3
16
AFK Slavoj Podolí Praha B
8
0
2
6
-39
2
Tabulka podzimu
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GR
Body
1
ABC Braník B
15
12
2
1
38
38
2
SK Střešovice 1911 B
15
11
1
3
37
34
3
TJ Sokol Cholupice
15
11
0
4
31
33
4
FC Tempo Praha B
15
10
2
3
35
32
5
Mezinárodní Svaz Mládeže
15
10
1
4
36
31
6
TJ Sokol Lipence
15
9
3
3
18
30
7
SC Olympia Radotín B
15
7
0
8
-2
21
8
TJ Avia Čakovice
15
6
3
6
-10
21
9
FC Miškovice
15
5
1
9
-7
16
10
Sokol Písnice
15
5
1
9
-11
16
11
Sokol Řepy
15
3
4
8
-31
13
12
AFK Slavoj Podolí Praha B
15
3
4
8
-34
13
13
TJ Sokol Stodůlky B
15
3
3
9
-13
12
14
FC Zličín B
15
2
5
8
-22
11
15
SK Zbraslav B
15
2
5
8
-39
11
16
TJ Slovan Bohnice - Praha 8
15
2
3
10
-26
9
Tabulka jara
Zatím žádná data
Legenda : Z - počet odehraných zápasů, V - počet vyhraných zápasů, R - počet remíz, P - počet prohraných zápasů, GV - góly vstřelené, GO - góly obdržené, GR - gólový rozdíl, Příští soupeři - soupeři pro příští tři zápasy, tučně jsou označeny domácí zápasy.