Tabulky
Historické ročníky:
Ročník 2023/24
Ročník 2022/23
Ročník 2021/22
Ročník 2020/21
Ročník 2019/20
Ročník 2018/19
Ročník 2017/18
Ročník 2016/17
Ročník 2015/16
Ročník 2014/15
Ročník 2013/14
Ročník 2012/13
Ročník 2011/12
Ročník 2010/11
Vyberte tým:
Muži A
Muži B
Starší dorost (U19)
Mladší dorost (U17)
Mladší dorost B (U16)
Starší žáci A (U15)
Starší žáci B (U14)
Mladší žáci A (U13)
Mladší žáci B (U12)
Starší přípravka A (U11)
Starší přípravka B (U10)
Mladší přípravka A (U9)
Mladší přípravka B (U8)
Mladší přípravka C (U7)
Předpřípravka A (U6)
Předpřípravka B (U5)
Stará garda
Kroužek v Tempu
Kola
Celková tabulka
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GV
GO
Body
Příští soupeři
Akt. forma
1
FK Motorlet Praha
15
13
0
2
232
47
39
Klatovy , M.Lázně, Luby
VVVVV
2
1.FK Příbram
15
11
2
2
104
26
35
Benešov, Luby , Strakonice
VVPVV
3
SKP České Budějovice
15
10
3
2
129
37
33
Písek, Rokycany , PFA
VVRPP
4
FC Písek
15
11
0
4
136
45
33
SKP ČB , Petřín, Klatovy
RVVVP
5
FC Tempo Praha
15
10
2
3
123
48
32
M.Lázně , Klatovy, Luby
PVVRV
6
FC Táborsko
15
10
0
5
129
50
30
Vlašim, Benešov , Strakonice
VVVVV
7
SK Benešov
15
9
0
6
169
79
27
Příbram , Táborsko, Vlašim
PPVVV
8
FC Sellier & Bellot Vlašim
15
9
0
6
95
69
27
Táborsko , Braník, Benešov
VVVPP
9
SK Petřín Plzeň
15
7
2
6
71
55
23
Rokycany, Písek , PFA
VVPPV
10
ABC Braník
15
6
0
9
101
131
18
PFA, Vlašim , Petřín
PPPPP
11
Povltavská FA
15
4
1
10
49
65
13
Braník , Petřín, SKP ČB
PPPPV
12
FC Rokycany
15
4
0
11
64
132
12
Petřín , SKP ČB, Klatovy
PPVVP
13
TJ Start Luby
15
2
0
13
37
189
6
Strakonice, Příbram, Tempo
VPPPP
14
FK Junior Strakonice
15
1
0
14
42
241
3
Luby , Příbram, Táborsko
PPPVP
15
SK Klatovy 1898
14
0
0
14
11
278
0
Motorlet, Tempo , Písek
PPPPP
Tabulka doma
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GR
Body
1
SK Benešov
9
8
0
1
99
24
2
FC Táborsko
9
8
0
1
93
24
3
FC Tempo Praha
8
6
0
2
49
18
4
1.FK Příbram
8
5
2
1
22
17
5
SKP České Budějovice
7
5
1
1
42
16
6
FC Písek
7
5
0
2
54
15
7
FK Motorlet Praha
6
5
0
1
30
15
8
FC Sellier & Bellot Vlašim
8
5
0
3
9
15
9
Povltavská FA
7
3
1
3
2
10
10
SK Petřín Plzeň
6
3
1
2
-5
10
11
ABC Braník
7
3
0
4
-39
9
12
FC Rokycany
6
2
0
4
-31
6
13
TJ Start Luby
9
2
0
7
-69
6
14
SK Klatovy 1898
7
0
0
7
-117
0
15
FK Junior Strakonice
8
0
0
8
-135
0
Tabulka venku
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GR
Body
1
FK Motorlet Praha
9
8
0
1
155
24
2
1.FK Příbram
7
6
0
1
56
18
3
FC Písek
8
6
0
2
37
18
4
SKP České Budějovice
8
5
2
1
50
17
5
FC Tempo Praha
7
4
2
1
26
14
6
SK Petřín Plzeň
9
4
1
4
21
13
7
FC Sellier & Bellot Vlašim
7
4
0
3
17
12
8
ABC Braník
8
3
0
5
9
9
9
FC Táborsko
6
2
0
4
-14
6
10
FC Rokycany
9
2
0
7
-37
6
11
SK Benešov
6
1
0
5
-9
3
12
Povltavská FA
8
1
0
7
-18
3
13
FK Junior Strakonice
7
1
0
6
-64
3
14
TJ Start Luby
6
0
0
6
-83
0
15
SK Klatovy 1898
7
0
0
7
-150
0
Tabulka podzimu
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GR
Body
1
FK Motorlet Praha
14
12
0
2
154
36
2
1.FK Příbram
14
11
1
2
78
34
3
FC Písek
14
10
0
4
88
30
4
SKP České Budějovice
14
9
3
2
86
30
5
FC Tempo Praha
14
9
2
3
68
29
6
SK Benešov
14
9
0
5
93
27
7
FC Táborsko
14
9
0
5
76
27
8
FC Sellier & Bellot Vlašim
14
8
0
6
15
24
9
SK Petřín Plzeň
14
7
1
6
16
22
10
ABC Braník
14
6
0
8
-23
18
11
Povltavská FA
14
4
1
9
-13
13
12
FC Rokycany
14
4
0
10
-57
12
13
TJ Start Luby
14
2
0
12
-146
6
14
FK Junior Strakonice
14
1
0
13
-168
3
15
SK Klatovy 1898
14
0
0
14
-267
0
Tabulka jara
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GR
Body
1
FK Motorlet Praha
1
1
0
0
31
3
2
FC Sellier & Bellot Vlašim
1
1
0
0
11
3
3
FC Tempo Praha
1
1
0
0
7
3
4
SKP České Budějovice
1
1
0
0
6
3
5
FC Písek
1
1
0
0
3
3
6
FC Táborsko
1
1
0
0
3
3
7
1.FK Příbram
1
0
1
0
0
1
8
SK Petřín Plzeň
1
0
1
0
0
1
9
SK Benešov
1
0
0
1
-3
0
10
Povltavská FA
1
0
0
1
-3
0
11
TJ Start Luby
1
0
0
1
-6
0
12
ABC Braník
1
0
0
1
-7
0
13
FC Rokycany
1
0
0
1
-11
0
14
FK Junior Strakonice
1
0
0
1
-31
0
Kola
Celková tabulka
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GV
GO
Body
Příští soupeři
Akt. forma
1
FK Dukla JM
16
15
0
1
99
25
45
Vršovice , Újezd, Kunratice
VVVVV
2
FA Praha
16
14
0
2
105
25
42
Uhříněves, Braník C , Tempo D
VVPVV
3
SC Xaverov Horní Počernice B
15
12
1
2
94
38
37
Loko, Uhříněves , Braník C
VVVVV
4
FC Tempo Praha D
16
9
2
5
76
52
29
Kunratice , FA Praha , Žižkov C
VPPVV
5
SK Hostivař
16
8
0
8
72
75
24
Újezd , Kunratice, Žižkov C
VVVPP
6
FK Viktoria Žižkov C
15
8
0
7
61
64
24
Braník C, Tempo D , Hostivař
VPVVP
7
Loko Vltavín
16
6
2
8
52
56
20
Xaverov B , Vršovice, Uhříněves
VPPPP
8
SK Slovan Kunratice
16
6
1
9
74
71
19
Tempo D, Hostivař , Dukla JM
PVVVP
9
ABC Braník C
16
6
0
10
71
85
18
Žižkov C , FA Praha, Xaverov B
PPVPP
10
SK Čechie Uhříněves
16
4
0
12
32
86
12
FA Praha , Xaverov B, Loko
PVPPV
11
SK Union Vršovice
16
2
1
13
24
73
7
Dukla JM, Loko , Újezd
PPPPV
12
FK Újezd nad Lesy
16
1
1
14
15
125
4
Hostivař, Dukla JM , Vršovice
PPPPP
Tabulka doma
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GR
Body
1
FA Praha
8
7
0
1
49
21
2
FK Dukla JM
8
7
0
1
40
21
3
SC Xaverov Horní Počernice B
8
7
0
1
36
21
4
FC Tempo Praha D
8
5
1
2
20
16
5
FK Viktoria Žižkov C
7
5
0
2
13
15
6
Loko Vltavín
8
4
1
3
9
13
7
ABC Braník C
8
4
0
4
-4
12
8
SK Slovan Kunratice
8
3
0
5
3
9
9
SK Hostivař
8
3
0
5
-2
9
10
SK Union Vršovice
8
2
1
5
-16
7
11
SK Čechie Uhříněves
8
1
0
7
-25
3
12
FK Újezd nad Lesy
8
0
1
7
-54
1
Tabulka venku
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GR
Body
1
FK Dukla JM
8
8
0
0
34
24
2
FA Praha
8
7
0
1
31
21
3
SC Xaverov Horní Počernice B
7
5
1
1
20
16
4
SK Hostivař
8
5
0
3
-1
15
5
FC Tempo Praha D
8
4
1
3
4
13
6
SK Slovan Kunratice
8
3
1
4
0
10
7
FK Viktoria Žižkov C
8
3
0
5
-16
9
8
SK Čechie Uhříněves
8
3
0
5
-29
9
9
Loko Vltavín
8
2
1
5
-13
7
10
ABC Braník C
8
2
0
6
-10
6
11
FK Újezd nad Lesy
8
1
0
7
-56
3
12
SK Union Vršovice
8
0
0
8
-33
0
Tabulka podzimu
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GR
Body
1
FA Praha
11
10
0
1
68
30
2
FK Dukla JM
11
10
0
1
42
30
3
SC Xaverov Horní Počernice B
11
8
1
2
36
25
4
FC Tempo Praha D
11
6
2
3
18
20
5
FK Viktoria Žižkov C
11
6
0
5
1
18
6
Loko Vltavín
11
5
2
4
-4
17
7
ABC Braník C
11
5
0
6
2
15
8
SK Hostivař
11
5
0
6
1
15
9
SK Slovan Kunratice
11
3
1
7
-2
10
10
SK Čechie Uhříněves
11
2
0
9
-48
6
11
SK Union Vršovice
11
1
1
9
-38
4
12
FK Újezd nad Lesy
11
1
1
9
-76
4
Tabulka jara
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GR
Body
1
FK Dukla JM
5
5
0
0
32
15
2
SC Xaverov Horní Počernice B
4
4
0
0
20
12
3
FA Praha
5
4
0
1
12
12
4
FC Tempo Praha D
5
3
0
2
6
9
5
SK Slovan Kunratice
5
3
0
2
5
9
6
SK Hostivař
5
3
0
2
-4
9
7
FK Viktoria Žižkov C
4
2
0
2
-4
6
8
SK Čechie Uhříněves
5
2
0
3
-6
6
9
Loko Vltavín
5
1
0
4
0
3
10
SK Union Vršovice
5
1
0
4
-11
3
11
ABC Braník C
5
1
0
4
-16
3
12
FK Újezd nad Lesy
5
0
0
5
-34
0
Legenda : Z - počet odehraných zápasů, V - počet vyhraných zápasů, R - počet remíz, P - počet prohraných zápasů, GV - góly vstřelené, GO - góly obdržené, GR - gólový rozdíl, Příští soupeři - soupeři pro příští tři zápasy, tučně jsou označeny domácí zápasy.