Tabulky
Historické ročníky:
Ročník 2023/24
Ročník 2022/23
Ročník 2021/22
Ročník 2020/21
Ročník 2019/20
Ročník 2018/19
Ročník 2017/18
Ročník 2016/17
Ročník 2015/16
Ročník 2014/15
Ročník 2013/14
Ročník 2012/13
Ročník 2011/12
Ročník 2010/11
Vyberte tým:
Muži A
Muži B
Starší dorost (U19)
Mladší dorost (U17)
Mladší dorost B (U16)
Starší žáci A (U15)
Starší žáci B (U14)
Mladší žáci A (U13)
Mladší žáci B (U12)
Starší přípravka A (U11)
Starší přípravka B (U10)
Mladší přípravka A (U9)
Mladší přípravka B (U8)
Mladší přípravka C (U7)
Předpřípravka A (U6)
Předpřípravka B (U5)
Stará garda
Kroužek v Tempu
Kola
Celková tabulka
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GV
GO
Body
Příští soupeři
Akt. forma
1
FK Motorlet Praha
19
16
1
2
278
57
49
Klatovy , M.Lázně, Luby
VVVVV
2
1.FK Příbram
17
13
2
2
137
29
41
Benešov, Luby , Strakonice
VVPVV
3
FC Písek
19
13
1
5
169
55
40
SKP ČB , Petřín, Klatovy
RVVVP
4
SKP České Budějovice
19
12
3
4
143
50
39
Písek, Rokycany , PFA
VVRPP
5
FC Sellier & Bellot Vlašim
19
13
0
6
133
74
39
Táborsko , Braník, Benešov
VVVPP
6
FC Tempo Praha
19
12
2
5
149
69
38
M.Lázně , Klatovy, Luby
PVVRV
7
SK Benešov
19
11
0
8
193
94
33
Příbram , Táborsko, Vlašim
PPVVV
8
FC Táborsko
18
11
0
7
156
62
33
Vlašim, Benešov , Strakonice
VVVVV
9
SK Petřín Plzeň
19
10
2
7
102
64
32
Rokycany, Písek , PFA
VVPPV
10
ABC Braník
18
7
0
11
112
163
21
PFA, Vlašim , Petřín
PPPPP
11
FC Rokycany
19
6
0
13
98
174
18
Petřín , SKP ČB, Klatovy
PPVVP
12
Povltavská FA
19
5
1
13
68
89
16
Braník , Petřín, SKP ČB
PPPPV
13
TJ Start Luby
17
3
0
14
45
198
9
Strakonice, Příbram, Tempo
VPPPP
14
FK Junior Strakonice
19
1
0
18
43
308
3
Luby , Příbram, Táborsko
PPPVP
15
SK Klatovy 1898
18
0
0
18
12
352
0
Motorlet, Tempo , Písek
PPPPP
Tabulka doma
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GR
Body
1
SK Benešov
11
9
0
2
100
27
2
FC Táborsko
10
8
0
2
91
24
3
FK Motorlet Praha
9
8
0
1
66
24
4
FC Tempo Praha
10
8
0
2
62
24
5
FC Písek
10
7
1
2
84
22
6
FC Sellier & Bellot Vlašim
10
7
0
3
37
21
7
1.FK Příbram
9
6
2
1
47
20
8
SKP České Budějovice
9
5
1
3
36
16
9
SK Petřín Plzeň
8
5
1
2
0
16
10
Povltavská FA
9
4
1
4
9
13
11
ABC Braník
8
4
0
4
-36
12
12
FC Rokycany
8
3
0
5
-34
9
13
TJ Start Luby
9
2
0
7
-69
6
14
SK Klatovy 1898
9
0
0
9
-139
0
15
FK Junior Strakonice
10
0
0
10
-170
0
Tabulka venku
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GR
Body
1
FK Motorlet Praha
10
8
1
1
155
25
2
SKP České Budějovice
10
7
2
1
57
23
3
1.FK Příbram
8
7
0
1
61
21
4
FC Písek
9
6
0
3
30
18
5
FC Sellier & Bellot Vlašim
9
6
0
3
22
18
6
SK Petřín Plzeň
11
5
1
5
38
16
7
FC Tempo Praha
9
4
2
3
18
14
8
FC Táborsko
8
3
0
5
3
9
9
ABC Braník
10
3
0
7
-15
9
10
FC Rokycany
11
3
0
8
-42
9
11
SK Benešov
8
2
0
6
-1
6
12
Povltavská FA
10
1
0
9
-30
3
13
TJ Start Luby
8
1
0
7
-84
3
14
FK Junior Strakonice
9
1
0
8
-95
3
15
SK Klatovy 1898
9
0
0
9
-201
0
Tabulka podzimu
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GR
Body
1
FK Motorlet Praha
14
12
0
2
154
36
2
1.FK Příbram
14
11
1
2
78
34
3
FC Písek
14
10
0
4
88
30
4
SKP České Budějovice
14
9
3
2
86
30
5
FC Tempo Praha
14
9
2
3
68
29
6
SK Benešov
14
9
0
5
93
27
7
FC Táborsko
14
9
0
5
76
27
8
FC Sellier & Bellot Vlašim
14
8
0
6
15
24
9
SK Petřín Plzeň
14
7
1
6
16
22
10
ABC Braník
14
6
0
8
-23
18
11
Povltavská FA
14
4
1
9
-13
13
12
FC Rokycany
14
4
0
10
-57
12
13
TJ Start Luby
14
2
0
12
-146
6
14
FK Junior Strakonice
14
1
0
13
-168
3
15
SK Klatovy 1898
14
0
0
14
-267
0
Tabulka jara
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GR
Body
1
FC Sellier & Bellot Vlašim
5
5
0
0
44
15
2
FK Motorlet Praha
5
4
1
0
67
13
3
FC Písek
5
3
1
1
26
10
4
SK Petřín Plzeň
5
3
1
1
22
10
5
FC Tempo Praha
5
3
0
2
12
9
6
SKP České Budějovice
5
3
0
2
7
9
7
1.FK Příbram
3
2
1
0
30
7
8
FC Táborsko
4
2
0
2
18
6
9
SK Benešov
5
2
0
3
6
6
10
FC Rokycany
5
2
0
3
-19
6
11
TJ Start Luby
3
1
0
2
-7
3
12
Povltavská FA
5
1
0
4
-8
3
13
ABC Braník
4
1
0
3
-28
3
14
SK Klatovy 1898
4
0
0
4
-73
0
15
FK Junior Strakonice
5
0
0
5
-97
0
Kola
Celková tabulka
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GV
GO
Body
Příští soupeři
Akt. forma
1
FK Dukla JM
16
15
0
1
99
25
45
Vršovice , Újezd, Kunratice
VVVVV
2
FA Praha
16
14
0
2
105
25
42
Uhříněves, Braník C , Tempo D
VVPVV
3
SC Xaverov Horní Počernice B
15
12
1
2
94
38
37
Loko, Uhříněves , Braník C
VVVVV
4
FC Tempo Praha D
16
9
2
5
76
52
29
Kunratice , FA Praha , Žižkov C
VPPVV
5
SK Hostivař
16
8
0
8
72
75
24
Újezd , Kunratice, Žižkov C
VVVPP
6
FK Viktoria Žižkov C
15
8
0
7
61
64
24
Braník C, Tempo D , Hostivař
VPVVP
7
Loko Vltavín
16
6
2
8
52
56
20
Xaverov B , Vršovice, Uhříněves
VPPPP
8
SK Slovan Kunratice
16
6
1
9
74
71
19
Tempo D, Hostivař , Dukla JM
PVVVP
9
ABC Braník C
16
6
0
10
71
85
18
Žižkov C , FA Praha, Xaverov B
PPVPP
10
SK Čechie Uhříněves
16
4
0
12
32
86
12
FA Praha , Xaverov B, Loko
PVPPV
11
SK Union Vršovice
16
2
1
13
24
73
7
Dukla JM, Loko , Újezd
PPPPV
12
FK Újezd nad Lesy
16
1
1
14
15
125
4
Hostivař, Dukla JM , Vršovice
PPPPP
Tabulka doma
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GR
Body
1
FA Praha
8
7
0
1
49
21
2
FK Dukla JM
8
7
0
1
40
21
3
SC Xaverov Horní Počernice B
8
7
0
1
36
21
4
FC Tempo Praha D
8
5
1
2
20
16
5
FK Viktoria Žižkov C
7
5
0
2
13
15
6
Loko Vltavín
8
4
1
3
9
13
7
ABC Braník C
8
4
0
4
-4
12
8
SK Slovan Kunratice
8
3
0
5
3
9
9
SK Hostivař
8
3
0
5
-2
9
10
SK Union Vršovice
8
2
1
5
-16
7
11
SK Čechie Uhříněves
8
1
0
7
-25
3
12
FK Újezd nad Lesy
8
0
1
7
-54
1
Tabulka venku
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GR
Body
1
FK Dukla JM
8
8
0
0
34
24
2
FA Praha
8
7
0
1
31
21
3
SC Xaverov Horní Počernice B
7
5
1
1
20
16
4
SK Hostivař
8
5
0
3
-1
15
5
FC Tempo Praha D
8
4
1
3
4
13
6
SK Slovan Kunratice
8
3
1
4
0
10
7
FK Viktoria Žižkov C
8
3
0
5
-16
9
8
SK Čechie Uhříněves
8
3
0
5
-29
9
9
Loko Vltavín
8
2
1
5
-13
7
10
ABC Braník C
8
2
0
6
-10
6
11
FK Újezd nad Lesy
8
1
0
7
-56
3
12
SK Union Vršovice
8
0
0
8
-33
0
Tabulka podzimu
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GR
Body
1
FA Praha
11
10
0
1
68
30
2
FK Dukla JM
11
10
0
1
42
30
3
SC Xaverov Horní Počernice B
11
8
1
2
36
25
4
FC Tempo Praha D
11
6
2
3
18
20
5
FK Viktoria Žižkov C
11
6
0
5
1
18
6
Loko Vltavín
11
5
2
4
-4
17
7
ABC Braník C
11
5
0
6
2
15
8
SK Hostivař
11
5
0
6
1
15
9
SK Slovan Kunratice
11
3
1
7
-2
10
10
SK Čechie Uhříněves
11
2
0
9
-48
6
11
SK Union Vršovice
11
1
1
9
-38
4
12
FK Újezd nad Lesy
11
1
1
9
-76
4
Tabulka jara
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GR
Body
1
FK Dukla JM
5
5
0
0
32
15
2
SC Xaverov Horní Počernice B
4
4
0
0
20
12
3
FA Praha
5
4
0
1
12
12
4
FC Tempo Praha D
5
3
0
2
6
9
5
SK Slovan Kunratice
5
3
0
2
5
9
6
SK Hostivař
5
3
0
2
-4
9
7
FK Viktoria Žižkov C
4
2
0
2
-4
6
8
SK Čechie Uhříněves
5
2
0
3
-6
6
9
Loko Vltavín
5
1
0
4
0
3
10
SK Union Vršovice
5
1
0
4
-11
3
11
ABC Braník C
5
1
0
4
-16
3
12
FK Újezd nad Lesy
5
0
0
5
-34
0
Legenda : Z - počet odehraných zápasů, V - počet vyhraných zápasů, R - počet remíz, P - počet prohraných zápasů, GV - góly vstřelené, GO - góly obdržené, GR - gólový rozdíl, Příští soupeři - soupeři pro příští tři zápasy, tučně jsou označeny domácí zápasy.